• GoHome Professional
parket do 350000 km 50 m2 što manje do 4600 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket do 350000 km 50 m2 što manje do 4600 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket do 350000 km 50 m2 što manje do 4600 km/m2 parking Zadnjih 7 dana

  • Za upit "parket do 350000 km 50 m2 što manje do 4600 km/m2 parking zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.200 KM, 46,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na petom spratu. I primarne Istočne orijentacije. Apartman površine 46m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 37.271 KM, 46,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 47,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan renoviran stan sa dvije spavaće sobe u naselju Koševsko Brdo, ulica Muhameda Hadžijahića, općina Centar. Nekretnina površine 47m2 se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 89.817 KM, 49,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. Zgrada u kojoj su smješteni ovi vrhunski stanovi spratnosti prizemlje(8 garaža i poslovni prostori) + 6 spratova, zgrada sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 82.500 KM, 50,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Lokacija: Ozimice II - Centralno grijanje kombinovano; etažno na struju ili zajednicka kotlovnica - Podovi: klasican parket - Keramika prvoklasna, kao i sanitarije - Useljenje: ljeto 2012 - Cijena: 1650-1700 KM/m2 Kontakt tel.: +387 61 137 620 "DOO GRADING" Bihac Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 196.422 KM, 52,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju apartmana u srcu olimpijske ljepotice Bjelašnica. Lokacija je Babin do - neposredno iznad kružnog toka i Hotela "Han". U blizini su i veliki broj ugostiteljskih objekata, javni i parking uz naplatu, te direktan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 105.500 KM, 52,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji površine 52.75 m2 u naselju Ada. Strukturu stana čini će hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i lođa. Stambeno-poslovni objekat će biti smješten na odličnoj lokaciji u naselju Ada, svega 15 minuta hoda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 159.000 KM, 54,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nekorišten nov stan u novogradnji, ulica Dečanska, Istočno Sarajevo. Nekretnina površine 54m2 koja se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, balkona, hodnika,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • parket do 350000 km 50 m2 što manje do 4600 km/m2 parking (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)