• GoHome Professional
parket do 340000 km do 50 m2 zadnjih 14 dana uknji - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket do 340000 km do 50 m2 zadnjih 14 dana uknji - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket do 340000 km do 50 m2 zadnjih 14 dana uknjižen do 4600 KM/m2

  • Za upit "parket do 340000 km do 50 m2 zadnjih 14 dana uknjižen do 4600 km/m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 219.000 KM na 205.000 KM dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ilidža, 205.000 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 219.000 KM
05.03.2026 - 205.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan uknjižene površine 45 m², s korisnom površinom od cca 60 m², smješten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta, u ulici Barska, naselje Otes, općina Ilidža. Struktura stana: dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.363 KM, 33,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju garsonjere u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 162.374 KM, 43,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.661 KM, 52,00 m2 cca 3670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 118.800 KM, 50,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov stan sa jednom spavaćom sobom , grad Pale, opština Pale. Ul. Stjepana Lučića. Stan površine 49.50m2 pozicioniran na visokom prizemlju spratu zgrade sa liftom a čine ga prostrani dnevni boravak s trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U prilici smi ponuditi vam ostvarenje vaših biznis snova - mali stan u ravnom dijelu sarajevskog centra, na omiljenom Marijin Dvoru. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi na uglu ulica Kranjčevićeva i Fra Anđela Zvizdovića. Na četvrtom je, ne i posljednjem, spratu u zgradi bez....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 58.100 KM, 45,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban nov apartman u objektu Winter Park Residence, Bjelašnica, općina Trnovo. Objekat Winter Park Residence nalazi se na najatraktivnijoj lokaciji na Bjelašnici sa otvorenim pogledom na skijaški centar Babin....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 37.271 KM, 46,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • parket do 340000 km do 50 m2 uknjižen do 4600 km/m2 (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)