• GoHome Professional
parket što jeftinije do 370000 km 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket što jeftinije do 370000 km 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket što jeftinije do 370000 km 40 m2

  • Za upit "parket što jeftinije do 370000 km 40 m2" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 3.574 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 350000 KM (malo jeftiniji)
    • 380000 KM (malo skuplji)
    • do 2600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, 30.000 KM, 41,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Bjelašnica stan-apartman prodaja. Apartman površine 40,48 m2 sa dvije spavaće sobe, dječija soba sa krevetom na sprat, spavača soba sa bračnim krevetom, kupatilo sa wc-om, dnevni boravak sa izlazom na balkono, stan je pun svjetla sa velikim portalima. Stan je nov, veoma malo korišten....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 30.000 KM, 37,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'parket što jeftinije do 370000 km 40 m2'
81.900 KM
160.000 KM
175.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 39,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten, dvosoban apartman površine 39,78 m2 na četvrtom spratu novoizgrađenog aparthotela “Phoenix”, koji se nalazi u sklopu Poslovno-sportskog centra Bjelašnica. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika kupatila, zatim dnevnog boravka sa kuhinjom i spavaće sobe. Uz apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 38,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 52.840 KM, 43,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Istočnom Sarajevu, naselje Dobrinja 4, u ulici Ive Andrića. Stan je površine 43m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Zgrada je novogradnja. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 39,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 39 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 69.000 KM, 38,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 74.400 KM, 42,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Trg Solidarnosti. Stan je površine 42 m2 i nalazi se na XI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijskim dijelom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 76.682 KM, 41,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. Zgrada u kojoj su smješteni ovi vrhunski stanovi spratnosti prizemlje(8 garaža i poslovni prostori) + 6 spratova, zgrada sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 76.960 KM, 42,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 77.515 KM, 42,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 77.700 KM, 42,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U prilici smi ponuditi vam ostvarenje vaših biznis snova - mali stan u ravnom dijelu sarajevskog centra, na omiljenom Marijin Dvoru. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi na uglu ulica Kranjčevićeva i Fra Anđela Zvizdovića. Na četvrtom je, ne i posljednjem, spratu u zgradi bez....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 91.296 KM, 38,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u izgradnji, grad Pale, opština Pale. Stan površine 38.04m2 dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom čine ga predsoblje, dnevni boravak s trpezarijom, balkon, kuhinja, kupatilo i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 42,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine prodaje dvosoban stan u Istočnon Sarajevu, ulica Nikole Tesle! Površinu 42.2 m² čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom te izlaz na balkon! Sunčana orijentacija, sprat 5, parking ispred zgrade, tržnica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 110.000 KM, 41,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jednosoban stan. Ulica: Civilnih žrtava rata (Trešanica) Kvadratura stana: 41m2 + balkon + veliki podrum Sprat: Prvi U stanu je urađeno sljedeće: 1.Struja sa novom kutijom, osiguračima, utičnicama, prekidačima. 2.Zidovi (rofix) 3.Rasvjeta (led paneli) 4.Nova Rehau stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 162.374 KM, 43,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 164.000 KM, 41,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 3. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 41m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom te balkonom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.000 KM, 41,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 1. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 40.54m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 168.100 KM, 41,00 m2 cca 4100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 5. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 41m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom te balkonom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 172.200 KM, 42,00 m2 cca 4100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 6. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 42m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom. Savršen....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 176.000 KM, 40,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju renoviran jednosoban stan 40m2 u Zenici na adresi Dervisa Imamovica 2b, Crkvice. Stan se nalazi na 4. spratu (zadnji sprat). Zgrada nema lift, stan je renoviran ( podovi, stolarija, struja, zidovi). Stan ima balkon sa pogledom na rijeku Bosnu, a primarna orijentacija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 189.000 KM, 37,00 m2 cca 5110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine izdaju jednoiposoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica u ulici Behdzeta Mutevelića. Stan je površine 37 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 195.804 KM, 42,00 m2 cca 4660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednoiposoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, naselje Lukavica, u ulici Vojvode Radomira Putnika. Stan je površine 41,78m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 218.360 KM, 41,00 m2 cca 5330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan – poslovni apartman u izgradnji površine 41.20 m2 u centru grada. Strukuru ovog stana čini će hodnik, kupatilo, spavaća soba, gardarober i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objetka. Zgradu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 229.986 KM, 41,00 m2 cca 5610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2023.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 322.690 KM, 43,00 m2 cca 7500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

Jahorina-Aparthotel Horizonti-na najboljoj poziciji, samom vrhu planine na 1670m nadmorske visine 1.5, 43m2, 1/6, EG, lift, parking (u ponudi identičan apartman i na 3.spratu) prostorije: dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo Nalazi se na samom vrhu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 331.240 KM, 39,00 m2 cca 8490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica, u ulici Hasana Brkića. Stan je površine 39m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 362.000 KM, 43,00 m2 cca 8420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban apartman u novoizgrađenom objektu na stazi Poljice, Jahorina. Apartman površine 43.02m2 se nalazi na 3.spratu novoizgrađenog objekta sa liftom i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 391.020 KM, 43,00 m2 cca 9090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip, u ulici Branilaca Šipa. Stan je površine 43m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi bez lifta (zadnji sprat), zgrada novije gradnje. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 391.481 KM, 42,00 m2 cca 9320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 2.B, projektovane površine 41,96 m2, etaža prizemlje, dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, sobe i kupatila. Cijena....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 34)