• GoHome Professional
parket što jeftinije do 360000 km do 2700 km/m2 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket što jeftinije do 360000 km do 2700 km/m2 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket što jeftinije do 360000 km do 2700 km/m2 50 m2 porasla cijena

  • Za upit "parket što jeftinije do 360000 km do 2700 km/m2 50 m2 porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+13%

Promjena cijene sa 115.000 KM na 130.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 130.000 KM, 51,00 m2 cca 2550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2023 - 99.800 KM
09.02.2024 - 110.000 KM
16.04.2025 - 115.000 KM
06.05.2026 - 130.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Klasičan dvosoban stan površine 51m2 u novoj gradnji. sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na drugu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, u sobi je PVC stolarija,....

 
 
 
 
+30%

Promjena cijene sa 102.400 KM na 133.400 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 133.400 KM, 51,00 m2 cca 2620 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 102.400 KM
06.05.2026 - 133.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2023.,

www.realitica.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • što jeftinije do 360000 km do 2700 km/m2 50 m2 porasla cijena (2)
  • parket što jeftinije do 360000 km 50 m2 porasla cijena (2)
  • parket što jeftinije do 360000 km do 2700 km/m2 50 m2 (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)