• GoHome Professional
parket što jeftinije do 350000 km do 50 m2 klima - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket što jeftinije do 350000 km do 50 m2 klima - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket što jeftinije do 350000 km do 50 m2 klima

  • Za upit "parket što jeftinije do 350000 km do 50 m2 klima" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.899 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 330000 KM (malo jeftiniji)
    • 360000 KM (malo skuplji)
    • do 3100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PALE, 30.000 KM, 37,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 52,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u naselju Hrasno, ulica Antuna Branka Šimića, općina Novo Sarajevo. Nekretnina smještena na 4.spratu ujedno i posljednjem, u svojoj površini od 52m2 se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, prostranog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 37.271 KM, 46,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'parket što jeftinije do 350000 km do 50 m2 klima'
141.000 KM
221.849 KM
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 105.500 KM, 52,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji površine 52.75 m2 u naselju Ada. Strukturu stana čini će hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i lođa. Stambeno-poslovni objekat će biti smješten na odličnoj lokaciji u naselju Ada, svega 15 minuta hoda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 106.428 KM, 51,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljiv dvosoban stan u Istočnom Sarajevu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona i kupatila.Dvostrane orijentacije. Sunčana strana. Stan se nalazi na 1 spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 108.900 KM, 33,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tek adaptiran stan sa visokim plafonima i sa izborom najkvalitetnijih materijala. Podno grijanje, klima, vanjske zaluzine sa upravljanjem na struju, ugradjeni plakari, sve masine marke Bosch, hrastov parket, frizider i masina za sudje kao i rerna u inox finisu, protuprovalna vrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 52,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u novogradnji na 5. spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom, ulica I sarajevske brigade, Istočno Sarajevo. Nekretnina u svojoj površini od 52m2 se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.500 KM, 53,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu Lukavica, useljivo odmah u neposrednoj blizini Jezera. Ulica Boriše Starovića. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom odvojenom šankom, balkonom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 175.000 KM, 31,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u stambeno poslovnom kompleksu "Nova Otoka", ulica Generala Mehmeda Alagića, općina Novi Grad. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 176.000 KM, 40,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju renoviran jednosoban stan 40m2 u Zenici na adresi Dervisa Imamovica 2b, Crkvice. Stan se nalazi na 4. spratu (zadnji sprat). Zgrada nema lift, stan je renoviran ( podovi, stolarija, struja, zidovi). Stan ima balkon sa pogledom na rijeku Bosnu, a primarna orijentacija....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 186.200 KM, 20,00 m2 cca 9310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman na Bjelašnici, općina Trnovo, Babin do. Apartman je površine 20m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je garsonjera. Sastoji se iz hodnika, jedne velike prostorije sa kuhinjom i kupatila, te posjeduje ugradbeni plakar. Vanjska....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 189.500 KM, 31,00 m2 cca 6110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 194.000 KM, 30,00 m2 cca 6470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 195.804 KM, 42,00 m2 cca 4660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednoiposoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, naselje Lukavica, u ulici Vojvode Radomira Putnika. Stan je površine 41,78m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka....