• GoHome Professional
parket što jeftinije 70 m2 do 1200 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket što jeftinije 70 m2 do 1200 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket što jeftinije 70 m2 do 1200 KM/m2

  • Za upit "parket što jeftinije 70 m2 do 1200 km/m2" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 943 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 99000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 32.116 KM, 67,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo pet apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji Babin Do Bjelasnica. Vrhunska pozicija i blizina staze, nova zgrada, lift, vrhunski gradjena i useljiva odmah. Dakle, stignete opremiti svoj apartman do pocetka nove sezone.....

 
 
 
  Apartman, BUGOJNO, 35.000 KM, 68,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se mora ofarbati, parket lakirati, vaš izbor, stan je na zadnjem katu (4 kat), može se prilagoditi unutarnji zidovi (spojiti dnevni boravak i kuhinja), otovri se moraju mjenjati ili lakirati, najbolje pogledati. Mjesto: uz tehničku srednju školu, 5 minuta hoda do osnovne škole,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.480 KM, 67,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 38.000 KM, 65,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan na 2 spratu ,u odlicnom stanju 2,5 sobe kuhinja, hodnik, kupatilo, manja ostava, 2 balkona stan je 2006 g. renoviran kupatilo sve novo, kuhinja sve novo, dnevni boravak i spavaca soba 2009 postavita nova PVC stolarija kao i ulazna vrata( vidi slike)u stanu je parket podovi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 55.000 KM, 68,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prodaju troiposobnog stana sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 68m2 pozicioniran na 5. spratu u zgradi sa liftom, ulica Emila Zole, naselje Dobrinja, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 72,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju dvosobnog stana u kondominijumskom tipu naselja na lokaciji Poljine, općina Centar. Stambeni kompleks zatvorenog tipa je smješten na 700 metara nadmorske visine, ograđen i pokriven video nadzorom, sa visokim stepenom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 64.600 KM, 65,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je površine 65 m2 i nalazi se na parceli površine 500 m2. Sastoji se iz dvije etaže. I etaža, prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i kotlovnicom i kupatila. Unutrašnje stepenice vode na sprat. Sprat se sastoji od predulaza sa izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 67.444 KM, 74,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 69,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja novo namješten trosoban stan Naselje Ilidža, u neposrednoj blizini velike Aleje. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža. Trosoban stan, ukupne površine 69m2, pozicioniran je na prvom spratu novonapravljene stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 70.900 KM, 71,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor čini hodnik,kupatilo,kuhinja i jedna velika prostorija OPIS:PARKET ZAVRŠEN EW 3-S LAKIRAN BOJA: HRAST PRIRODNI ZEMLJA PORIJEKLA: AUSTRIJA NAZIV TVRTKE: J.U.A. Frischeis Ltd. KERAMIKA ZIDNI KAMEN MARFIL DEKOR LEYRE VIZIJA CARPATTIA SVA KERAMIKA PRVI RAZRED ZEMLJA PODRIJETLA:....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan površine oko 70 m2 na trećem spratu stambene zgrade, naselje Vogošća. Nekretnina je adaptirana u više navrata. U toku 2006. godine je izvršena potpuna adaptacija kuhinje, te postavljanje karemičkih pločica u predsoblju i toaletu. U toaletu je postavljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 73,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine izdvaja iz svoje ponude odličan stan sa dvije spavaće sobe, ulica Odobašina, općina Centar, na svega desetak minuta hoda od svih sadržaja koje nudi gradski centar, a u isto vrijeme fenomenalna mikrolokacija pruža mir i izolovanost od gradske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 80.000 KM, 64,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Ciglanama u ulici Dajanli Ibrahim-bega. Ovc stolarija nova je ugradjena prije 4 godine, kupatilo komplet je renovirano prije 3 godine, ubacen je i novi parket. Nova kuhinja ugradjena je u Martu 2023, a spavaca soba u novembru 2022. Stan posjeduje fizicki odvojenu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 85.000 KM, 72,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Evo nešto sasvim drugačije na sarajevskom tržištu nekretnina - stan ili mala kuća na uglu ulica Tepebašina i Kranjčevićeva, vaš mali art kutak za življenje, mid-century modern home s garažom i baštom, vaša oaza za bijeg ali u samom srcu bosanskohercegovačke prijestolnice U maloj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 90.000 KM, 76,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo polunamješten trosoban stan površine 76,13 m2 pozicioniran u potkrovlju kuće u naselju Marijin Dvor, općina Centar. Ispred kuće se nalazi parking mjesto. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dvije spavaće sobe, te dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. LOKACIJA: Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.550 KM, 75,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 74,80 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 95.000 KM, 76,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Idealan porodičan trosoban stan površine 76 m2 na 3. spratu zgrade bez lifta u ulici Avde Smajlovića, naselje Vraca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila,toaleta, ostave i natkrivenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 75,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan odličnog rasporeda površine 75m2 pozicioniran na 8. spratu zgrade sa liftom, ulica Jukićeva, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon, kuhinja, trpezarija sa....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)