• GoHome Professional
pala cijena zadnjih 14 dana što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cijena zadnjih 14 dana što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena zadnjih 14 dana što skuplje

  • Za upit "pala cijena zadnjih 14 dana što skuplje" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.346 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 KM
    • do 310000 KM (prosječna cijena)
    • do 370000 KM
    • do 3100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 746.500 KM na 667.300 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 667.300 KM, 113,00 m2 cca 5910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 746.500 KM
13.05.2026 - 667.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo četverosoban stan površine 113,45m2, koji se nalazi na šestom spratu novoizgrađenog i vrlo reprezentativnog stambeno-poslovnog objekta Veneto. Stan ima potpunu istočnu orjentaciju, velike prozorske otvore i izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 750.600 KM na 665.600 KM dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 665.600 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.04.2026 - 750.600 KM
18.05.2026 - 665.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Otoka u ulici Generala Mehmeda Alagića. .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 730.000 KM na 652.500 KM dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, 652.500 KM, 113,00 m2 cca 5770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 730.000 KM
12.05.2026 - 652.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cijena zadnjih 14 dana što skuplje'
399.000 KM
229.000 KM
174.120 KM
 
-9%

Promjena cijene sa 663.000 KM na 601.800 KM dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 601.800 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 816.000 KM
01.02.2026 - 703.800 KM
10.04.2026 - 601.800 KM
19.04.2026 - 663.000 KM
11.05.2026 - 601.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na tri etaže u Sarajevu, općina Vogošća u ulici Vogošćanskih odreda. ; Vogošća .

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 511.300 KM na 429.500 KM dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MOSTAR, 429.500 KM, 110,00 m2 cca 3910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 511.300 KM
20.05.2026 - 429.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 110m2 u Ulici Husnije Repca u Mostaru Stan je smješten na trecem spratu stambenog objekta sa liftom. Stubište se zakljucava i održava. ; Mostar .

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 474.300 KM na 402.900 KM dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Marijin Dvor, 402.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 484.500 KM
15.04.2026 - 474.300 KM
10.05.2026 - 402.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Marijin Dvor u ulici Kranjčevićeva. ; Marijin Dvor .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 350.000 KM na 330.000 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, 330.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 350.000 KM
15.05.2026 - 330.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje potpuno namješten trosoban stan površine 77 m², smješten na II spratu kvalitetne stambene zgrade novije gradnje (stara cca 10 godina), u ulici Nikole Tesle, Istočno Sarajevo. ; Detaljni opis: NN Nekretnine prodaje potpuno namješten trosoban stan površine 77 m²,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 250.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 250.000 KM, 72,00 m2 cca 3470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 260.000 KM
22.05.2026 - 250.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

NA PRODAJU ILI ZAMJENU: ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 244.400 KM na 234.200 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAVOR, 234.200 KM, 39,00 m2 cca 6010 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 253.600 KM
29.04.2026 - 244.400 KM
13.05.2026 - 234.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zalatni Javor na Jahorini. .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 220.000 KM dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JAHORINA, 220.000 KM, 70,00 m2 cca 3140 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 240.000 KM
20.05.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica, sa kompletno opremljena dva apartmana. Apartmani su odvojeni, jedan u prizemlju drugi na spratu, sa posebnim ulazima. Svaki apartman ima kuhinju, dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Objekat poseduje i podrum. Vikendica renovirana 2018. Nalazi se u naselju Dvorišta,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 KM na 220.000 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRIJEDOR, 220.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.07.2025 - 230.000 KM
23.05.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektom kvadrature 135m2 , izgrađena na parceli kvadrature 780m2, koja se nalazi u naselju Raškovac u Prijedoru. .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 184.872 KM na 164.338 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 164.338 KM, 90,00 m2 cca 1830 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.03.2026 - 185.043 KM
01.04.2026 - 184.759 KM
02.04.2026 - 185.099 KM
05.04.2026 - 184.711 KM
07.04.2026 - 185.118 KM
09.04.2026 - 185.090 KM
11.04.2026 - 185.468 KM
12.04.2026 - 184.948 KM
14.04.2026 - 184.882 KM
15.04.2026 - 184.986 KM
22.04.2026 - 184.655 KM
23.04.2026 - 184.853 KM
24.04.2026 - 184.938 KM
25.04.2026 - 185.175 KM
26.04.2026 - 185.270 KM
27.04.2026 - 184.995 KM
28.04.2026 - 185.298 KM
29.04.2026 - 184.806 KM
30.04.2026 - 184.976 KM
01.05.2026 - 185.071 KM
02.05.2026 - 185.667 KM
03.05.2026 - 185.184 KM
05.05.2026 - 184.929 KM
06.05.2026 - 185.099 KM
07.05.2026 - 184.967 KM
09.05.2026 - 185.544 KM
10.05.2026 - 184.938 KM
13.05.2026 - 185.005 KM
15.05.2026 - 184.986 KM
16.05.2026 - 184.040 KM
17.05.2026 - 184.929 KM
19.05.2026 - 185.156 KM
20.05.2026 - 184.986 KM
21.05.2026 - 184.655 KM
22.05.2026 - 184.872 KM
23.05.2026 - 164.338 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju je samostalna kuća u ulici Poljskog partizanskog bataljona, smještena u mirnom i urbanizovanom dijelu Banje Luke. Osnovna površina objekta iznosi 45 m², uz dodatne etaže, podrum i potkrovlje. Prema važećem regulacionom planu, dozvoljena je gradnja dupleks objekta sa prizemljem....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 174.000 KM na 162.600 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DRAGUNJA DONJA, 162.600 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.06.2025 - 174.000 KM
22.05.2026 - 162.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2025.,

www.realitica.com

Prodaju se tri kuce izgrađene na parceli 1.807 m2. Smještene su u mjestu Donja Dragunja, naselje Nemlići, Općina Tuzla. Na parceli su smještene tri kuće. ; Dragunja Donja .

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 140.000 KM na 120.000 KM dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, USTIKOLINA, 120.000 KM, 96,00 m2 cca 1250 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 140.000 KM
19.05.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se zidana, kvalitetno građena, kuća- vikend objekat, gabarita 5,94 x 10,25 m, na kulivisanoj, ograđenoj parceli, cca 2500 m2, u divnoj skoro netaknutoj prirodi. Lokacija: Zaseok Jabuke Izuzetna prelijepa prirodna okolina, bogata šumom i čistom izvorskom vodom, potocima i rječicom.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.500 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 111.500 KM, 94,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 118.000 KM
15.05.2026 - 111.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Kamena kuća na velikoj parceli – Trebinje (Mostaći) ; Zasad .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)