• GoHome Professional
pala cijena do 360000 km najnovije što skuplje do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cijena do 360000 km najnovije što skuplje do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena do 360000 km najnovije što skuplje do 3100 KM/m2

  • Za upit "pala cijena do 360000 km najnovije što skuplje do 3100 km/m2" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, 284.400 KM, 330,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Opis nekretnine: ; Solina .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 240.000 KM, 73,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 73 m² u naselju Mjesec. Strukuru stana čine hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, veliki dnevni boravak, zatvorena lođa i terasa. Uz stan ulazi i pripadajuća podrumska prostorija i ostava. Stan je smješten na prvom spratu....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 203.100 KM, 97,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Namješten trosoban stan površine 97 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, velikog predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dvije spavaće sobe i kupatila. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 198.000 KM, 97,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 97 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, velikog predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je opremljen....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 171.200 KM, 56,00 m2 cca 3060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - CENTAR: DVOSOBAN STAN U STAROGRADNJI U STROGOM CENTRU ; Centar .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 133.000 KM, 60,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Prodajem posve useljivu kuću, starije gradnje, ali renoviranu, površine oko 60 m2. Uz kuću dolazi i pripadajuća okućnica. ; Priječani .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 122.700 KM, 48,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 119.600 KM, 48,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. Na I spratu, zgrada posjeduje lift. Na zgradi je solarna elektrana, što znači 30% uštede električne energije na svim stanovima. Završetak radova kraj 6. mjeseca 2026. godine Cijena 2.500KM/m2 4222/MM .

 
 
 
  Zemljište, MEĐUVOĐE, 10.000 KM, 5589,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine-kd.com

z055 Međuvođe.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 360000 km najnovije što skuplje do 3100 km/m2 (11)
  • pala cijena do 360000 km što skuplje do 3100 km/m2 (66)
  • pala cijena do 360000 km najnovije što skuplje (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)