• GoHome Professional
pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 zadnjih 14 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 zadnjih 14 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 zadnjih 14 dana što veće

  • Za upit "pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 zadnjih 14 dana što veće" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 1.522 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 100000 KM
    • do 130000 KM (prosječna cijena)
    • do 150000 KM
    • do 1300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 140.000 KM na 120.000 KM dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, USTIKOLINA, 120.000 KM, 96,00 m2 cca 1250 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 140.000 KM
19.05.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se zidana, kvalitetno građena, kuća- vikend objekat, gabarita 5,94 x 10,25 m, na kulivisanoj, ograđenoj parceli, cca 2500 m2, u divnoj skoro netaknutoj prirodi. Lokacija: Zaseok Jabuke Izuzetna prelijepa prirodna okolina, bogata šumom i čistom izvorskom vodom, potocima i rječicom.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.500 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 111.500 KM, 94,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 118.000 KM
15.05.2026 - 111.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Kamena kuća na velikoj parceli – Trebinje (Mostaći) ; Zasad .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 zadnjih 14 dana što veće'
164.338 KM
 
-11%

Promjena cijene sa 194.866 KM na 174.120 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 174.120 KM, 90,00 m2 cca 1940 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.03.2026 - 195.045 KM
01.04.2026 - 194.746 KM
02.04.2026 - 195.105 KM
03.04.2026 - 195.035 KM
05.04.2026 - 194.696 KM
07.04.2026 - 195.125 KM
09.04.2026 - 195.095 KM
11.04.2026 - 195.494 KM
12.04.2026 - 194.945 KM
14.04.2026 - 194.876 KM
15.04.2026 - 194.985 KM
22.04.2026 - 194.636 KM
23.04.2026 - 194.846 KM
24.04.2026 - 194.935 KM
25.04.2026 - 195.185 KM
26.04.2026 - 195.284 KM
27.04.2026 - 194.995 KM
28.04.2026 - 195.314 KM
29.04.2026 - 194.796 KM
30.04.2026 - 194.975 KM
01.05.2026 - 195.075 KM
02.05.2026 - 195.703 KM
03.05.2026 - 195.195 KM
05.05.2026 - 194.925 KM
06.05.2026 - 195.105 KM
07.05.2026 - 194.965 KM
09.05.2026 - 195.573 KM
10.05.2026 - 194.935 KM
13.05.2026 - 195.005 KM
15.05.2026 - 194.985 KM
16.05.2026 - 193.988 KM
17.05.2026 - 194.925 KM
19.05.2026 - 195.165 KM
20.05.2026 - 194.985 KM
21.05.2026 - 194.636 KM
22.05.2026 - 194.866 KM
23.05.2026 - 174.120 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaja kuće - Banja Luka, LazarevoTražite porodičnu kuću u mirnom dijelu Banja Luke? Ova samostalna kuća u Lazarevu nudi savršen spoj funkcionalnosti i lokacije. Na površini od 90 m² raspoređeni su prostrani dnevni boravak, kuhinja, spavaće sobe i kupatilo, idealno za porodičan život.Lokacija:....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)