• GoHome Professional
pala cijena 50 m2 što veće do 240000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cijena 50 m2 što veće do 240000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena 50 m2 što veće do 240000 KM

  • Za upit "pala cijena 50 m2 što veće do 240000 km" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.483 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 KM (malo jeftiniji)
    • 250000 KM (malo skuplji)
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • klima
    • balkon
    • 4.sprat
    • okućnica
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-21%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 153.900 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 153.900 KM, 54,00 m2 cca 2850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 195.000 KM
25.02.2026 - 153.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 54m2 u osnovi, pomoćna zgrada 13m2, dvorište površine 311m2, što ukupno okućnice iznosi 378m2. .

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 190.000 KM na 150.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 54,00 m2 cca 2780 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 190.000 KM
25.02.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 54m2 u osnovi, pomoćna zgrada 13m2, dvorište površine 311m2, što ukupno okućnice iznosi 378m2. U prizemlju kuce se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, jedna spavaća soba I kupatilo. Za visoko potkrovlje su urađene vanjske stepenice, na kome se nalaze....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cijena 50 m2 što veće do 240000 km'
80.000 KM
 
-5%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 114.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 114.000 KM, 46,00 m2 cca 2480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 120.000 KM
08.03.2026 - 114.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, grijanje je na konvektore. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)