• GoHome Professional
pala cijena što veće barem 90 m2 do 100000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cijena što veće barem 90 m2 do 100000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena što veće barem 90 m2 do 100000 KM

  • Za upit "pala cijena što veće barem 90 m2 do 100000 km" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 211 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 95000 KM (malo jeftiniji)
    • 100000 KM (malo skuplji)
    • do 18 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-39%

Promjena cijene sa 180.000 KM na 110.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, TUZLA, 110.000 KM, 30726,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 180.000 KM
18.04.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine30 726 m² , sa velikim razvojnim potencijalom za ozbiljne investicije u poljoprivredu, agrobiznis ili privatni rezidencijalni kompleks u naselju Bare u Tuzli. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 27.000 KM na 22.000 KM dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 22.000 KM, 3704,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2025 - 32.000 KM
05.06.2025 - 27.000 KM
02.04.2026 - 22.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zzemljište uknjižene površine 3.704m2 sa asflatiranim prilaznim putem, Umoljani, Bjelašnica, općina Trnovo. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 65.000 KM na 60.000 KM dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, CAZIN, 60.000 KM, 3509,00 m2 cca 20 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.09.2025 - 65.000 KM
06.03.2026 - 60.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište pogodno za gradnju vikendice u mirnom i prirodnom okruženju naselje Vrelo u Cazinu. Zemljišna parcela je površine od 3.509 m2, koja je pravilnog oblika pravougaonika, u potpunosti ograđena sa ulaznom kapijom. Na parceli jednim dijelom posađene su različite mlade....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cijena što veće barem 90 m2 do 100000 km'
31.000 KM
88.000 KM
 
-5%

Promjena cijene sa 110.682 KM na 105.006 KM dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OSTROŽAC, 105.006 KM, 2838,00 m2 cca 40 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.07.2025 - 139.062 KM
20.03.2026 - 110.682 KM
31.03.2026 - 105.006 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENO Placevi za gradnju Ostrožac Prodaju se placevi za gradnju kuća u Cazinu, smješteni na mirnoj i atraktivnoj lokaciji Ostrožac brdo. Zemljište se nalazi u mirnom naselju koje ima pristup iz dva pravca. Prvi pravac je od poznatog trgovinskog centra Fis u Cazinu a drugi pravac....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 117.600 KM na 108.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 108.000 KM, 180,00 m2 cca 600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 117.600 KM
12.04.2026 - 108.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju dvoetažna kuća na Stočari površine 180m2 na placu od 506m2. ; Stočara .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)