• GoHome Professional
novogradnja pala cijena 60 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja pala cijena 60 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja pala cijena 60 m2 što manje

  • Za upit "novogradnja pala cijena 60 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 291.500 KM na 276.100 KM dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Centar, 276.100 KM, 55,00 m2 cca 5020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 291.500 KM
27.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 465.000 KM na 395.000 KM dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 395.000 KM, 55,00 m2 cca 7180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 475.000 KM
15.04.2026 - 465.000 KM
05.05.2026 - 395.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 136.500 KM na 129.300 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 129.300 KM, 58,00 m2 cca 2230 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 136.500 KM
08.03.2026 - 129.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.realitica.com

Trosoban stan koji se nalazi na trećem spratu površine 58m2. .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 129.000 KM na 126.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 126.000 KM, 58,00 m2 cca 2170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 133.000 KM
25.04.2025 - 132.998 KM
11.07.2025 - 129.000 KM
08.03.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan koji se nalazi na trećem spratu površine 58m2. Stan se satoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, hodnika i kupatila. Stan je opremljen, PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem i protuprovalnim vratima. Preko čitavog stana se prostire velika terasa koja ima....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 KM na 120.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 125.000 KM
13.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 60,24 m2, na III spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 200.000 KM na 190.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 190.000 KM, 60,00 m2 cca 3170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 200.000 KM
08.03.2026 - 190.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Vikend kuća sa imanjem – Grab (Trebinje) ; Grab .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 148.400 KM na 142.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LAKTAŠI, 142.000 KM, 60,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 163.600 KM
19.11.2025 - 158.000 KM
21.11.2025 - 148.400 KM
10.04.2026 - 142.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2025.,

www.realitica.com

? Na prodaju – Vikendica Iris (Jablan, Laktaši) ; Jablan .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 123.100 KM na 112.900 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 112.900 KM, 60,00 m2 cca 1880 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 123.100 KM
01.04.2026 - 112.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Namješten dvoetažni stan površine 60m2. .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 164.000 KM na 154.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SOKOLAC, 154.600 KM, 60,00 m2 cca 2580 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 164.000 KM
17.04.2026 - 154.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju porodična kuća u naselju Sokolac, Bihać, smještena na parceli ukupne površine 401m2. Kuća je prvobitno uplanjena na 60 m2, ali je naknadno proširena na spratnost P+Pk, tlocrtnih dimenzija 11,50 x 7,70 m, sa vanjskim stepeništem dimenzija 0,90 x 5,40 m. Uz stambeni objekat....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pala cijena 60 m2 što manje (22)
  • novogradnja 60 m2 što manje (135)
  • novogradnja pala cijena što manje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)