• GoHome Professional
novogradnja što jeftinije pala cijena Zadnjih 7 da - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja što jeftinije pala cijena Zadnjih 7 da - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja što jeftinije pala cijena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "novogradnja što jeftinije pala cijena zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.500 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 111.500 KM, 94,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 118.000 KM
15.05.2026 - 111.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Kamena kuća na velikoj parceli – Trebinje (Mostaći) ; Zasad .

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 140.000 KM na 120.000 KM dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, USTIKOLINA, 120.000 KM, 96,00 m2 cca 1250 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 140.000 KM
19.05.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se zidana, kvalitetno građena, kuća- vikend objekat, gabarita 5,94 x 10,25 m, na kulivisanoj, ograđenoj parceli, cca 2500 m2, u divnoj skoro netaknutoj prirodi. Lokacija: Zaseok Jabuke Izuzetna prelijepa prirodna okolina, bogata šumom i čistom izvorskom vodom, potocima i rječicom.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 220.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JAHORINA, 220.000 KM, 70,00 m2 cca 3140 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 240.000 KM
20.05.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica, sa kompletno opremljena dva apartmana. Apartmani su odvojeni, jedan u prizemlju drugi na spratu, sa posebnim ulazima. Svaki apartman ima kuhinju, dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Objekat poseduje i podrum. Vikendica renovirana 2018. Nalazi se u naselju Dvorišta,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 350.000 KM na 330.000 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, 330.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 350.000 KM
15.05.2026 - 330.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje potpuno namješten trosoban stan površine 77 m², smješten na II spratu kvalitetne stambene zgrade novije gradnje (stara cca 10 godina), u ulici Nikole Tesle, Istočno Sarajevo. ; Detaljni opis: NN Nekretnine prodaje potpuno namješten trosoban stan površine 77 m²,....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 511.300 KM na 429.500 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MOSTAR, 429.500 KM, 110,00 m2 cca 3910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 511.300 KM
20.05.2026 - 429.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 110m2 u Ulici Husnije Repca u Mostaru Stan je smješten na trecem spratu stambenog objekta sa liftom. Stubište se zakljucava i održava. ; Mostar .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 750.600 KM na 665.600 KM dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 665.600 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.04.2026 - 750.600 KM
18.05.2026 - 665.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Otoka u ulici Generala Mehmeda Alagića. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • što jeftinije pala cijena zadnjih 7 dana (9)
  • novogradnja što jeftinije zadnjih 7 dana (1)
  • novogradnja što jeftinije pala cijena (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)