• GoHome Professional
nekretnine zenica parking do 96000 km pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine zenica parking do 96000 km pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine zenica parking do 96000 km pala cijena što manje

  • Za upit "nekretnine zenica parking do 96000 km pala cijena što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 91000 KM (malo jeftiniji)
    • 100000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, ZENICA, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Vikendicu sa dva sprata i podrumom. Prvi sprat veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i banja. Drugi sprat velika spavaca soba. Vikendica posjeduje priključke. Sa 804 m kvadratna zemljišta vikendica posjeduje i voćnjak sa više vrsta voća. Vikendica posjeduje sve uredne....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 76.000 KM, 46,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Komforan dvosoban stan u centru grada,mir tisina i uz to sve je tu blizu ambulan vrtic skola ;;;park ispred iza parking i stan je orjentisan da ljeti je prijatno i vrlo ugodno;nije vruce Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 63.000 KM, 50,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imanje ukupne velicine okucnice 1500 m 2 u naselju Drivusa nedaleko od nezavrsenog mosta ili prije firme Metalno imanje posjeduje pomocne obijekte kao i bastu-vocnjak pogodan za sve vrste poslovnih ili poljoprivrednih aktivnosti,,Kuca posjeduje verandu zatvorenog tipa,kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 60.500 KM, 50,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Extra pozicija, vrhunska termoizolacija, Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 75.000 KM, 51,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Zeps, 85.000 KM, 52,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno namjesten dvosoban stan sa pogledom na Usce i Adu. Stan je osuncan, gleda na istok i nalazi se na 12. spratu. Zamjene ne dolaze u obzir. Sve informacije na tel 061 595 101 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 93.000 KM, 54,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u strogom centru Zenice, 1 sprat, blindirana vrata uređen balkon, renovirano kupatilo, novi prozori, Povrsina 54 m2, cijena 47000 eura Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 75.000 KM, 55,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća je smještena u blizini centra grada i blizu glavne regionalne saobraćajnice. Locirana je uz samu ulicu ZAVNOBiH-a na broju 125, a odmah nasuprot kuće smješten je market 'Konzum'. Prilaz ovoj nekretnini je asfaltni put-cesta, a postoji mogućnost da se ulaz napravi i direktno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 75.000 KM, 55,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Za dodatne informacije zvati na broj: +38762354690 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 78.470 KM, 59,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

OGLAS IZ USLUGE Mijenjam. 2.soban komforan, funkcionalan stan u centru grada Zenice naselje MOKUSNICE centar, površine 60m2, vlasnik 1/1,papiri uredni, ocuvan, odmah useljiv, nije renoviran,isključivo mijenjam(ne prodaje se),za 1.soban manji stan maksimalno do 40m2 površine, takodjer....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine zenica parking do 96000 km što manje (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)