• GoHome Professional
nekretnine zenica parking do 80000 km do 1200 km/m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine zenica parking do 80000 km do 1200 km/m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine zenica parking do 80000 km do 1200 km/m2 što jeftinije

  • Za upit "nekretnine zenica parking do 80000 km do 1200 km/m2 što jeftinije" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 1.103 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 93000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZENICA, 50.000 KM, 60,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zenica 3soban stan, 60m2, 1kat,2balkona Cent.grij.toplana, vlasništvo 1/1 cijena 50000km +385915642820 +385953929023 Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

RE/MAX, najveća svjetska agencija za promet nekretnina prodaje kuću u Nemili. Kuća se nalazi na površini od 64 m2, i ista je starije gradnje, ali je uslovna i samim tim odmah useljiva. Nalazi se na parceli od 585 m2, i takođe posjeduje pristupni put direktno. Prizemnica je, i ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 60.500 KM, 50,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Extra pozicija, vrhunska termoizolacija, Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 63.000 KM, 50,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imanje ukupne velicine okucnice 1500 m 2 u naselju Drivusa nedaleko od nezavrsenog mosta ili prije firme Metalno imanje posjeduje pomocne obijekte kao i bastu-vocnjak pogodan za sve vrste poslovnih ili poljoprivrednih aktivnosti,,Kuca posjeduje verandu zatvorenog tipa,kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 64.800 KM, 60,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se manji trosoban stan sa lođom površine 60m2 u Hadžije Mazića ulici, naselje Donje Klopče. 2009. godine sadašnji vlasnici su učinili dodatno ulaganje. Postojeći prozori su zamijenjeni PVC prozorima od firme Selecta. U sklopu stana su dva američka plakara koje se nalaze u....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Za dodatne informacije zvati na broj: +38762551892 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 70.000 KM, 64,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Bilmišće, 75.000 KM, 60,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem komforan 2.soban stan u centru Zenice, površine 60m2, vlasnik 1/1,papiri uredni, u dobrom stanju, (nije renoviran), odmah useljiv, naselje Mokusnice, a u obzir dolazi i zamjena za manji 1.soban stan površine do 40.m2, naravno uz nadoplatu razlike kvadrata! U racun primam....

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodajem komforan 2.soban stan u centru Zenice.,naselje Mokusnice, površine 60m2,vlasnik 1/1,papiri uredni, stan je funkcionalan, dobro očuvan (nije renoviran), odmah useljiv! U obzir dolazi i zamjena za manji 1.soban stan površine do 40.m2, takodjer da nije renoviran, da je odmah....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)