• GoHome Professional
nekretnine zenica što jeftinije parking do 80000 K - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine zenica što jeftinije parking do 80000 K - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine zenica što jeftinije parking do 80000 KM

  • Za upit "nekretnine zenica što jeftinije parking do 80000 km" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.267 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 76000 KM (malo jeftiniji)
    • 84000 KM (malo skuplji)
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogodan
    • 1.sprat
    • kablovska
    • komforan
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZENICA, 50.000 KM, 60,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zenica 3soban stan, 60m2, 1kat,2balkona Cent.grij.toplana, vlasništvo 1/1 cijena 50000km +385915642820 +385953929023 Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

RE/MAX, najveća svjetska agencija za promet nekretnina prodaje kuću u Nemili. Kuća se nalazi na površini od 64 m2, i ista je starije gradnje, ali je uslovna i samim tim odmah useljiva. Nalazi se na parceli od 585 m2, i takođe posjeduje pristupni put direktno. Prizemnica je, i ima....

 
 
 
  Stan, ZENICA, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Vikendicu sa dva sprata i podrumom. Prvi sprat veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i banja. Drugi sprat velika spavaca soba. Vikendica posjeduje priključke. Sa 804 m kvadratna zemljišta vikendica posjeduje i voćnjak sa više vrsta voća. Vikendica posjeduje sve uredne....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 60.500 KM, 50,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Extra pozicija, vrhunska termoizolacija, Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 63.000 KM, 50,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imanje ukupne velicine okucnice 1500 m 2 u naselju Drivusa nedaleko od nezavrsenog mosta ili prije firme Metalno imanje posjeduje pomocne obijekte kao i bastu-vocnjak pogodan za sve vrste poslovnih ili poljoprivrednih aktivnosti,,Kuca posjeduje verandu zatvorenog tipa,kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 64.800 KM, 60,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se manji trosoban stan sa lođom površine 60m2 u Hadžije Mazića ulici, naselje Donje Klopče. 2009. godine sadašnji vlasnici su učinili dodatno ulaganje. Postojeći prozori su zamijenjeni PVC prozorima od firme Selecta. U sklopu stana su dva američka plakara koje se nalaze u....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 70.000 KM, 64,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Za dodatne informacije zvati na broj: +38762551892 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 75.000 KM, 55,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća je smještena u blizini centra grada i blizu glavne regionalne saobraćajnice. Locirana je uz samu ulicu ZAVNOBiH-a na broju 125, a odmah nasuprot kuće smješten je market 'Konzum'. Prilaz ovoj nekretnini je asfaltni put-cesta, a postoji mogućnost da se ulaz napravi i direktno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Bilmišće, 75.000 KM, 60,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem komforan 2.soban stan u centru Zenice.,naselje Mokusnice, površine 60m2,vlasnik 1/1,papiri uredni, stan je funkcionalan, dobro očuvan (nije renoviran), odmah useljiv! U obzir dolazi i zamjena za manji 1.soban stan površine do 40.m2, takodjer da nije renoviran, da je odmah....

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodajem komforan 2.soban stan u centru Zenice, površine 60m2, vlasnik 1/1,papiri uredni, u dobrom stanju, (nije renoviran), odmah useljiv, naselje Mokusnice, a u obzir dolazi i zamjena za manji 1.soban stan površine do 40.m2, naravno uz nadoplatu razlike kvadrata! U racun primam....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 75.000 KM, 55,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Za dodatne informacije zvati na broj: +38762354690 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 75.000 KM, 51,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 76.000 KM, 46,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Komforan dvosoban stan u centru grada,mir tisina i uz to sve je tu blizu ambulan vrtic skola ;;;park ispred iza parking i stan je orjentisan da ljeti je prijatno i vrlo ugodno;nije vruce Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 78.470 KM, 59,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

OGLAS IZ USLUGE Mijenjam. 2.soban komforan, funkcionalan stan u centru grada Zenice naselje MOKUSNICE centar, površine 60m2, vlasnik 1/1,papiri uredni, ocuvan, odmah useljiv, nije renoviran,isključivo mijenjam(ne prodaje se),za 1.soban manji stan maksimalno do 40m2 površine, takodjer....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Zeps, 85.000 KM, 52,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno namjesten dvosoban stan sa pogledom na Usce i Adu. Stan je osuncan, gleda na istok i nalazi se na 12. spratu. Zamjene ne dolaze u obzir. Sve informacije na tel 061 595 101 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)