• GoHome Professional
nekretnine tuzla do 390000 km balkon barem 70 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla do 390000 km balkon barem 70 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla do 390000 km balkon barem 70 m2

  • Za upit "nekretnine tuzla do 390000 km balkon barem 70 m2" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 1.547 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 370000 KM (malo jeftiniji)
    • 400000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, Sjenjak, 136.800 KM, 72,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan 72 m2 plus balkon ili mijenjam za manji uz dogovor, blizu škole, Interexa, Dramar centra, Merkatora. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 42.000 KM, 80,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa 4300m2 zemlje. HITNO PRODAJEM!!!! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 80,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje su kuća u Miladijama, u naravi jednokatnica, zadnja adaptacija 2010. godine (kompletan krov, stolarija, laminati). Ispred kuće je cvjetnjak s betoniranim parkirnim mjestom za automobil. U suterenu objekta su 2 sobe površine cca 22 m2 koje su do sada imale namjenu spremišta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine tuzla do 390000 km balkon barem 70 m2'
381.420 KM
  Poslovni prostor, TUZLA, 138.000 KM, 68,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban renoviran i namjesten stan 68m2,III sprat u Tuzli. U vojnim lamelama ispod bolnice Gradina 200 metara od skole i obdanista.Stan ima dvije sobe,dnevni boravak,kuhinju,trpezariju,kupatilo + odvojen wc, dvije lodje i podrumsku prostoriju. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 120.000 KM, 68,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u odlicnom stanju,ima 2 balkona itd... za vise informacija pisite na mail. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 170.000 KM, 84,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan povrsine 84 m2, na Slatini u ulici Albina Herljevica br.14. Stan je potpuno renoviran a cine ga: hodnih,wc,ostava,kuhinja,trpezarija,dnevna soba,balkon,spavaca soba,predsoblje,kupatilo,soba i sauna, opremljeni modernom bijelom tehnikom i namjestajem Amif trade,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 193.200 KM, 84,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju nov,neuseljen trosoban stan 84m2 plus 15m2 terase i 140m2 dvorista. Stan se nalazi u novoj zgradi do Dramar centra. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 180.000 KM, 87,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na stupinama, zgrada je uradjena poslije rata u extra je stanju stan sa 4 sobe 2 kuhinje ,kupatilom , wc-om i sa dva balkona Nekretnina posjeduje Centralno grijanje Telefonski priključak .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 106.000 KM, 67,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je adaptiran i u odlicnom je stanju. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 244.200 KM, 66,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se veci dcosoban stan u strogom centru grada, pored Mup-a. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 88.500 KM, 66,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

novogradnja cijena kvadrata 1340 km, plaćeni svi prikjučci struja, voda ,grijanje kontakt telefon: 063580297 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 159.500 KM, 66,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan površine 66m2 na prvom spratu u centru grada, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Stan je u izvornom stanju, postavljena su samo protuprovalna vrata i automatski osigurači. Prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 102.300 KM, 66,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla Irac sprat 2 - 4 stan od 66 m2 zgrada Lucijana prva ili druga od Rudnicke direkcije Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 390.000 KM, 95,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan površine 95,17 m2 (stvarna površina cca 100 m2 zbog zatvorenog balkona), smješten na 6. spratu stambene zgrade sa ukupno 7 spratova. Zgrada posjeduje lift i uređen parking prostor ispred objekta. .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderan Trosoban Stan sa velikom dnevnom sobom i dva prostrana kupatila. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 103.025 KM, 65,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban generalno renoviran stan. OPIS LOKACIJE: Stan se nalazi u Tuzli, naselje Brčanska Malta, na 13. spratu zgrade koja ima 17 spratova i u kojoj su dva lifta uvijek u funkciji (jedan je teretni). U krugu od 500 metara se nalaze svi sadržaji potrebni za normalan porodični....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Irac, 89.600 KM, 64,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem lijep stan na Ircu u Rudarskoj ulici. Informacije na telefon +387603119788. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 121.600 KM, 64,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan 64 m2 - 9. sprat lamela a uknjizavate se kao prvi vlasnik sve ugrađeno u stanu (plasticna stolarija, protiv provalna vrata, parket, plocice, sanitarija) 2 godine garancije. u zgradi se nalaze 2 lifta 1 teretni oba imaju pristup podzemnim garazama. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 147.000 KM, 64,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 64m2 na osmom spratu u naselju Brčanska Malta, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Renovirano je kupatilo prije cca 10 godina, vodovodne cijevi u kuhinji i postavljena je PVC stolarija....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 135.000 KM, 110,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća ukupne površine cca 110m2 u naselju Kolovrat, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju je dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, hodnik i terasa. Na spratu se nalaze 3 sobe, hodnik, kupatilo i balkon. Ispred kuće je skladište i prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 175.000 KM, 63,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poli adaptiran Stan prekoputa zeljeznicke stanice vlasnistvo uredno. Prozori kompletno mijenjani 2 godine. Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Struja Lift Podrum .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća. Kuća se nalazi na dobroj lokaciji u Par Selu, pored puta Tuzla-Aerodrom, odnosno u blizini raskrsnice (Tuzla - Aerodrom D.Dubrave - Živinice) Udaljenost od Tuzle 7 km. Udaljenost od trgovine Bingo 500 m. Kuća je na sprat, dimenzije 8x8,6 m. Kuća posjeduje....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi nedaleko od glavne kapije kasarne.Prilaz je sa glavne ulice. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 140,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca se nalazi u moluskoj rijeci cc140m2 stambenog prostora+podrum velicine 30m2+2manja podruma kuca je na sprat prizemje 2sobe kupatilo kuhihja 1sprat kuhinja,kupatilo,wc,4sobe Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Cijena po dogovoru. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tuzli, u blizini kasarne i bolnice Gradina. Kuća na sprat, 10x9 m2, posjeduje 3 zasebna ulaza, 2 kupatila, trofaznu struju, gradsku vodu, kanalizaciju i sopstvenu izvorsku vodu. Garaža sa kotlovnicom 58 m2 iznad koje se nalazi terasa iste površine i pomoćni zgradu,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA U TUZLI ( SLAVINOVICI ) EXTRA LOKACIJA Ulica: Alekse Santica 43 2 sprata i prizemlje ca. 200 kvadrata + 2 Balkona + 1.Terasa 400 kvadrata okucnice Vrlo dobra lokacija: 150 metara od Interexa 200 metara od Dramara mogucnost rasporeda prostorija po vlastitim zeljama 1/1, Kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća u naselju Kula sa 200 kvadrata stambenog prostora, nedavno adaptirana kvalitetno i temeljno urađena. Centralno gradsko grijanje s kalorimetrom i kontrolom potrošnje. Solarni panel s vakumskim cijevima i bojlerom od 250 litara za toplu vodu tokom cijele godine. PVC stolarija s....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Batva, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 400.000 KM, 200,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća 200m2 na terenu od 3000m2, pored auto puta,naselje Miladije,u prizemlju ima 3 sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i na katu isto tako. Tel.00385( 0)781434, 00385(0)992120084 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 130.000 KM, 250,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća se sastoji od dva odvojena stana sa posebnim ulazima. Donji stan se sastoji od dvije sobe, kuhinja sa nišom, kupatilo, wc, ostava, veranda. Gornji stan se sastoji od dvije sobe, dnevni boravak, niša , kuhinja, wc, kupatilo, ostava, hodnik, veranda, terasa. Kuća posjeduje podrum,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 245,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća sa tri stambene jedinice površine 245m2 na parceli 1045m2, Gornja Tuzla. Sastoji se od suterena, prizemlja i sprata. U suterenu je kotlovnica, kupatilo i dvije prostorije. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, dvije spavaće sobe, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 215,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO!!!! Prodaje se kuća u Slavinovićima, naselje Jahići, udaljena cca 500 m od policijske stanice ISTOK. Kuća posjeduje svu infrastrukturu (struja, voda, telefon, asfalt do kuće, ulična rasvjeta,.) Detaljnije na licu mjesta, na viđenje.. Kontakt tel. 035/ 255 - 150; 061/....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 36)