• GoHome Professional
nekretnine tuzla do 2500 km/m2 180 m2 parking balk - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla do 2500 km/m2 180 m2 parking balk - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla do 2500 km/m2 180 m2 parking balkon

  • Za upit "nekretnine tuzla do 2500 km/m2 180 m2 parking balkon" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2300 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, 159.500 KM, 66,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan površine 66m2 na prvom spratu u centru grada, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Stan je u izvornom stanju, postavljena su samo protuprovalna vrata i automatski osigurači. Prodaje....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Bakšaiš, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvanw pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa ti poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedan kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Bakšaiš, 89.250 KM, 35,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stolarija nova, parket u dobrom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 100.000 KM, 50,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno opremljen stan 50m2 projektovan za mladje bracne parove sa jednim djetetom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 400.000 KM, 200,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća 200m2 na terenu od 3000m2, pored auto puta,naselje Miladije,u prizemlju ima 3 sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i na katu isto tako. Tel.00385( 0)781434, 00385(0)992120084 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 110.000 KM, 59,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se exclusivno namješten stan u zgradi Cipelići (zatvoreni balkon iznad Tehnograda, pogled na MUP) 59m2, adresa "Turalibegova 42" Tuzla, nedavno renoviran, u super stanju, nepotrebna bilo kakva dalja ulaganja. Vlasništvo 1/1 uknjižen. Posjeduje blindirana vrata, centralno gradsko....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 97.000 KM, 54,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderan Trosoban Stan sa velikom dnevnom sobom i dva prostrana kupatila. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Pazaru (Slatina) u centru Tuzle, kod medicinske škole, ili mijenjam za stan iste ili slične kvadrature u istočnom dijelu grada. Stan je dvosoban, svaka soba ima balkon, 54m2, i nedavno je renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 94.400 KM, 59,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

TUZLA - B.Malta 1600 KM/kvm Prodajem zbog odlaska u inostranstvo na odlicnoj lokaciji izuzetno jeftin dvosoban stan sa c.g. (na B.Malti u zgradi Pecara II). Stan je na IX spratu (nije zadnji). Stan ima balkon. Svaki ulaz ima 2 lifta .Sobe su velike i pune svjetla.Strukturu stana čine:....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine tuzla do 2500 km/m2 parking balkon (26)
  • nekretnine tuzla do 2500 km/m2 180 m2 balkon (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)