• GoHome Professional
nekretnine tuzla do 220 m2 što jeftinije Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla do 220 m2 što jeftinije Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla do 220 m2 što jeftinije Najnovije

  • Za upit "nekretnine tuzla do 220 m2 što jeftinije najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Garaža, TUZLA, Bulevar, 18.000 KM, 25,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Površina: 25m2 - Uknjižena - Vlasništvo 1/1 - Specijalni sigurnosni sistem - Obnovljen pod i krov u 2010. god. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 30.000 KM, 12,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski poslovni montažni objekat 11,70m2 sa mogućnošću korištenja bašte 35m2 u Novom naselju, Tuzla.Poslovni objekat se nalazi na veoma prometnoj lokaciji te je samim tim pogodan za razne vrste djelatnosti (objekat brze prehrane, frizerski salon, kladionica, itd.).Poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Sjenjak, 38.650 KM, 30,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se poslovni prostori u Tržnom centru Sjenjak-Tuzla, u suterenu veličine 21,33 m2, 29,73 m2 i 154,15 m2. Poslovni prostori se mogu kupiti pojedinačno ili kao cjelina na osnovu dogovora i u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Tržni centar Sjenjak posjeduje parking prostor....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 42.000 KM, 80,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa 4300m2 zemlje. HITNO PRODAJEM!!!! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 45.000 KM, 56,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću zidanu ciglom bez fasade. Kuća ima prizemlje i kat. Kuća na parceli 780 kvadrata. Prilaz parceli s dvije strane. Pred kućom autobusna stanica gradske linije za Križanec. Voda struja telefon septičke. Papiri uredni 1/1. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Stan, TUZLA, 55.000 KM, 50,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Ostava .

 
 
 
  Stan, TUZLA, Sjenjak, 56.000 KM, 30,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem garsonjeru Sjenjak-Interex,30,55 m2 na 6.spratu,useljiva odmah,cijena 56.000,00 KM,kontakt 061684222 .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 58.773 KM, 55,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Doknju kod Tuzle. Plac je veliki, 2 duluma. Kuća je useljiva, područje je asfaltirano, i ima uliču rasvjetu. Vlasništvo 1/1. Ostale informacije na +381 61 28 99 888 + 387 66 092 718 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća. Kuća se nalazi na dobroj lokaciji u Par Selu, pored puta Tuzla-Aerodrom, odnosno u blizini raskrsnice (Tuzla - Aerodrom D.Dubrave - Živinice) Udaljenost od Tuzle 7 km. Udaljenost od trgovine Bingo 500 m. Kuća je na sprat, dimenzije 8x8,6 m. Kuća posjeduje....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 64.000 KM, 33,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem malu kucu/stan povrsine 33 m, sa okućnicom, u ulici Husinskih rudara 60, Tuzla. Prostor je renoviran u ljeto 2009, sa ugrađenim centralnim grijanjem (električna energija) i klima uređajem, novim kuhinjskim elementima, potpuno novo kupatilo. Sve 1/1. Cijena 35.000 Eura Kontakt....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine tuzla do 220 m2 što jeftinije (160)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)