• GoHome Professional
nekretnine tuzla barem 60 m2 do 310000 km što jeft - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla barem 60 m2 do 310000 km što jeft - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla barem 60 m2 do 310000 km što jeftinije

  • Za upit "nekretnine tuzla barem 60 m2 do 310000 km što jeftinije" pronađeno 85 nekretnina - prosječna cijena 1.828 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 290000 KM (malo jeftiniji)
    • 320000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, TUZLA, Batva, 15.000 KM, 1200,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste pogodno za vikendice ali i za kucu! 1200 m2 Nalazi se u Tuzli,odmah iznad Dragodola,ide se putem preko Piskavice naselja! Zemljiste je ogradeno,put je do zemljista! Zasadene prosle godine mlade vocke! Ali najbolje je doci i uvjeriti se sam! Ima i mali objekat,vikendica....

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 16.950 KM, 1250,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajm plac u Moluhama (Tuzla centar) uz ulicu : Dure Dakovica. 1250 m² - cjena: 16950 km. Sa nasutim prilaznim putem - sve 1/1. Postoji rudnicka saglasnost zu izgradnju. Tel: 0049 15777067844 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 36.000 KM, 13000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste se nalazi u Tuzli mjesto Dreznik do parcele dolazi asvalt prosla je struja voda telefon .Prodaje se u cijelom komadu (13 duluma )sa sumom tacnije 7 duluma zemlje i ostalo suma ,pogodno za gradit kucu vikendicu .Za ostale informacije pozovite 0603169808 zamjena ne cijena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine tuzla barem 60 m2 do 310000 km što jeftinije'
66.000 KM
  Kuća, TUZLA, 42.000 KM, 80,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa 4300m2 zemlje. HITNO PRODAJEM!!!! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 45.000 KM, 56,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću zidanu ciglom bez fasade. Kuća ima prizemlje i kat. Kuća na parceli 780 kvadrata. Prilaz parceli s dvije strane. Pred kućom autobusna stanica gradske linije za Križanec. Voda struja telefon septičke. Papiri uredni 1/1. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 50.000 KM, 1206,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se građevinska parcela ukupne površine 1206 m². Nalazi se u naselju Miladije, u blizini “Petrol” benzinske pumpe i stovarišta “Titanik”, a od glavne saobraćajnice je udaljena cca. 100 metara. Parcela je blago nageta, a do parcele se dolazi asfaltnim putem koji prolazi....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 58.773 KM, 55,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Doknju kod Tuzle. Plac je veliki, 2 duluma. Kuća je useljiva, područje je asfaltirano, i ima uliču rasvjetu. Vlasništvo 1/1. Ostale informacije na +381 61 28 99 888 + 387 66 092 718 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća. Kuća se nalazi na dobroj lokaciji u Par Selu, pored puta Tuzla-Aerodrom, odnosno u blizini raskrsnice (Tuzla - Aerodrom D.Dubrave - Živinice) Udaljenost od Tuzle 7 km. Udaljenost od trgovine Bingo 500 m. Kuća je na sprat, dimenzije 8x8,6 m. Kuća posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 71.250 KM, 57,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

The apartment is located in the center of the city of Tuzla, near the pub and the building of the Municipality of Tuzla. The flat is furnished, renovoviranje is desirable. It consists of a kitchen, living room and bedroom, bathroom, hall and balcony. Maximum utilization of living....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 73.000 KM, 60,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se manja kuća ukupne površine 60m2 u naselju Mosnik, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Kuća je komplet renovirana i uređena. Postoji mogućnost kupovine i namještaja po dogovoru. Ispred kuće je parking prostor.....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 74.000 KM, 100,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom,garazom,velikim dvoristem i sa svim prikljucima.kuca ima uredne sve papire.nalazi se od bolnice kreka na udaljenosti oko 100m.ima izlaz na mag.put tuzla-doboj i stari put tuzla bukinje.kuca ima 100 m2 a okucnica 300 m2.sve ostale informacije na broj tel:061-427-932;061-959-777....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća u naselju Kula sa 200 kvadrata stambenog prostora, nedavno adaptirana kvalitetno i temeljno urađena. Centralno gradsko grijanje s kalorimetrom i kontrolom potrošnje. Solarni panel s vakumskim cijevima i bojlerom od 250 litara za toplu vodu tokom cijele godine. PVC stolarija s....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 80.000 KM, 150,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem kucu sa visokim potkrovljem, c.g. dva poslovna prostora, dvije radionice, auto-praonica, pored glavnog puta u solani(kreka), HITNO!!! Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Za sve informacije pozvati vlasnika. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 85.000 KM, 60,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Superblok preko puta medrese Nekretnina posjeduje Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 85.000 KM, 55,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 88.500 KM, 66,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

novogradnja cijena kvadrata 1340 km, plaćeni svi prikjučci struja, voda ,grijanje kontakt telefon: 063580297 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Irac, 89.600 KM, 64,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem lijep stan na Ircu u Rudarskoj ulici. Informacije na telefon +387603119788. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Pazaru (Slatina) u centru Tuzle, kod medicinske škole, ili mijenjam za stan iste ili slične kvadrature u istočnom dijelu grada. Stan je dvosoban, svaka soba ima balkon, 54m2, i nedavno je renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Primarna orjentacija Jugoistok Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, kupatila, toaleta, predsoblja, ostave i dva balkona. U blizini zgrade se nalaze marketi Bingo i Belamionix, kompleks Mellain, parfimerija CM, Tuzlanska pivara, Panonska jezera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 94.400 KM, 59,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

TUZLA - B.Malta 1600 KM/kvm Prodajem zbog odlaska u inostranstvo na odlicnoj lokaciji izuzetno jeftin dvosoban stan sa c.g. (na B.Malti u zgradi Pecara II). Stan je na IX spratu (nije zadnji). Stan ima balkon. Svaki ulaz ima 2 lifta .Sobe su velike i pune svjetla.Strukturu stana čine:....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tuzli, u blizini kasarne i bolnice Gradina. Kuća na sprat, 10x9 m2, posjeduje 3 zasebna ulaza, 2 kupatila, trofaznu struju, gradsku vodu, kanalizaciju i sopstvenu izvorsku vodu. Garaža sa kotlovnicom 58 m2 iznad koje se nalazi terasa iste površine i pomoćni zgradu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 95.000 KM, 60,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan kvadrature 60m2. Dnevna soba, spavaća soba, trpezarija, kuhinja, predulaz. U cijenu stana ulazi posjed na podrumskim prostorom, kao i četvrtina zemljišta u sklopu objekta. Mogućnost nadogradnje. Stan je priključen na gradsko grijanje. Lokacija centar Tuzle, u krugu od 300,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 97.000 KM, 54,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Tušanj, 100.000 KM, 130,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 102.300 KM, 66,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla Irac sprat 2 - 4 stan od 66 m2 zgrada Lucijana prva ili druga od Rudnicke direkcije Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 103.025 KM, 65,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban generalno renoviran stan. OPIS LOKACIJE: Stan se nalazi u Tuzli, naselje Brčanska Malta, na 13. spratu zgrade koja ima 17 spratova i u kojoj su dva lifta uvijek u funkciji (jedan je teretni). U krugu od 500 metara se nalaze svi sadržaji potrebni za normalan porodični....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 106.000 KM, 67,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je adaptiran i u odlicnom je stanju. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
 
-39%

Promjena cijene sa 180.000 KM na 110.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, TUZLA, 110.000 KM, 30726,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 180.000 KM
18.04.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine30 726 m² , sa velikim razvojnim potencijalom za ozbiljne investicije u poljoprivredu, agrobiznis ili privatni rezidencijalni kompleks u naselju Bare u Tuzli. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 110.000 KM, 61,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Tuzle na lijepoj lokaciji. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 215,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO!!!! Prodaje se kuća u Slavinovićima, naselje Jahići, udaljena cca 500 m od policijske stanice ISTOK. Kuća posjeduje svu infrastrukturu (struja, voda, telefon, asfalt do kuće, ulična rasvjeta,.) Detaljnije na licu mjesta, na viđenje.. Kontakt tel. 035/ 255 - 150; 061/....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 110.000 KM, 59,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se exclusivno namješten stan u zgradi Cipelići (zatvoreni balkon iznad Tehnograda, pogled na MUP) 59m2, adresa "Turalibegova 42" Tuzla, nedavno renoviran, u super stanju, nepotrebna bilo kakva dalja ulaganja. Vlasništvo 1/1 uknjižen. Posjeduje blindirana vrata, centralno gradsko....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 140,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca se nalazi u moluskoj rijeci cc140m2 stambenog prostora+podrum velicine 30m2+2manja podruma kuca je na sprat prizemje 2sobe kupatilo kuhihja 1sprat kuhinja,kupatilo,wc,4sobe Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 118.813 KM, 61,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan od 60,93 m2 u novogradnji na lokaciji Stupine Ušće. Zgrada je još uvijek u izgradnji a rok useljenja je 30.06.2019. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Blindirana vrata .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 80,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje su kuća u Miladijama, u naravi jednokatnica, zadnja adaptacija 2010. godine (kompletan krov, stolarija, laminati). Ispred kuće je cvjetnjak s betoniranim parkirnim mjestom za automobil. U suterenu objekta su 2 sobe površine cca 22 m2 koje su do sada imale namjenu spremišta....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA U TUZLI ( SLAVINOVICI ) EXTRA LOKACIJA Ulica: Alekse Santica 43 2 sprata i prizemlje ca. 200 kvadrata + 2 Balkona + 1.Terasa 400 kvadrata okucnice Vrlo dobra lokacija: 150 metara od Interexa 200 metara od Dramara mogucnost rasporeda prostorija po vlastitim zeljama 1/1, Kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi nedaleko od glavne kapije kasarne.Prilaz je sa glavne ulice. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 120.000 KM, 68,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u odlicnom stanju,ima 2 balkona itd... za vise informacija pisite na mail. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 121.600 KM, 64,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan 64 m2 - 9. sprat lamela a uknjizavate se kao prvi vlasnik sve ugrađeno u stanu (plasticna stolarija, protiv provalna vrata, parket, plocice, sanitarija) 2 godine garancije. u zgradi se nalaze 2 lifta 1 teretni oba imaju pristup podzemnim garazama. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 130.000 KM, 62,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan površine 62,2m2 na petom spratu u naselju Batva, Tuzla. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Zgrada ne posjeduje lift. Sa balkona se pruža prelijep pogled na stadion Tušanj. Orijentacija je dvostrana....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 130.000 KM, 250,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća se sastoji od dva odvojena stana sa posebnim ulazima. Donji stan se sastoji od dvije sobe, kuhinja sa nišom, kupatilo, wc, ostava, veranda. Gornji stan se sastoji od dvije sobe, dnevni boravak, niša , kuhinja, wc, kupatilo, ostava, hodnik, veranda, terasa. Kuća posjeduje podrum,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 85)

<< <1 2 3> >>