• GoHome Professional
nekretnine tuzla što skuplje barem 60 m2 do 300000 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine tuzla što skuplje barem 60 m2 do 300000 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla što skuplje barem 60 m2 do 300000 km balkon

  • Za upit "nekretnine tuzla što skuplje barem 60 m2 do 300000 km balkon" pronađeno 48 nekretnina - prosječna cijena 1.578 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 KM (malo jeftiniji)
    • 310000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, 85.000 KM, 55,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Za sve informacije pozvati vlasnika. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća u naselju Kula sa 200 kvadrata stambenog prostora, nedavno adaptirana kvalitetno i temeljno urađena. Centralno gradsko grijanje s kalorimetrom i kontrolom potrošnje. Solarni panel s vakumskim cijevima i bojlerom od 250 litara za toplu vodu tokom cijele godine. PVC stolarija s....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 71.250 KM, 57,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

The apartment is located in the center of the city of Tuzla, near the pub and the building of the Municipality of Tuzla. The flat is furnished, renovoviranje is desirable. It consists of a kitchen, living room and bedroom, bathroom, hall and balcony. Maximum utilization of living....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća. Kuća se nalazi na dobroj lokaciji u Par Selu, pored puta Tuzla-Aerodrom, odnosno u blizini raskrsnice (Tuzla - Aerodrom D.Dubrave - Živinice) Udaljenost od Tuzle 7 km. Udaljenost od trgovine Bingo 500 m. Kuća je na sprat, dimenzije 8x8,6 m. Kuća posjeduje....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 42.000 KM, 80,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa 4300m2 zemlje. HITNO PRODAJEM!!!! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Internet Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-48 (od ukupno 48)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com

www.nekretnine365.com