• GoHome Professional
nekretnine sarajevo useljiva Zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo useljiva Zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo useljiva Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine sarajevo useljiva zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Logavina, 504.000 KM, 72,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO ; Grijanje plinsko Plin PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 940.800 KM, 250,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Ekskluzivna ponuda! Za prodaju! Kuća sa 4 spavaće sobe, 2 kupatila, moderna i građena po najvišim eko-standardima, porodična kuća od 250m2 koja se nalazi u mirnom, tihom i nezagađenom Donjem Bioskom. Smještena na parceli od cca 4.880 m2 u mirnom dijelu Sarajeva, samo 10-15 udaljen....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 506.200 KM, 88,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

A sad spektakl! Prelijep dvostrano orijentiran troiposoban stan, detaljno renoviran 2016. godine, u besprijekornom stanju.Stan od uknjiženih 88 kvadrata (s inkorporiranim balkonom) čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i veliki....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Saraj Polje, 766.000 KM, 360,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo izuzetno lijep stambeni objekat bruto površine cca. 360m sa dvorištem površine 214m2, na vrlo lijepoj lokaciji, u naselju Vojničko polje (Saraj polje). U zemljišnim knjigama je upisana tlocrtna površina objekta, tj. 115m2. Objekat se sastoji od tri etaže i to: ; Saraj Polje....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 350.000 KM, 47,00 m2 cca 7450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan u Sarajevu u naselju Grbavica, stan je 47m2+ terasa. Pozicija stana je idealna, u slepom delu ulice(nema saobracaja sem parkinga), uz Miljacku, setaliste, decije igraliste, benzinsku pumpu. Kemala Kapetanovica 26. , visoko prizemlje. . . stan je uknjizen i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 1.150.000 KM, 154,00 m2 cca 7470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo luksuzno namješten, salonski stan u centru Sarajeva površine 154 m2, pozicioniran na drugom spratu u ulici Obala Kulina bana. Cijena stana bez namještaja: 1.150.000 KM Stan se sastoji od hodnika, zatim sa lijeve strane nalazi se kuhinja, balkon, vešeraj, te manja spavaća....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo zadnjih 14 dana (42)
  • nekretnine sarajevo useljiva (75)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)