• GoHome Professional
nekretnine sarajevo useljiva što skuplje do 100 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo useljiva što skuplje do 100 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo useljiva što skuplje do 100 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo useljiva što skuplje do 100 m2" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 2.952 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 KM
    • do 340000 KM (prosječna cijena)
    • do 410000 KM
    • do 3400 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • za adaptaciju
    • 1.sprat
    • opremljen
    • potkrovlje
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 536.900 KM, 94,00 m2 cca 5710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.realitica.com

U centru Sarajeva, preciznije u mirnoj i čistoj ulici Antuna Hangija, nalazi se ova jedinstvena nekretnina, koja može biti vaša. “De jure“, riječ je o dvoetažnom stanu koji se prostire na (uknjižena) 94 kvadrata, a “de facto“ to je prava kuća, s lijepom okućnicom, garažom, dvije velike....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 525.047 KM, 94,00 m2 cca 5590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 385.000 KM, 110,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala salonski stan u Centru, ulica Čekaluša. Zgrada je u neposrednoj blizini SARTR-a i OŠ "Musa Ćazim Ćatić". Bogat sadržaj u "walking distance" zoni odgovoriće zahtjevima porodice, rentijerskog tržišta ili neke....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo useljiva što skuplje do 100 m2'
Na upit
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 91,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan površine 91m2 pozicioniran na 1.spratu zgrade u novogradnji 2010g, naselje Buća Potok, ulica Adema Buće. Po strukturi četverosoban trostrane orjentacije sa 2. balkona i 3 spavaće sobe, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 215.400 KM, 48,00 m2 cca 4490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je moderno uređena i kompletno namještena kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, površine 48m2 u osnovi, smještena na parceli od 547m2 u naselju Grbavica. Kuća je odmah useljiva, opremljena kvalitetnim namještajem i tehnikom, pogodna za porodični život u mirnom okruženju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.900 KM, 49,00 m2 cca 4080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan dvosoban stan pozicioniran na šestom spratu zgrade sa liftom, ulica Grbavička, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon južne orijentacije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.900 KM, 37,00 m2 cca 5400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban stan pozicioniran u prizemlju zgrade bez lifta, ulica Edhema Mulabdića, Općina Stari Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, ostava i kupatilo. Nekretnina je adaptirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 195.000 KM, 65,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan pozicioniran na 5. spratu zgrade bez lifta na Trgu heroja, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, ostava, spavaća soba i kupatilo. Tu su i dva velika....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.320 KM, 56,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo dva apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji Babin Do Bjelasnica. Vrhunska pozicija i blizina staze, nova zgrada, lift, vrhunski gradjena i useljiva odmah. Dakle, stignete opremiti svoj apartman do početka nove sezone.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.000 KM, 49,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 191.544 KM, 56,00 m2 cca 3420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 179.000 KM, 46,00 m2 cca 3890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja manji dvosoban odličnog rasporeda površine 46m2 pozicioniran na 7. spratu zgrade sa liftom, ulica Zagrebačka, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 161.633 KM, 47,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju apartmana na Bjelašnici izdvaja dvosoban apartman površine 46.83m2 pozicioniran na2.spratu zgrade liftom, Bjelašnica. U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo pet apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban odličnog rasporeda površine 50 m2 pozicioniran na 4. spratu zgrade od 5, ulica Muhamed Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 149.900 KM, 36,00 m2 cca 4160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 36m2 pozicioniran na 11. spratu nebodera u Hrasnom, ulica Trg Heroja, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak s kuhinjom, spavaća soba s izlazom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 37,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.500 KM, 37,00 m2 cca 3770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 3. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 136.500 KM, 39,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 39m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Višnjik, naselje Višnjik, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, druga soba (spavaća, trpezarija)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.900 KM, 36,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 36m2 pozicioniran na 8. spratu nebodera u Hrasnom, ulica Trg Heroja, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba(napravljena u....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 110.000 KM, 38,00 m2 cca 2900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban odličnog rasporeda površine 38 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Jukićeva, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, veliki....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 28,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje garsonjeru za prodaju u Švrakinu, ulica Prvomajska. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i kupatila. Ukupna površina iznosi 28 m². Nekretnina je u potpunosti renovirana i useljiva, smještena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom na Bistriku (Mahmutovac). Kuca se nalazi na parceli površine od 147m², kuca sama ima oko 100m² i sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje kao i stepenice za sprat. Na spratu se nalaze 2 spavace sobe....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 75.000 KM, 71,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, naselje Mahmutovac ulica Paje sokak u neposrednoj blizini kombi stanice. Kuća je građena 1985 god i tad je useljena, sastoji se od podruma, gdje je smještena kompletno namještena garsonjera sa zasebnim ulazom. Sprat se sastoji od tri prostorije, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Sedrenik, 54.000 KM, 45,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje manju kuću sa okućnicom na Sedreniku, ulica Ramića Banja, općina Stari Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na zemljištu površine 290 m2. Prema podacima iz katastarskog plana površina kuće iznosi 27 m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 50.000 KM, 79,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Prostran trosoban namješten stan površine 79 m2 na 16. spratu nebodera u ulici Nerkeza Smailagića, naselje Alipašino Polje B faza. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i prostranog ustakljenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.480 KM, 67,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo pet apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji Babin Do Bjelasnica. Vrhunska pozicija i blizina staze, nova zgrada, lift, vrhunski gradjena i useljiva odmah. Dakle, stignete opremiti svoj apartman do pocetka nove sezone.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 32.116 KM, 67,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 82,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban dvoetažni stan pozicioniran na zadnjem spratu četverospratnice, ulica Radnička, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Ulaznu etažu čine hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 82,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Mjenjam kuću u Miševićima za stan u Sarajevu (poželjna Dobrinja). Kuća ima 82m2 korisnog prostora ik 1100 m2 okućnice. Uređena, i useljiva. Grijanje etažno (na ugalj ili alternativno struja). Namješteno prizemlje i prvi sprat, a tu je i potkrovlje. Kuća ima uređeno dvorište, tendu.....