• GoHome Professional
nekretnine sarajevo balkon porasla cijena dvorište - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo balkon porasla cijena dvorište - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo balkon porasla cijena dvorište 240 m2 što veće

  • Za upit "nekretnine sarajevo balkon porasla cijena dvorište 240 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 950.000 KM, 255,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Vila u Sarajevu koja se nalazi u Vlakovu, lokalitet Vinogradi. Vila je rezidencijalnog tipa I. Površina Vile iznosi 255 m2 a sastoji se od prizemlja ,sprata sa terasom i potkrovlja a površina zemljišta na kojem se nalazi je cca. 3450 m2. U prizemlju se nalazi garaža vešeraj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, u naselju Malešići, opština Ilijaš, kanton sarajevski. # Imanje se nalazi pored magistralnog puta koji povezuje Vogošću i Ilijaš. # Udaljenost do centra Ilijaša ili Vogošće je 4....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 247,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

CITY Nekretnine prodaje kuću u naselju Vraca površine 247 m2 na tri etaže. Kuća se nalazi u naselju Vraca, odmah uz ulicu Put mladih muslimana. U neposrednoj blizini nalazi se glavna saobraćajnica, Turski koledž, hotel Alemko, supermarket Konzum, restoran, pekara, kao i svi ostali....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 425.000 KM, 235,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u nadelju Bjelave Prodaje se kuća (Pr+2) ukupne površine cca. 235m2, a koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 630m2. Ista je izgrađena tokom 1982 godine, a kompletno renovirana 2021....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 220,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na tri sprata sa dva poslovna prostora. Prizemlje dva poslovna sa zasebnim ulazima i magacin sve skupa 100m2 Sprat , dnevni boravak , otvorena kuhinja , kupatilo, hodnik i dva balkona. Podkrovlje dnevni boravak , tri spavace sobe , toalet i balkon. Obijekat se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca na Ilidzi, najljepsem dijelu Sarajeva, prizemlje posjeduje dva jednosobna stana a sprat jedan trosoban stan.Takodje, tu su dvije garaze i dvoriste ispred kuce kao i basta s vocnjakom s druge strane. Sobe/kupatila: 8/3 Cijena: 100.000 eura Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo balkon dvorište 240 m2 što veće (8)
  • nekretnine sarajevo balkon porasla cijena dvorište što veće (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.