• GoHome Professional
nekretnine federacija bosne i hercegovine do 180 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine federacija bosne i hercegovine do 180 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine federacija bosne i hercegovine do 180 m2 uknjižen podrum

  • Za upit "nekretnine federacija bosne i hercegovine do 180 m2 uknjižen podrum" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 3.078 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 KM
    • do 250000 KM (prosječna cijena)
    • do 300000 KM
    • do 2500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 157,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je uknjižene površine 157 m2 i sastoji se od tri etaže. Nalazi se na parceli površine 705 m2. Prva etaža se sastoji iz tri sobe, dvije kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Druga etaže se sastoji iz tri sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dva kupatila, dok su na trežoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 383.600 KM, 137,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski Penthouse dvostrane orijentacije u zgradi novije izgradnje Stup, Ilidža, u neposrednoj blizini Naselja Bulevar. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i velikom terasom, ulaznog hodnik,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 370.000 KM, 130,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s poslovnim prostorom – Bjelave, Općina Centar, Sarajevo Prodaje se kuća austrougarskog stila, spratnosti Pr + S + Pk, uknjižene tlocrtne površine 50 m², smještena uz glavnu saobraćajnicu u naselju Bjelave, jednoj od najtraženijih lokacija u općini Centar. Nekretninu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 325.000 KM, 123,00 m2 cca 2640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, Centar, ulica Skenderija, austrougarska gradnja, četvoroiposoban (4 sobe, ostava, kuhinja, WC, kupatilo, hodnik, spajz, balkon), 123m2 + 15 m2 podrum, III sprat, uknjižen, dvorišna, južna strana, plinsko i strujno etažno grijanje. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Stan, TUZLA, Bakšaiš, Na upit, 122,72 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2025.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se atraktivan adaptiran četverosoban stan uknjižene površine 126,72 m², i poslovni prostor uknjižene površine 21,22 m². Stan se nalazi na prizemlju stambenog objekta u strogom centru Tuzle, u ulici Maršala Tita, a poslovni prostor je smješten u suterenu iste zgrade. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, KOBILJAČA, 810.000 KM, 90,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se uknjizena vikendica sa 1615 m okućnice u elitnom vikendaškom naselju.Puno zelenila uz cvrkut ptica,idealno mjesto za odmor i kreaciju. Zemljište je uglavnom ravnog terena, dokumentacija uredna i ukjižena. Zemljište je uglavnom ravno, posjeduje vlastiti bunar,a dokumentacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dobrinja 4 Istocno Sarajevo Republika Srpska stan 92m2 u kvadrate nisu uracunati balkoni stan kao iz bajke,renoviran,blinda vrata ,alarm sa dojavom na telefon DSC,dva balkona,dva wc,grijanje plinsko,odvojena kuhinja i trpezarija,dnevni boravak + 3 sobe,vlasnistvo1/1 uknjizen,ko zeli....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine ekskluzivno objavljuje prodaju gala trosobnog stana u tek izgradjenoj i vrhunskoj zgradi. Nalazi se na teritoriji opcine Novo Sarajevo, naselje Vraca. Stan ima 92 kvadrata uknjizene povrsine, po strukturi trosoban sa dvije spavace sobe i dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u centru Sarajeva kod BBI Centra. Stan se nalazi u uluci La Benevolencija br.14, na prvom spratu. Tri velike sobe i jedna mala soba, kuhinja,ostava, balkon, veliko kupatilo i odvojen WC. Stanu pripada i velika ostava u podrumu. Stan posjeduje vlastito etazno plinsko....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 3-soban salonski stan, u najuzem centru grada, kod BBI-centra. Stan je uknjizen, vlasnistvo 1/1 i nalazi se na drugom spratu. Zgrada ima ukupno devet stanova. Stan se sastoji od tri sobe, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, kupatila, zasebnog WC-a, hodnika i dva balkona. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 99.000 KM, 78,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Veoma lijep, funkcionalan trosoban stan koji se lako moze pretvoriti u dvije stambene jedinice. Sastoji se od 3 sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, zatvorene lodje. Kompletno opremljen.Uknjizen 1/1 Mogucnost pretvaranja u dve stambene jedinice Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, BINJEŽEVO, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvije kuće sa garažom i dva pomoćna objekta (svi objekti su uknjiženi, vlasništvo 1/1) na parceli ukupne površine 1800 m2. Kuća izgrađena 1985. godine površine 180 m2 sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Na svakoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjom, ostava i kupatilo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 155.212 KM, 67,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan na Ilidži-Pejton, obostran, uknijžen, namješten, namještaj dobro očuvan, uknjižen, 2 sobe i dnevni boravak, kupatilo i wc, ostava, trpezarija i balkon. Cijena 110 000 KM. Za sve dodatne informacije 061/ 912 100 ili 061/515 962 ili dalilab.2605@outlook.com Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan je dvostrano orjentisan, površine 66 m2, plus 6 m2 lođa i balkon. Sastoji se od dnevne sobe, dvije spavaće sobe, hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dva mokra čvora. Stan posjeduje i pripadajući podrum. Nalazi se na IV(poslednjem) spratu zgrade. Stan je u izvornom stanju. Lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 155.000 KM, 62,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvo ipo soban stan, 62,54 kvadrata. Uknjižen, papiri svi uredni. Grijanje termo blok. Balkon postaklan. Stan je kupljen 2019. i kompletno namješten u stanu se boravilo tokom jedne godine maksimalno mjesec dana na godišnjem odmoru. Nije se puno kuhalo i stanovali su nepušači unutra.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u novogradnji, Stup, zgrada BH BAUU. Stan je površine 60m2 i nalazi se na 7.spratu od ukupno 7. Zgrada je useljena 2011 godine i posjeduje lift. Stan je u odličnom stanju. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 110.000 KM, 59,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se exclusivno namješten stan u zgradi Cipelići (zatvoreni balkon iznad Tehnograda, pogled na MUP) 59m2, adresa "Turalibegova 42" Tuzla, nedavno renoviran, u super stanju, nepotrebna bilo kakva dalja ulaganja. Vlasništvo 1/1 uknjižen. Posjeduje blindirana vrata, centralno gradsko....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 325.000 KM, 59,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan uknjižene kvadrature 59 m2, na visokom prizemlju zgrade pozicionirane u mirnom dijelu ulice Himze Polovine, naselje Breka. Nekretnina je u potpunosti adaptirana 2008. godine, prilikom čega je kompletno adaptirano kupatilo sa izmjenom vodovodnih i elektro instalacija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 152.000 KM, 58,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban stan od 58 m2 sa mogucnoscu prosirenja na tavan (soba od cca 25 m2) ' - kompletno adaptiran : nova stolarija ,blind.vrata ,nova banja,kuhinja,podovi,spusteni stropovi,klima - kompletno namjesten novim namjestajem (Alples,Natuci) Uz stan se u paketu prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 60.000 KM, 56,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Ilijasa, odma uz zgradu Opstine. Stan je ukupne povrsine 56 m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u ulici 126 Ilijaske brigade br 4 ( u blizini bolnice, poste ) . Stan se sastoji od dvije posebne sobe, zatim kuhinja , balkon, hodnjik, kupatilo, ostava/spajz,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom predstavlja apartmane za prodaju na najboljoj lokaciji u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo”. Apartman koji vam predstavljamo se nalazi na 3. i 4. spratu zgrade uknjižene površine 57m2 i sastoji se od dvije etaže pogled....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, TUZLA, 235.000 KM, 51,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se lijep i funkcionalan, djelimično adaptiran dvosoban stan uknjižene površine 51,00 m². Nalazi se na 2. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade u ulici Strajka Mitrovića, koja se proteže paralelno sa ulicom Armije RBiH (bivša Skojevska ulica) u Tuzli. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 50.000 KM, 51,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

stan u zgradi, visoko prizemlje, uknjizen, dvostrano orjentisan, uz stan se dobija podrum, vlasnistvo 1/1 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Podrum .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 350.000 KM, 47,00 m2 cca 7450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan u Sarajevu u naselju Grbavica, stan je 47m2+ terasa. Pozicija stana je idealna, u slepom delu ulice(nema saobracaja sem parkinga), uz Miljacku, setaliste, decije igraliste, benzinsku pumpu. Kemala Kapetanovica 26. , visoko prizemlje. . . stan je uknjizen i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Na upit, 49,29 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski poslovni prostor ukupne površine 49,29 m² uknjižene u zemljišne knjige. Objekat se nalazi u centralnoj gradskoj zoni u popularnoj stambeno poslovnoj zgradi “Cipelići”. Poslovni prostor se sastoji od prizemlja u kojem se nalazi poslovni dio, pomoćne prostorije/čajna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 49,00 m2