• GoHome Professional
nekretnine federacija bosne i hercegovine do 170 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine federacija bosne i hercegovine do 170 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine federacija bosne i hercegovine do 170 m2 dvorište do 1700 km/m2 održavan

  • Za upit "nekretnine federacija bosne i hercegovine do 170 m2 dvorište do 1700 km/m2 održavan" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.343 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1600 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ŽIVINICE, 225.000 KM, 150,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.04.2026.,

www.indomio.ba

Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 02-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dograđenim dijelom i okućnicom....

 
 
 
  Kuća, ČELIĆ, 256.000 KM, 176,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se atraktivna kuća sa dvorištem na mirnoj lokaciji u ulici Envera Agića u Čeliću. Sastoji se od prizemlja i sprata, stambene (uknjižene) površine 176 m2, izgrađene na parceli površine 1134 m2. Prizemlje se sastoji od 0. U sklopu objekta se nalazi i garaža sa rolo vratima.....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TUZLA, 210.000 KM, 150,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća stambene površine 150 m2 na lijepoj i mirnoj lokaciji u mjestu Gornja Tuzla. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja, a izgrađena na zemljišnoj parceli površine 529 m2. Na prizemlju se nalazi jedna velika prostorija sa kuhinjom i kupatilom. Na prvom spratu se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine federacija bosne i hercegovine do 170 m2 dvorište do 1700 km/m2 održavan'
133.000 KM
  Kuća, TUZLA, 153.400 KM, 110,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa lijepo uređenim dvorištem na mirnoj lokaciji u mjestu Pasci nedaleko od Tuzle. Kuca je površine 110 m2, a izgrađena je na parceli površine 785 m2. Pored kuće se nalazi pomoćni objekat, koji je uređen i u odličnom stanju. Uredno održavano dvorište, lijep pogled,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 203.500 KM, 150,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa lijepo uređenim dvorištem na mirnoj lokaciji u mjestu Pasci nedaleko od Tuzle. Kuca je površine 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1.150 m2. Pored kuće se nalazi garaža, plastenik i pomoćni objekti. Uredno održavano dvorište, lijep pogled, kao i obilje zelenila....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)