• GoHome Professional
namješten terasa što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten terasa što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten terasa što skuplje

  • Za upit "namješten terasa što skuplje" pronađeno 249 nekretnina - prosječna cijena 2.157 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, GORNJA KOPRIVNA, 2.171.666 KM, 195,00 m2 cca 11140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Posjed sa kućom, voćnjakom-rekreacionim odmorištem Prodaje se posjed sa voćnjakom i rekreacionim odmorištem u Cazinu u čijem sadržaju se nalazi moderna trospratna vikend kuća. Kompletan posjed je u čistom prirodnom ambijentu naselje Duratovići udaljeno od Grada Cazina 8 kilometara.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.920.000 KM, 192,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Sarajevu, opština Centar, Vranjače. Troetažna kuća ukupne površine 192 m2. Na prvoj etaži (prizemlju) se nalazi garaža. na drugoj etaži se nalazi ulazni hodnik, tri spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. Na trećoj etaži se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Mejtaš, 1.600.400 KM, 280,00 m2 cca 5720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo luksuznu, novu samostojecu kuću u naselju Mejtaš. Kuća ima 282 m2 korisne površine, terasu od 55 m2, te baštu površine 250 m2 na kojoj se nalazi i parking.Objekat:Mejtaš, Džemila Krvavca 9, Opština Centar.Stambeni objekat korisne površine 280 m2 + krovna terasa 55 m2 na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten terasa što skuplje'
1.563.936 KM
1.548.400 KM
1.469.874 KM
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 1.600.000 KM, 900,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO! NEKORIŠTENO!! IZDAJEMO / PRODAJEMO: LOKACIJA: Poslovna Zona Ciljuge - Živinice STAMBENO / POSLOVNI OBJEKAT-HALA: 1. Sprat u zemlji (Garaze-Magacin-Rampa-Prizemlje-Toalet) - 337m2 2. Sprat (Salon-Sala za sastanke-Toalet-Kancelarija) - 337m2 3. Sprat (LUKSUZNO OPREMLJEN PENTHOUSE....

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, Novi Grad, 1.500.000 KM, 1400,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni kompleks, Motel, u naselju Rajlovac. Ukupna površina imanja iznosi 2900m2. Sam Motel se prostire na 3 etaže + podzemna garaža, ukupne površine od cca1400m2. Motel posjeduje: Podzemnu garažu površine 250m2 te parking mjesta ispred i iza samog objekta cca 160 mjesta+.....

 
 
 
  Kuća, BRDO, 1.374.675 KM, 400,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U Velikom brdu, prodaje se vila povrsine 400m2, na zemljistu od 700m2. Obiteljska Vila je moderno dizajnirana i luksuzno uređena, a nalazi se u mirnom okruzenju. Vila se sastoji od podruma; gdje je smjestena vinoteka,sauna,fitnes, prizemlja na kojem se nalazi kuhinja s blagovanjem....

 
 
 
  Apartman, NEUM, 1.300.000 KM, 281,00 m2 cca 4630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Neumu , ulica Mimoza , prvi red do mora . Centralni dio Neuma sa predivnim pogledom na Neumski zaliv. Kuća se nalazi na parceli površine 322 m2 dok je ukupna stambena površina objekta 281 m2. Objekat ima 3 sprata, sastoji se od 7 studio - apartmana i terasa sa pogledom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULEN VAKUF, 1.235.000 KM, 550,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Objekat je veoma kvalitetno uradjen i trenutno je u funkciji. U ovu cijenu se uračunava kompletna oprema objekta unutra i vani. Objekat posjeduje, 20 namještenih soba sa veoma kvalitetnim krevetima, ormarima, noćnim ormarim, televizorima, satelitskim antenama, konvertorima za grijanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 1.150.000 KM, 154,00 m2 cca 7470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo luksuzno namješten, salonski stan u centru Sarajeva površine 154 m2, pozicioniran na drugom spratu u ulici Obala Kulina bana. Cijena stana bez namještaja: 1.150.000 KM Stan se sastoji od hodnika, zatim sa lijeve strane nalazi se kuhinja, balkon, vešeraj, te manja spavaća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.100.000 KM, 500,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se luxuzna kuća u naselju GrbavicaKuća je apartmanskog tipa odnosno ima 5 zasebnih stambenih jedinice površine od 40 do 110 m2. Kompletna kuća je u odličnom i funkcionalnom stnaju, izgrađena je naplacu od 372 m2, a čini je prizemlje i tri etaže ukupne površinecca 500 m2. Kompletna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 1.060.000 KM, 240,00 m2 cca 4420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stambena kuca sa tri zasebna stana od på cirka 88m2 po spratu. Na svakom spratu postoje dvije spavace sobe, dnevni boravak spojen na kuhinjom, kupiatilo sa WC-om i hodnik.Dvije velike terase na drugom i trecem spratu. U kuci postoji i manji podrum. Dva stana su adaptirana....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 1.000.000 KM, 115,00 m2 cca 8700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se legaliziran stambeno-poslovni objekat na izuzetnoj lokaciji u Bihaću, u ulici Ivana Frane Jukića , preko puta Kantonalne bolnice. Objekat je idealan za investiciju zbog frekventne pozicije i već postojećih poslovnih sadržaja. Objekat je spratnosti Sut + Pr + Sp+ Pk, tlocrtnih....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvan pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa tri poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedane kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Hotel, MOSTAR, Stari Grad, 1.000.000 KM, 490,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Motel sa osam soba od kojih svaka ima privatno kupatilo, AC, kablovska televizija, potpuno namjesteno, 4 sobe su sa balkonima i pogledom na Stari most, dvije sobe sa terasom i pogledom na Stari most i stari grad, podrum-restoran, prizemlje-recepcija, loby, bar, tri sprata sa sobama....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Bakšaiš, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvanw pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa ti poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedan kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 970.000 KM, 115,00 m2 cca 8440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Marijin Dvor, 969.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2025.,

www.realitica.com

Dvoetažni sa velikom terasom nompletno namješten prodaje se sa svim stvarima. ; Marijin Dvor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 900.000 KM, 177,00 m2 cca 5090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Rijetka prilika stan u centru Marijin Dvor Dvoetažni sa velikom terasom nompletno namješten prodaje se sa svim stvarima. Ukupne površine 210 m2 Mogučnost lifta. Nekretnina posjeduje Plin Telefonski priključak Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 899.389 KM, 177,00 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Rijetka prilika stan u centru Marijin Dvor Dvoetažni sa velikom terasom nompletno namješten prodaje se sa svim stvarima. Ukupne površine 210 m2 Mogučnost lifta. .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 800.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju su dvije kuce u naselju Nova Cetvrt (Islamovac) u neposrednoj blizini Djana komerca. Kuce su u odlicnom stanju, novogradnja gradjene od najkvalitetnijih materijala i prodaju se u cjelini. Prva kuca ima 3 spavace sobe, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo ostavu,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 790.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.nn-nekretnine.ba

Na prodaju – Kompletno renovirana i namještena kuća u naselju Marijin Dvor, Centar NN Nekretnine ekskluzivno nudi potpuno namještenu kuću na izuzetnoj lokaciji – ulica Goruša, naselje Marijin Dvor, općina Centar. Osnovne informacije: Kvadratura: 168 m² Lokacija: ul. Goruša, Centar....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 725.200 KM, 216,00 m2 cca 3360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 216 m2 u osnovi 72 m2 + garaža 60 m2 nalazi se na parceli površine 1111 m2. Sasatoji se iz tri etaže. I etaža je prizemlje i sastoji se od predulaza (terase), ljetnje kuhinje, hodnika, kupatila, dvije ostave, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje. Vanjska i unutrašnja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Alifakovac, 700.000 KM, 250,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Bistriku (Alifakovac) sa velikom bašćom u kojoj se nalazi šadrvan i fontana, sve sa fantastičnim pogledom na Sarajevo i na Vijećnicu (200m udaljenost). Kuća je na 3 etaže, 5 terasa, veliki podrum, garaža. Prvi vlasnik. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 697.000 KM, 178,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Neumu koja se nalazi u Tihoj luci, ulica Mimoza. Kuca se nalazi ispod ceste, 4 m od mora, na jednoj od najljepsih pozicija u Tihoj luci. Uz kucu se prodaje i velika garaža, veličine 18m2 koja se nalazi na cesti. Kuca se sastoji od dve etaže. Na prvoj etaži su kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 693.848 KM, 448,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENO ZA 50.000 KM Poslovno stambeni objekat Bihać-izazov za investitore Prodaje se poslovno-stambeni objekat u Bihaću, u naselju Ozimice I, u ulici Mehmed-paše Sokolovića. Objekat se nalazi u mirnoj gradskoj ulici izdvojenoj od buke i prometne gužve, u samom centru grada što osigurava....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 690.000 KM, 720,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na magistralnom putu Banja Luka- Teslic, rijeka Vrbanja 30m (dijeli ih magistralni put), Kompletno zavrseno 460m2 stabeno poslovnog dijela jos 260m2 je u izgradnji-zavrsetak avgust 2010g, stepenice i terasa od 280m2 pokrivena granitom, unutrasnje stepenice drvo, bukov parket, termo....

 
 
 
  Kuća, GOMILJANI, 680.000 KM, 150,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2025.,

www.realitica.com

Najtraženiji lokalitet u Trebinju – Gomiljani, sada je prilika da postane Vaš novi dom. Na prodaji je ekskluzivna vila sa bazenom, od čak 150 metara kvadratnih i placom od 870 m2. Vila se nalazi u prirodnom krajoliku, u potpunosti izgrađena u stilu hercegovačkih kuća – od drveta i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 680.000 KM, 110,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse u dobro poznatom kompleksu Moja Malta. Spektakl kao i uvijek. Stan za prodaju komada JEDAN. Jedna od najboljih novogradnji u Sarajevu zasigurno, zgrada Moja Malta. Više informacija direktno! - stan....

 
 
 
  Kuća, SAMOBOR, 666.000 KM, 360,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se samostojeća dvokatnica sa dva stana, svaki površine oko 120 m² . Podrumske prostorije oko 80 m², pogodne za poslovni prostor ili uz manju adaptaciju za treći stan. Garaža u nastavku podrumskih prostorija oko 60 m² , popločena, voda i struja. Otvaranje dvorišnih i garažnih....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 540,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Cjena je temelj za pregovora. - Za daljne Informacije nazovite: 062 374 154 Prodajem vilu na prelijepoj lokaciji u Azićima u neposrednoj blizini katoličke Crkve sjedne strane, a na suptrodnoj strani od prilike jednako udaljena Džamija.Vila-kuca nalazi se oko petlje *Stup* pored Dobrinjske....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 649.900 KM, 154,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se trostrano orijentisan, dvoetažni četverosoban apartman, površine 154,73 m2, smješten u samom srcu Vlašića, Babanovcu. Apartman je pozicioniran na I spratu. Navedena nekretnina sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (Open space....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 630.000 KM, 350,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću trospratnicu sa poslovnim prostorom i garažom u naselju Pofalići, ulica Humska, opština Novo Sarajevo. # Udaljenost od fabrike duhana svega 1.000 metara.# Predmetna kuća raspolaže korisnom površinom od....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 585.000 KM, 189,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju luksuzno opremljen i namješten penthouse površine 189 m2 sa terasom površine 60 m2, i koji je smješten na kompletnoj etaži stambene zgrade. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijskim dijelom, čajne kuhinje sa vinskim barom, pet soba (radna....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 585.000 KM, 189,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.indomio.ba

️ Prodaja – Luksuzno opremljen penthouse u Srpskoj Varoši Lokacija: Srpska Varoš, Brčko Površina stana: 189 m² Terasa: 60 m² Etaža: Cijela spratna jedinica ✨ Opis nekretnine: Na prodaju je jedinstven, luksuzno opremljen i namješten penthouse. Smješten na kompletnoj etaži stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 549.000 KM, 393,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje odličan stambeno poslovni objekat novije gradnje u Briješću, ul. prof.dr.Ramiza Velića , općina Novi Grad. Predmetna nekretnina je izgrađena 2017. godine na parceli površine 655 m2 koja je pozicionirana pored uličnog, kompletno asfaltiranog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 520.000 KM, 300,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu novoizgrađenu kuću dvospratnicu, zemljište, pomoćni objekat, vlastiti pristupni put i nedovršenu kuću dvospratnicu . u naselju Osijek - Ilidža, Sarajevo.Okućnica zauzima površinu od 2.114 m2, dok vlastiti....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 520.000 KM, 186,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća Pr+1S površine 93 m2 u osnovi i pomoćna zgrada površine Pr+Pot površine 43 m2 u osnovi na placu površine 827 m2. Kuća je opremljena po savremenim standardima i prodaje se sa kompletnim namještajem. Prizemlje kuće se sastoji od predulaza, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRITOKA, 520.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodično imanje u Pritoci u Bihaću. Imanje se nalazi na magistralnom putu Bihać – Ripač, i idealno je mjesto za život porodice. Kuća je građena u tri etaže u kojima su dvije stambene i jedan (prizemlje) je poslovni prostor. Poslovni prostor u prizemlju je još u procesu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 97,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo četverosoban stan ukupne površine 97m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom ukupne površine 42.49 m2, spavaće sobe površine 14.11 m2, spavaće sobe površine 11.24 m2, spavaće sobe površine 7.74 m2, kupatila i wc-a površine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.000 KM, 350,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću u Vogošći, naselje Ugorsko III, općina Vogošća. Predmetna nekretnina se nalazi na udaljenosti od 1250 m od magistralnog puta (Kobilja glava - Vogošća). Istoj se pristupa direktno sa lokalnog puta koji je kompletno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 494.664 KM, 59,00 m2 cca 8380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se moderno namješten dvosoban stan u novoizgrađenom objektu sa vanjskim parking mjestom, naselje Pionirska Dolina, općina Centar. Stan je površine 59m2 + terasa, a sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, garderobera, prostrane terase,....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 480.000 KM, 300,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine cca. 300 m2 u Ulici Braće Lakišića u naselju Mazoljice u Mostaru. Kuća je smještena na parceli ukupne površine 214m2. Smještena je u naseljenom dijelu grada sa objektima za individualno stanovanje. U neposrednoj blizini stambenog objekta su smješteni....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 249)

<< <1 2 3 4 5 6> >>