• GoHome Professional
namješten porasla cijena do 180000 km 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten porasla cijena do 180000 km 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten porasla cijena do 180000 km 90 m2

  • Za upit "namješten porasla cijena do 180000 km 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, KARANOVAC, 42.000 KM, 90,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću, prošle godine zamenjena pvc stolarija, renovirano kupatilo, kuhinja. Imaju 2 spavaće sobe, trpezarija, dnevna soba i kupatilo. Uz kuću ima garaža, šupa i letnja kuhinja iza bašta. Jedan dulum zemlje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, 48.000 KM, 90,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Namještena kuća u blizini Sara marketa na glavnoj cesti za Orašje . Blizina škole,vrtića,amblante,banke. Ima ljetna kuhinja, gataza i velika pupa.Miran dio. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 187.000 KM, 90,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 90 m2 na odličnoj lokaciji u ulici Simeuna Đaka. Stan je u potpunosti renoviran, smješten na trećem spratu u zgradi starije gradnje (bez lifta). Strukturu stana čine dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, hodnik, degažaman, toalet, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 120.000 KM, 90,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRNJIK, 39.500 KM, 90,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća 9x10 : garaža ispod cijele kuće (bez pregradnih zidova, samo nosivi stubovi); sprat: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dnevna soba; visoko potkrovlje, nezavršeno (bez pregradnih zidova); zemljišta 31.312 m2 sa šljivikom od 200 stabala. Dogovor na telefon 066/690-916....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 110.000 KM, 90,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru grada. Renovirana je. Sastoji se iz dva odvojena apartmana. Poseduje plac za gradnju jos jednog stanbenog objekta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 86.000 KM, 90,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

prodaje se kuca u dobrm stanju orzavna i na dobrom i mirnom mjestu... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 130.000 KM, 90,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća vrlo kvalitetno rađena 2001.god.Udaljena 6 km od centra grada selo Otok(ulaz iz Proboja- Gavran benzinska).Prvi kat odma useljiv(stariji namjestaj) dnevni boravak sa kuhinjom,spavaća soba,kupatilo(novo) ,ostava i hodnik.Voda gradski priključak a ima i unutarnja čatrnja sa hidroforom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 197.580 KM, 89,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban komforan stan od 89m*2 na drugom katu zgrade. Stan je uredno održavan i odmah useljiv. Zgrada je vrlo dobro održavana, dva lifta su upravo obnovljena, 4 stana su na etaži. Centralno grijanje je priključeno na toplanu. Stan ima blindirana vrata sa sigurnosnom bravom.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten do 180000 km 90 m2 (65)
  • namješten porasla cijena 90 m2 (1)
  • namješten porasla cijena do 180000 km (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)