• GoHome Professional
namješten porasla cijena do 160000 km 90 m2 što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten porasla cijena do 160000 km 90 m2 što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten porasla cijena do 160000 km 90 m2 što manje

  • Za upit "namješten porasla cijena do 160000 km 90 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 82,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.05.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju namještena prizemna kuća novije gradnje površine cca 82m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 824m2. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, ostave, vešeraja i balkona. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, podnim grijanjem, kvalitetnom keramikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 168.000 KM, 82,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Stan u samom središtu Mostara, neposredno uz park Zrinjevac i Rondo. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, hodnika, dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom, jedne kupaonice i dva prostrana balkona. Posjeduje privatni parking ispred zgrade, blindo ulazna vrata, portafon. Grijanje....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 140.000 KM, 82,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je pogodan za strance, firme. U slučaju preuređenja, pogodan za ambulantu ili bilo koji drugi poslovni prostor. Useljiv bez ulaganja. Preuređivanje i renoviranje je po žeji kupca. Stan sadrži: kupatilo, wc, ostava, kuhinja, trpezarija, hodnik, tri sobe, podrum i dvorište. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 59.000 KM, 83,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Zmaj Jovina. Stan koji se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom i pet spratova a u svojoj povšini od 83m2 se sastoji od centralnog ulaznog hodnika iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 50.000 KM, 83,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 170.000 KM, 84,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan povrsine 84 m2, na Slatini u ulici Albina Herljevica br.14. Stan je potpuno renoviran a cine ga: hodnih,wc,ostava,kuhinja,trpezarija,dnevna soba,balkon,spavaca soba,predsoblje,kupatilo,soba i sauna, opremljeni modernom bijelom tehnikom i namjestajem Amif trade,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 170.000 KM, 84,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan površine 84 m2, na Slatini u ulici Albina Herljevića br.14. Stan je potpuno renoviran a čine ga: hodnih,wc,ostava,kuhinja,trpezarija,dnevna soba,balkon,spavaća soba,predsoblje,kupatilo,soba i sauna, opremljeni modernom bijelom tehnikom i namještajem Amif trade,....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 84,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ispod kuce poslovni prostor Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 99.960 KM, 84,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten do 160000 km 90 m2 što manje (47)
  • namješten porasla cijena 90 m2 što manje (1)
  • namješten porasla cijena do 160000 km što manje (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)