• GoHome Professional
namješten porasla cijena što veće do 160000 km Zad - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten porasla cijena što veće do 160000 km Zad - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten porasla cijena što veće do 160000 km Zadnjih 14 dana

  • Za upit "namješten porasla cijena što veće do 160000 km zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+13%

Promjena cijene sa 123.100 KM na 138.500 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 138.500 KM, 57,00 m2 cca 2430 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 123.100 KM
08.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 57 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 59 m2 na placu 941 m2. Kuća se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, laminatima, kieramikom i sanitarijama. U pomoćnoj....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 57,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 120.000 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 108.500 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 135.000 KM, 55,00 m2 cca 2460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.05.2023 - 0 KM
24.10.2025 - 108.500 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Klasičan dvosoban stan površine 55m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na drugu terasu, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom inverter klimom i običnom klimom, parketima,....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 130.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2025 - 120.000 KM
20.05.2026 - 130.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

; Nova Topola .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • porasla cijena što veće do 160000 km zadnjih 14 dana (5)
  • namješten porasla cijena što veće do 160000 km (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)