• GoHome Professional
namješten porasla cijena što veće do 110000 km 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten porasla cijena što veće do 110000 km 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten porasla cijena što veće do 110000 km 60 m2

  • Za upit "namješten porasla cijena što veće do 110000 km 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 100000 KM (malo jeftiniji)
    • 110000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 94.000 KM, 65,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 65m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 110.000 KM, 65,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Stijepana Radića u Mostaru, preko puta MERCATORA, na drugome katu stambene zgrade EXPERIMENT. Stan je dvosoban i ima dvije sobe plus ostale prostorije sa jednim balkonom koji gleda na jug. Zgrada se održavana i ima nova ulazna vrata interfon, blindo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 58.000 KM, 65,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća 65 m2 sa 700 m2 okućnice, sa idiličnim pejsažem, na riječici Goruši (Podvinjački potok), ca. 10 min. od Visokog i autoputa, u Bogošićima kod Mlina (blizu Gračanice, od Bogošića ca. 500m prema Podvincima). Svi papiri uredni 1/1, građevinska i upotrebna dozvola, struja, voda, odvod,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 105.000 KM, 65,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 65 kvadrata + lode 7 kvadrata stan u odlicnom stanju sastoji se od primace 20 kvadrata spavace 20 kvadrata kuhinja sa terpezarijom 15 kupatili wc spajz u sve prostorije se ulazi iz hodnika 2 sprat stan se nalazi adema buce 5 odma uz imzit pumpu gleda na otoku 105 000....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 62.000 KM, 64,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vrlo lijep stan sa 64 m2.na lijepoj i mirnoj lokaciji u Sanskom Mostu u KULI 4.na cetvrtom spretu. Stan je namijesten. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodam kuću sa okućnicom.Lepa lokacija. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvoiposoban stan na prelijepoj lokaciji u Starom gradu, tik uz Vijećnicu. Riječ je o trokatnici okruženoj zelenilom i tišinom u ulici Mustajpašin Mejdan. Lokacija sama po sebi predstavlja turističku atrakciju budući da ste u samom srcu šehera, a lagana šetnja kulturno-historijskom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten što veće do 110000 km 60 m2 (119)
  • namješten porasla cijena što veće do 110000 km (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)