• GoHome Professional
namješten opremljen do 420000 km najnovije 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten opremljen do 420000 km najnovije 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten opremljen do 420000 km najnovije 80 m2

  • Za upit "namješten opremljen do 420000 km najnovije 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 KM (malo jeftiniji)
    • 440000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine cca 80 m2 u visokom prizemlju nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, PVC roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 215.000 KM, 81,00 m2 cca 2650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kompletno namješten penthaus površine 81m² na četvrtom spratu poslovno-stambenog objekta sa liftom. Penthaus se nalazi u strogom centru grada, pružajući idealnu lokaciju za one koji žele živjeti u srcu urbanog života, sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 205.500 KM, 78,00 m2 cca 2640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten četverosoban stan površine 78 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i terpezarijom koji ima izlaz na terasu, tri spavaće sobe, hodnika i kupatila, Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 150.000 KM na 165.000 KM dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 165.000 KM, 78,00 m2 cca 2120 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 150.000 KM
07.05.2026 - 165.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten trosoban stan površine 78 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu koja je zatvorena PVC stolarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 99.000 KM, 78,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Veoma lijep, funkcionalan trosoban stan koji se lako moze pretvoriti u dvije stambene jedinice. Sastoji se od 3 sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, zatvorene lodje. Kompletno opremljen.Uknjizen 1/1 Mogucnost pretvaranja u dve stambene jedinice Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 250.000 KM, 76,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

- CENTAR - Luksuzno namješten trosoban stan sa tavanom i dva garažna mjesta. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila, wc-a, hodnika, velikog predsoblja koje može da se uredi za sobu, prostrane terase 5x5 koja nije....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 184.800 KM, 84,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 84 m2 u kvalitetnoj novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, ostave, dva hodnika, dva kupatila i tavanske prostorije površine 55 m2 koja nije u kvadraturi stana. Opremljen....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 165.000 KM, 76,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine cca 76 m2 u visokom prizemlju nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom sa PVC roletnama, inverter klima....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 320.000 KM, 84,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban namjesten stan sa dva parking mjesta u centru grada. Stan se nalazi na prvom spratu u samom centru grada površine 84m2 i prodaje se sa kompletnim namjestajem. Sastoji se od prostrnog dnevnog boravka sa trpezarijom i uvucenom kuhinjom, terasom koja je naknadno dogradjena i....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 169.300 KM, 76,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten opremljen do 420000 km 80 m2 (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)