• GoHome Professional
namješten najnovije opremljen 50 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten najnovije opremljen 50 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten najnovije opremljen 50 m2 što veće

  • Za upit "namješten najnovije opremljen 50 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 113.000 KM, 54,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 53,7 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dnevnog boravka,spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa troslojnim staklima i roletnama,protivprovalnim ulaznim vratima,klima....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 352.000 KM, 54,00 m2 cca 6520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 54m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 54m2 sa tri sobe, dnevni boravak i dvije spavaće sobe, u potpunosti uređen i u potpunosti opremljen....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 129.600 KM, 54,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 54 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centranim etažnim grijanjem, klima uređajem i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 140.400 KM, 54,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, BRČKO, 137.000 KM, 53,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 53 m2 na IV spratu kvalitetne stare gradnje.Stan se sastoji od dnevnog boravka, zasebne kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom i sanitarijama. Balkon....

 
 
 
 
+27%

Promjena cijene sa 133.000 KM na 169.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 169.000 KM, 53,00 m2 cca 3190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 133.000 KM
25.02.2026 - 169.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban povšine 53m2 u kvalitetnoj novoj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na terasu, dvije spavaće sobe,hodnika I kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim laminatima, keramikom i sanitarijama, centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 330.000 KM, 53,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom na polaznu stanicu staze Trnovo. Apartmanski objekat zajedno sa susjednim objektima čini jednu ugodnu arhitektonsku cjelinu, Objekat je smješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 65.000 KM, 53,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Dvosoban potpuno namješten i opremljen stan površine 53 m2 na visokom prizemlju zgrade u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novi Grad Sarajevo. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i zatvorenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.500 KM, 53,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu Lukavica, useljivo odmah u neposrednoj blizini Jezera. Ulica Boriše Starovića. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom odvojenom šankom, balkonom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 183.000 KM, 53,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen dvoetažni apartman na našoj olimpijskoj ljepotici Jahorini, mjesto Dvorišta. Dvoetažni apartman je površine 52.91m2 i nalazi se na visokom prizemlju objekta i sastoji se iz dvije etaže. Po strukturi....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten opremljen 50 m2 što veće (75)
  • namješten najnovije opremljen što veće (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)