• GoHome Professional
namješten najnovije opremljen što skuplje do 3500 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten najnovije opremljen što skuplje do 3500 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten najnovije opremljen što skuplje do 3500 KM/m2

  • Za upit "namješten najnovije opremljen što skuplje do 3500 km/m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 3300 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, VISOKO, 4.150.000 KM, 2000,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovno- stambeni kompleks u Visokom. Objekt prodaje je kompanija registrovana 1984.g. sa poslovnim objektom sa preko 2000m2 stambenom kućom sa okućnicom i sa uređenim dvorištem kao i potpuno uređenim krugom oko proizvodnog poslovnog objekta. Poslovni objekat je fabrika....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 1.600.000 KM, 900,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO! NEKORIŠTENO!! IZDAJEMO / PRODAJEMO: LOKACIJA: Poslovna Zona Ciljuge - Živinice STAMBENO / POSLOVNI OBJEKAT-HALA: 1. Sprat u zemlji (Garaze-Magacin-Rampa-Prizemlje-Toalet) - 337m2 2. Sprat (Salon-Sala za sastanke-Toalet-Kancelarija) - 337m2 3. Sprat (LUKSUZNO OPREMLJEN PENTHOUSE....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORTIJEŠ, 1.562.500 KM, 1250,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekt je prvotno izgrađen kao suvremeni pansion - restoran, opremljen svom potrebitom suvremenom opremom, ali također postoji mogućnost lake preorijentacije objekta za neku drugu namjenu, kao npr. Super - markete ili Auto - kuće. Objekt ima veliku svečanu dvoranu do 500....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 1.200.000 KM, 330,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u samom centru ,trenutno pretvorena kao pansion. Objekat je kompletno renoviran 2002 god kada je i prilagođen kao pansin koji čini 12 soba različite površine te 12 kupatila, plus pomočne prostorije kao, vešeraj, ostava, kuhinja sa trpezarijom, ulazni dio itd. Objekat....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 950.000 KM, 960,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

960m2, dvospratnica+ potkrovlje, novogradnja, opremljen ugostiteljski objekat, 900m2 zemljista-okucnice, cijena po dogovoru! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 485.100 KM, 165,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 165 m2 i nalazi se na prizemlju. Sastoji se iz četiri kancelarije, servisnih prostorija, dva toaleta, kotlovnice i skladišnjeg prostora. Vanjska i unutrašnja stolarija sui drvene. Pod je keramika. Grijanje je na struju. Poslovni prostor je opremljen za....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 430.500 KM, 123,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju je ekskluzivan namješten stan površine 123m2, smješten na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta sa liftom, u samom centru grada. Ovaj prostrani stan nudi predivan pogled na bulevar i savršen je za one koji traže udoban i luksuzan životni prostor. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 429.000 KM, 112,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten novo opremljen četverosoban stan površine 112 m², pozicioniran na IV spratu u zgradi sa dva lifta u novoizgrađenom Stambenom kompleksu “IZVOR“, u ulici Nikole Šopa, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka kuhinje i trpezarije (Open space....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 420.000 KM, 174,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Poslovni prostor površine trostrane orijentacije 174,3m² nalazi se na prizemlju zgrade i opremljen je kao igraonica, nudi i mogućnost bašte.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten opremljen što skuplje do 3500 km/m2 (280)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)