• GoHome Professional
namješten lift što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten lift što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten lift što jeftinije

  • Za upit "namješten lift što jeftinije" pronađeno 413 nekretnina - prosječna cijena 3.199 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 KM
    • do 220000 KM (prosječna cijena)
    • do 270000 KM
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 29.000 KM, 35,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje studio apartman od 35m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Studio Apartman od 35m2 sastoji se od jedne sobe, ulaznog hodnika , kupatila i balkona sa pogledom na stazu Poljice....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 29.000 KM, 52,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja full opremljen trosoban apartman na Bjelašnici, općina Trnovo. Naša Bjelašnica i odlična lokacija! Apartman površine 51.5m2 čine ulazni hodnik, garderober, dvije spavaće sobe, kupatilo, veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 29.500 KM, 33,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 33 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 29.500 KM, 45,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja luksuzan i opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom na Trebeviću u objektu Trebević Residence, Brus. Apartman se nalazi na 5. spratu objekta sa liftom i ima pogled na netaknutu prirodu i vrh Trebevića. Dvostrano....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 34.900 KM, 69,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivan stan u Hrasnom, preko puta zgrade Bosmala (mali Bosmal) ul. Antuna Branka Šimića, opština Novi Grad - Sarajevo. # Ulica Antuna Branka Šimića se nalazi na lijevoj strani rijeke Miljacke. Radi se o vrlo poznatoj ulici, koju krase....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 36.000 KM, 37,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini. Apartman je površine 36,65 m2 i nalazi se na 1.spratu objekta sa liftom. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. -....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 39.000 KM, 61,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran trosoban stan u naselju Socijalno, ulica Zmaja od Bosne, općina Novo Sarajevo. Stan površine 61m2 + terasa i ga čine centralni ulazni hodnik iz kojeg se prostupa u sve prostorije, dnevni boravak sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 35,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 35m2 sa galerijom u sklopu ApartHotela Vučko. Studio Apartman od 34,94m2 sastoji se od jedne dnevne sobe, galerije , ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, 40.000 KM, 70,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je useljiv odmah, ima podno grijanje na struju, ima opcija - dimnjak i da se ugradi pec( drva ili cumur), wc i kuhinja su zavrseni, za vise informacija zvati na broj Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 40.000 KM, 48,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban opremljen apartman na Bjelašnici u novogradnji. Apartman površine 48m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, kuhinja s trpezarijom i dnevni boravak. Apartman opremljen u planinskom stilu....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 42.000 KM, 72,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Dolac Malti u zgradi "Šibica", ulica Ložionička, Općina Novo Sarajevo. Stan se nalazi na 19 (devetnaestom) spratu stambene zgrade koja posjeduje dva lifta. Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 45.000 KM, 29,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini. Apartman je površine 28,5 m2 i nalazi se na prizemlju objekta sa liftom. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 45.000 KM, 34,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje studio apartman od 34m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Studio Apartman renoviran i u potpunosti opremljen od 34m2 sastoji se od jedne sobe sa kuhinjom, balkona, ulaznog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 48.000 KM, 71,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan renoviran, spavaca i hodnik sa ugradbenim ormarima, kuhinja ugradbena begex sa bjelom tehnikom, blindirana vrata, Stolarija ALG, gelenderi kovano zeljezo. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 48.500 KM, 41,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila. Zgrada sa liftom i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Luksuzno opremljeni apartman u samom srcu Jahorine, imamo odličan opremljen od 41m² za prodaju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na Marijin Dvoru, ulica Franca Lehara, opština Centar. Stan površine 58m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, hodnik, spavaća soba i kupatilo. Nekretnina se nalazi na 7. spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 38,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 43,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 43m2+galerija u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 43m2 sa jednom spavaćom, prostranim dnevnim boravkom sa trpezarijom i kuhinjom i galerijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 39,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten, dvosoban apartman površine 39,78 m2 na četvrtom spratu novoizgrađenog aparthotela “Phoenix”, koji se nalazi u sklopu Poslovno-sportskog centra Bjelašnica. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika kupatila, zatim dnevnog boravka sa kuhinjom i spavaće sobe. Uz apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 49.900 KM, 34,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Super ponuda!!Centar Grada!! Nov Stan na prvom spratu u novoizgradenoj modernoj zgradi u Sanskom Mostu.Mirna lokacija ,A u Centru Grada.Stan je komplet namjesten novim namjestajem,a moze i bez namjestaja.Ispod stana smjestena je trgovina,u blizini sportska dvorana,poslovni centar....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI ŠAMAC, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvosoban stan u samcu u zgradi sa liftom kod poste,58.5m2,pogled na usce bosne 5sprat. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 50.000 KM, 79,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Prostran trosoban namješten stan površine 79 m2 na 16. spratu nebodera u ulici Nerkeza Smailagića, naselje Alipašino Polje B faza. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i prostranog ustakljenog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 52.840 KM, 43,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Istočnom Sarajevu, naselje Dobrinja 4, u ulici Ive Andrića. Stan je površine 43m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Zgrada je novogradnja. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Zemljište, OKOLICA, 52.986 KM, 8831,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem proizvodno-poslovni kompleks u funkciji. Ukupna površina parcele je 18 664 m2; ukupna površina poslovnog prostora je 8831 m2. Predmet prodaje su sljedeće nekretnine koje dijele pristup: 1. **Hala A** - Neto korisna površina: 1 281 m2, od čega 997 m2 proizvodnog pogona. -....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 54.000 KM, 40,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan jednoiposoban stan Blizina opštine, pijace , škole i tramvaja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 59.000 KM, 83,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Zmaj Jovina. Stan koji se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom i pet spratova a u svojoj povšini od 83m2 se sastoji od centralnog ulaznog hodnika iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUGOJNO, 62.000 KM, 59,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Bugojna, 59m2 dvosoban sa dve terase, održavan u dobrom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten jednosoban stan na dobinji 2, Sarajevo, na 2 spratu, zgrada ima lift, povrsine 39m2. Cijena 32000eura. kontakt:061207725 ili e-mail z-lazarov@tele2.nl Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 30,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 30 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na teresu, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, parketima, keramikom i sanitarijama. Grijanje je na struju. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 30,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 30 m2 u novoj gradnji u zgradi koja posjeduje lift. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila.Opremljena je drvenom stolarijom, unutrašnjom i vanjskom, klima uređajem, laminatima, keramikom i sanitarijama. Kuhinja je....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 65.000 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 52m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 52m2 sa 2 etaže,prva etaža dnevna soba, hodnik, jedna spavaća i kupatilo, druga etaža spavaća soba....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 67.500 KM, 45,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u centru Mostara, na adresi Kralja Zvonimira br. 20 (soliter kod prodajnog centra Stjepana Radica). U blizini stana su svi bitni sadrzaji: osnovne skole, srednje skole, fakulteti, trzni centrovi, trznica, Stan ima 45 km2, nalazi se na IX katu zgrade s liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 68.000 KM, 37,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 37 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 69,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja novo namješten trosoban stan Naselje Ilidža, u neposrednoj blizini velike Aleje. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža. Trosoban stan, ukupne površine 69m2, pozicioniran je na prvom spratu novonapravljene stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Stan, RAJSKA, 70.200 KM, 36,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najpovoljniji stanovi u Budvi, od 1100 eura po kvadratu. Kondo hotel Paradiso se nalazi na manje od 800 m od magistrale, ušuškan u prirodu i tišinu. Posjeduje bazen, restoran, parking i 77 stanova na 7 spratova. Veličina stanova se kreće od 27 do 49 kvadrata, opremljeni kvalitetnim....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 413)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>