• GoHome Professional
namješten grijanje na plin do 210000 km što skuplj - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • namješten grijanje na plin do 210000 km što skuplj - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten grijanje na plin do 210000 km što skuplje

  • Za upit "namješten grijanje na plin do 210000 km što skuplje" pronađeno 136 nekretnina - prosječna cijena 1.593 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 220000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 140.000 KM, 85,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu, gorni hotonj,orahov brijeg povrsina 85 m 2 , okucnica 750 m 2 plin, struja voda centralno grijanje, telefon Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 140.000 KM, 42,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan na izrazito atraktivnoj lokaciji kod Hotela Europe i Ferhadije džamije. Stan je dvostrano orijentisan i isti posjeduje dvije sobe,hodnik,terpezariju,kuhinju, kupatilo, ukupne površine 42m2 + 3m2 Balkona i podrum u sklopu zgrade. Stan je djelimično renoviran 2010 god kada je urađeno....

 
 
 
  Kuća, PALE, 135.000 KM, 200,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja lijepo uređenu kuću na lokaciji Ćemanovići, Pale. Prodaje se predivna planinska kuća površine 200m2 sa 4 etaže u Ćemanovićima, Pale. Imanje se nalazi na 950m nadomorske visine. Do kuće se dolazi asfaltnim putem,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA NA DVIJE ETAZE,DVA ZASEBNA ULAZA,180M2 STANBENOG PROSTORA,PODRUM,GARAZA ZA DVA AUTA,OKUCNICA 35M2,CENTRALNO GRIJANJE,PAREKTNI POD,ALU STOLARIJA,OPREMLJENA KUHINJA I KUPATILO,DOBAR PRILAZ SA CESTE,VODA,TELEFON,SVA INFRASTRUKTURA Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u mirnom dijelu Sarajeva i pogodan za porodice sa malom dijecom. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 129.000 KM, 36,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, strogi centar, 36 m2, 3.sprat, 65.000 Eura Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 128.000 KM, 53,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 2-stan na grbavici nova nadogradnja iz 2005 stan je novo uraden vrijedi pogledati cjena nije fiksna postoji mogucnost i namjesten stan kupiti, moze i zamjena za veci uz moju doplatu Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 

www.nekretnine.ba

prodajem 2-soban stan nadogradnja na grbavici sve je novo cjena nije fixna po dogovoru moze i zamjena za veci uz doplatu.kontakt tel.061864161 ili 061474601.Vrijedi pogledati Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 128.000 KM, 57,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na cetvrtom spratu zgrade izgradene u '60-tim godinama , nedavno adaptiran i dekoriran u posebnom stilu , tako da je cijeli prostor otvoren osim toaleta i kupatila koji su razdvojeni .Sa dosta svijetla jako ugodan za zivot sa osijecajem potpune slobode . Stan je povezan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 125.000 KM, 160,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se povoljno novija kuća (35 godina) na početku Vratnika (Stari Grad) u blizini novog Memorialnig Centra Kovači i Baščaršije na dvije etaže odnosno sa dva stana sa zasebnim ulazima. Površine 2 x 80 m2 i oko 250 m2 avlije i bašte + dvije šupe. Ima prikljičak na plin, centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 72,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem adaptiran trosoban stan povrsine 72 m2 na trecem spratu u ulici Hakije Turajlica, naselje Dobrinja-C5, sa garazom u neposrednoj blizini stana. Stan je potpuno adaptiran, posjeduje svu infrastrukturu, etazno plinsko grijanje, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 62,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 15. spratu (predzadnji) Uniprometove zgrade u ulici Marka Marulića. Kako je orijentacija stana zapadna, stan je vrlo sunčan, svijetao i pozitivan. Stan posjeduje i klimu ukoliko neko ipak želi da se rashladi tokom sunčanog perioda, kao i samoregulaciju grijanja tokom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 120.000 KM, 48,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan na Koševskom brdu, renovirano kupatilo i kuhinja. Prodaje se potpuno namjesten, za detaljnije informacije obratite se na 063360084. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 120.000 KM, 77,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 120.000 KM, 53,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ul B. Mutavelica, preko puta stadiona, u mirnom naselju, na trecem spratu. Ima dvije sobe, ostavu, kuhinju, terasu, kupatilo i podrum. Osunchan, prodaje se sa namjestajem. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mejtaš, 120.000 KM, 46,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

extra ureden stan Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u novogradnji, Stup, zgrada BH BAUU. Stan je površine 60m2 i nalazi se na 7.spratu od ukupno 7. Zgrada je useljena 2011 godine i posjeduje lift. Stan je u odličnom stanju. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 118.000 KM, 70,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

ontakt osoba , Davor Mirkov +387 62 724 792 mail davor.mirkov@gmail.com OPIS NEKRETNINE Stan je velicine 70m2, 3 sobe , kupatilo , kuhinja , hodnik i trpezarija. Stan ima blindirana vrata , balkon koje je ustakljen i okrenut prema suncanoj strani. Stan je orjentisan na obije strane....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo jednosoban namješten stan ukupne površine 37m2. Stan se sastoji od: Stan se nalazi u sklopu stambenog objekta, naselje Podgaj, općina Centar, Sarajevo. U blizini same lokacije nalaze se brojni sadržaji: tržni centri SCC, Alta i Skenderija, Vilsonovo šetalište, Osnovna škola....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 112.000 KM, 168,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševskom brdu, općina Centar, ulica Maria Mikulića 26, u blizini Avaz Twist Tower-a. Kuća se sastoji od dva sprata sa odvojenim ulazima i satovima za plin i struju. Kvadratura: Kućište i stambeni objekat, dvorište: 168 m2 Kućište i stambena zgrada 57 m2 Dvorište....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 112.000 KM, 71,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvoiposobni stan 71 km na najboljoj lokaciji na Dobrinji,Slovenacka izgradnja. Super komforan,veliki dnevni boravak povezan sa trpezarijom. Odvojen spavaci dio sa drugim hodnikom. Na prvom katu 1/1 ustakljen balkon . NAMJESTEN Vrlo povoljno!!! Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, VAREŠ, 110.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća renovirana ,sunce cijeli dan,na ravnom zemljištu,5 min od opštine i srednje škole,garaža,bašta i zidani podrum iza kuće. Prilaz kolima do kuće i garaže. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 77,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi 800 m od Baščaršije. Nalazi se na najsunčanijoj strain grada Sarajeva. Na prvom je spratu troetažnog stambenog objekta. Stambeni proctor je 77 m2, sa dva balkona južne i istočne strane. Potpuno je namješten i nanovo adaptiran. Grijanje je etažno na gas putem kombi bojlera,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem upravo kompletno renoviranu kucu na pocetku Bistrika (100 metara od trolejbuske okretnice). Kuca ima 3 sobe,kuhinju,veliki hodnik i prostranu kupaonicu. Upravo zavrsena fasada,novi plasticni prozori sa 4 komore, kupaonica,izolacija,okreceno, sredjeno. Odlicna lokacija,200....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 105.000 KM, 65,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 65 kvadrata + lode 7 kvadrata stan u odlicnom stanju sastoji se od primace 20 kvadrata spavace 20 kvadrata kuhinja sa terpezarijom 15 kupatili wc spajz u sve prostorije se ulazi iz hodnika 2 sprat stan se nalazi adema buce 5 odma uz imzit pumpu gleda na otoku 105 000....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 105.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je smješten u objektu zatvorenog tipa sa privatnim dječijim igralištem te alarmnim sistemom i vatrodojavom. Potpuno je namješten ekskluzivnom opremom, vlasništvo je 1/1 te se nakon kupovine odmah realizira uknjižba stana na ime vlasnika !!! Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 104.999 KM, 68,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je idealan za mlade porodice sa djecom, ali i za sve ljude koji vole život u dobro organizovanim, mirnim dijelovima grada. U naravi se radi o dvoiposobnom stanu od 68m2 grijnog prostora, prostrane terase od cca. 5m2 i podruma cca 5m2. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja predstavljaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je renoviran na 4 spratu, centralno grejanje, namesten, na odlicnom mestu, u odlicnom stanju e-mail: vlada1712@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 100.000 KM, 144,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 100.000 KM, 70,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Sarajevu na Dobrinji 2 cca 60 m2, 6 kat s liftom. Kompletno je renoviran i namjesten (kuhinja po mjeri, americki plakar, protuprovalna vrata, centralno grijanje, gradski plin i dr. ) , cisto vlasnistvo. Za detaljnije informacije kontak na e-mail: denis-pu@hotmail.com....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI PETROVAC, 100.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća u exstra stanju... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 46,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Adaptiran i namješten stan na Koševskom brdu, ugradbeni američki plakari, ugradbena kuhinja sa svim aparatima (ploča, pecnica, perilica suđa i rublja, frižider, mikrovalna), adaptirano kupatilo sa tuš kabinom, renovirana dnevna soba sa nedavno kupljenim namjestajen i svom elektronickom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 66,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje renoviran dvosoban stan od 66m2 u samom centru Sarajeva u neposrednoj blizini zgrade Predsjedništva BiH i BBI centra.Stan se nalazi u ulici Branislava Đurđeva na idealnom prvom spratu a sastoji se od ulaznog hodnika, vrlo prostranog kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 136)

<< <1 2 3 4> >>