• GoHome Professional
namješten grijanje na plin do 1600 km/m2 140 m2 št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten grijanje na plin do 1600 km/m2 140 m2 št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten grijanje na plin do 1600 km/m2 140 m2 što manje

  • Za upit "namješten grijanje na plin do 1600 km/m2 140 m2 što manje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 724 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 69000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 90.000 KM, 130,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

http://webpolaris.com/house/index.html Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 100.000 KM, 144,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Kuća, VAREŠ, 110.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća renovirana ,sunce cijeli dan,na ravnom zemljištu,5 min od opštine i srednje škole,garaža,bašta i zidani podrum iza kuće. Prilaz kolima do kuće i garaže. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 152,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, naselje Bistrik u osnovi 76 m2, ukupne povrsine 152 m2. Nekretnina je uknjižena 1/1. Predmetna nekretnina je udaljena 10 min hodom do Principovog mosta. Lokacija nudi brojne pogodnosti kako za svakodnevne potrebe tako i za potencijalni najam. Nekretninu....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)