• GoHome Professional
namješten grijanje na plin do 120 m2 do 230000 km - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • namješten grijanje na plin do 120 m2 do 230000 km - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten grijanje na plin do 120 m2 do 230000 km što jeftinije

  • Za upit "namješten grijanje na plin do 120 m2 do 230000 km što jeftinije" pronađeno 104 nekretnina - prosječna cijena 1.852 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 210000 KM (malo jeftiniji)
    • 240000 KM (malo skuplji)
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 159.000 KM, 108,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Stan je mezonet od 90qm koji je podjeljen na 2 sprata (45qm po spratu) i na suterenu ima jedna garsonjera sa kupatilom i kuhinjom od 18 qm. Ukupno je 108 qm. Stan je u kuci koja ima 3 vlasnika. Ima 2 balkona, podrum i parking pored kuce. Nalazi se pored policijske stanice na Grbavici.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u centru Sarajeva na obali zgrada "Papagajka" na 5. spratu. Stan sadrzi 40m2 stambenog prostora + terasa zatvorenog tipa u staklu sa kliznim prozorima i 5m2 podruma. Zgrada sadrzi jedan mali i dva velika lifta, a takodje je u planu komletno renoviranje na prolece 2013g.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Gorica, 160.000 KM, 65,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Manja kuca cc65 m na parceli od 200 m sa mogucnosti nadogradnje Novi krov prije 2god promjenjen,PVC prozori osim u kuhinji Dvoriste u ogradi Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 160.680 KM, 64,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje kompletno namješten stan sa garažom u BH bau na Stupu, ulica Stupska, opština Ilidža-Sarajevo. Stan je pozicioniran na sedmom spratu stambene jedinice koja posjeduje lift. Raspolaže površinom od 64 m2, a sastoji se od: ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, HADŽIĆI, 170.000 KM, 59,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Hadzicima u ulici zlatni ljiljana 13 na prvom spratu..U blizini stana se nalaze igraonice skole marketi..Stan je renoviran..Kvadratura stana je 58.5 kvadrata..Stan posjeduje zaseban podrum.. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 175.000 KM, 42,00 m2 cca 4170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na Mejtašu, u Ulici Nikole Kašikovića br. 6, samo 5 minuta pješice od Katedrale, prodaje se dvosoban stan u novogradnji 42 kvadrata + ostava 1,65 kvadrata + garažno mjesto. Zgrada završena u novembru 2015. godine. Stan je na prvom spratu, osunčan poslijepodne, ne gleda na glavnu ulicu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 179.900 KM, 54,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje renoviran dvosoban stan na Kovačićima u ulici Zagrebačka. Udarna gradska lokacija nudi sav potreban sadržaj za lagodan život. Škole, vrtići, fakulteti, Vilsonovo šetalište, supermarketi, restorani su na dohvat noge, dvije trolejbuske stanice vas dovode na Skenderiju,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 67,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan na novoj breci, ekstra lokacija, sve prednosti savremenog zivljenja su vam na dohvat ruke kao npr. trzni centri, parkovi za djecu,igraliste,vjerski objekti, restorani, autobusko stajaliste,blizina uze jezgre centra grada, bolnica i slicno Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 185.000 KM, 81,00 m2 cca 2280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je smjšten na Marijin Dvoru, 4 minuta od poslovnog centra UNITIC. Vlasništvo 1/1 nalazi se u renoviranoj zgradi iz Austougarskog perioda. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 186.670 KM, 85,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Sip, opcina Centar, u zgradi novije gradnje (2005.). Stan se nalazi na II spratu i pored spratnosi, izuzetno je povoljno orjentisan na istok i zapad sto ga cini osuncanim tokom cijelog dana. Stan se prodaje polunamjesten sa kuhinjom i americkim plakarom radjenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 76,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se stan namješten, trosoban, u malim zgradama u Hrasnom. Stan je namješten, dvostrane orjentacije, sa klimom, dosta ugradbenih plakara, dva zatvorena balkona koji ne ulaze u kvadraturu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 199.900 KM, 58,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Da se razumijemo na samom početku ove priče, stan prodajemo baš ovakav kao na slikama. Nedavno renoviran i po mjeri namješten, s kuhinjom i aparatima (Gorenje Simplicity linija). U stanu ostaju i ugradbeni ormari, krevet rađen po mjeri od punog drveta i višnja na tufahiji - novi madrac....