• GoHome Professional
namješten grijanje na plin do 120 m2 do 160000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten grijanje na plin do 120 m2 do 160000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten grijanje na plin do 120 m2 do 160000 km zadnjih 7 dana što manje

  • Za upit "namješten grijanje na plin do 120 m2 do 160000 km zadnjih 7 dana što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 72.000 KM, 25,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Mogucnost koristenja kao poslovni prostor radi lokacije. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 33,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban, potpuno renoviran, stan u Svrakinom Selu 33 m2. Stan je na prvom spratu, 50 m od trolejbuske stanice i 200 m od trznih centara Merkator i Merkur. Grijanje je na plin. Prostorije: soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik. Stan je 100% renoviran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 129.000 KM, 36,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, strogi centar, 36 m2, 3.sprat, 65.000 Eura Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo jednosoban namješten stan ukupne površine 37m2. Stan se sastoji od: Stan se nalazi u sklopu stambenog objekta, naselje Podgaj, općina Centar, Sarajevo. U blizini same lokacije nalaze se brojni sadržaji: tržni centri SCC, Alta i Skenderija, Vilsonovo šetalište, Osnovna škola....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 94.900 KM, 37,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju jednosoban stan naselje Velešići, Ul.Muhameda ef.Pandže. Riječ je o stanu u zgradi starije gradnje, pozicioniranom na visokom prizemlju. Površinu 37 m2 čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i ostavom, ulazni hodnik i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 65.000 KM, 39,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, namjesten, blizu fakulteta Sve informacije na broj: 061-762-787 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u centru Sarajeva na obali zgrada "Papagajka" na 5. spratu. Stan sadrzi 40m2 stambenog prostora + terasa zatvorenog tipa u staklu sa kliznim prozorima i 5m2 podruma. Zgrada sadrzi jedan mali i dva velika lifta, a takodje je u planu komletno renoviranje na prolece 2013g.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten jednosoban stan na dobinji 2, Sarajevo, na 2 spratu, zgrada ima lift, povrsine 39m2. Cijena 32000eura. kontakt:061207725 ili e-mail z-lazarov@tele2.nl Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten grijanje na plin do 120 m2 do 160000 km što manje (100)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)