• GoHome Professional
namješten grijanje na plin do 120 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten grijanje na plin do 120 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten grijanje na plin do 120 m2 što veće

  • Za upit "namješten grijanje na plin do 120 m2 što veće" pronađeno 178 nekretnina - prosječna cijena 2.503 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 KM
    • do 190000 KM (prosječna cijena)
    • do 230000 KM
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 90.000 KM, 130,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

http://webpolaris.com/house/index.html Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

STAN 130m2 u strogom centru Sarajeva - "SUPER A ZONA" na raskrsnici ulica Kulovića - Titova preko puta Centralne Banke BiH. Stan je nedavno adaptiran sa novim instalacijama i centralnim grijanjem na plin. Postoje 2 fiksna telefonska priključka sa 2 tel. broja, kablovska tv, ADSL internet,....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca u strogom centru Visokog .... s dvije okucnice i bastom ! Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.000 KM, 126,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Hajdemo u planine evo prilike za fantastičnom nekretninom za kupovinu u ponudi Rentala. Riječ je o dvoetažnom apartmanu na našoj ljepotici Bjelašnici. Smješten je na petom i šestom spratu zgrade s liftom i skijašnicom izgrađene 2006. godine. Stan je dizajnerski dotjeran i namješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 126,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stambena kuca na ilidzi naselje Pejton povrsine 126 m2 na sprat Dvoriste velicine 285m2 Uz kucu Se nalazi i jedan poseban Stan Sa odvojenim ulazom Kuca posjeduje garaza, mjesto za parkiranje i poslovni prostor u sklopu kuce Centralno grijanje /Gas Nalazi Se u mirnom dijelu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 124,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, Na upit, 121,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu u Starom Gradu, povrsine 121m2. Iz kuhinje gleda Trebevic i na Begovu dzamiju, a s druge strane, tj. iz dnevnog boravka gleda na Staru pravoslavnu crkvu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 550.000 KM, 120,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom GraduKuća je izgrađena 2007 god i u odličnom je i funkcionalnom stanju.Nalazi se u ulici Dugi sokak na veoma lijepom i mirnom mjestu, samo 300 m od Baščaršije.Objekat je izgrađen na placu od 160 m2, dok kuću čine dvije etaže ukupne površine 120 m2Uz samu kuću....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje četverosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u naselju Skenderija u ulici Podgaj u stambenom objektu novije gradnje. Stan se nalazi na drugom spratu i po struktruri je četverosoban ukupne površine 100 m2. Kompletan stan je u potpunosti kvalitetno opremljen....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine prodaje kuću na Bistriku u Sarajevu. Kuća se sastoji od dva sprata od po 60m2, dvorište površine cca.450m2. Kuća posjeduje sve priključke, struja, voda i plin. Pristup kući omogućen sa dvije strane i to samo plješačkim putem i putem za automobil....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca u bijeljini . Kuca se nalazi na mnogo lijepom I mirnom mjestu grade . Novogradnja. Nalazi se uz sami put tako da ima prilaz sa svih strana. Sve ostale informacije na tel. 065/161-459 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Telefonski priključak Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 117,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja petosoban stan na Grbavici Prodaje se petosoban dvoetažni stan površine 117m2, na petom spratu stambene zgrade,na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kemala Kapetanovića, naselje Grbavica, Novo Sarajevo. Stan....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 115,00 m2 cca 3910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se luksuzni trosoban stan u centru Sarajeva površine 115m2. Stan je nedavno kompletno adaptiran, luksuzno opremljen te se prodaje sa kompletnim namještajem i svim uređajima koji se nalaze u njemu. Lokacija stana je svega 10m od Vječne vatre te gleda direktno na ulicu Maršala....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 480.000 KM, 110,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće sobe, te posebno dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Višnjik, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, RIJEKA, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Brajda, 4S KL, 110 m2, č.v, bez otkupa, namješten, brzo useljiv, klima, gradski parking, blizina svega, održavan, prodaje vlasnik za 105.000 eura. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na vrlo atraktivnoj lokaciji, u strogom centru grada. Vrlo mirno naselje, u ulici Cekalusa Cikma, a opet u neposrednoj blizini svih neophodnih sadrzaja (glave saobracajnice, trznih centara, fakulteta). Ulaz u zgradu potpuno je obnovljen 2007 godine te su tom prilikom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

PLATINUM ROOMS" se nalazi u staroj gradskoj jezgri, najatraktivnijem i najljepšem dijelu grada Sarajeva. Objekat nudi prostrane, moderne i udobne sobe sa LCD TV-om, klima-uređajem, WiFi, digitalnom kablovskom televizijom, sefom, mini-barom i električnim kuhalom za vodu. Svaka soba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 159.000 KM, 108,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Stan je mezonet od 90qm koji je podjeljen na 2 sprata (45qm po spratu) i na suterenu ima jedna garsonjera sa kupatilom i kuhinjom od 18 qm. Ukupno je 108 qm. Stan je u kuci koja ima 3 vlasnika. Ima 2 balkona, podrum i parking pored kuce. Nalazi se pored policijske stanice na Grbavici.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Veličina 104 m2 Dvorište / Kupatila 2 2 Br. spratova / Parking PROODAJE SE : KUĆA 104m² , ZEMLJIŠTE 315m² ULICA ROGINA , VRATNIK OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO Prodaje se atraktivna kuća spratnosti P + 1 površine 104 m² na parceli od 315m² u Starom Gradu , naselje Vratnik koja je jedna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 153.000 KM, 103,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u ul. Esada Pasalica br. 9/III i ima 103 m2 i dva balkona i dva WC-a; gleda na dvije strane. U blizini se nalaze: dzamija, katolicka crkva i pravoslavna crkva, prva trolejbuska i autobuska stanica, kao i mnogi poslovni prostori i objekti (npr., prodavnice....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 637.000 KM, 103,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 103 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon ( 15 m2), trpezarije takodjer sa izlazom na balkon, kuhinje, spavaće sobe i wc-a, degažmana iz kog se ide u dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 102,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U mirnom djelu naselja Ilidza u Pejtonu pet minuta hoda od tramvaja prodaje se renoviran i uredjen namjesten dvoetazni cetverosoban stan koji ima u sklopu kupatilo, wc, balkon, terasu u basti, garazu, cetiri sobe, trpezariju kuhinju i hodnik sa zatvorenim ormarom Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, TEŠANJKA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo lijepu, potpuno namjestenu, urednu i odrzavanu kucu velicine 100 m2 sa 2000 m2 okucnice, garazom, drvarnicom i ljetnom kuhinjom. Kuca se nalazi na Tešanjki, opcina Tešanj - u blizini supermarketa i nekolicine trgovinskih centara. Kuca se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kuću u Prijedoru 10 min. pješice do centra povrsine 9 x 11 m sa potkrovljem i pomoćni objekat u L formi površine 8 x 9m. Glavni objekat: 3 sobe, kuhinja, kupatilo, hodnik, špajza. Potkrovlje: separat ulaz, pred ulaz, 2 sobe, kupatilo, špajza. Pomocniobjekt: Kuhinja, soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Ozimice 2, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.255.000 KM, 100,00 m2 cca 12550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 370.000 KM, 96,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala četverosoban stan na prvom spratu zgrade bez lifta, naselje Breka, ulica Ismeta Mujezinovića, općina Centar. Nekretninu površine 96m2 + cca. 10m2 (tri balkona) čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 339.000 KM, 94,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje troiposoban salonski stan od 94 m2 u neposrednoj blizini Muzičke škole i katoličke Bogoslovije. Riječ je o ulici Josipa Štadlera, tihom sokaku na samo par minuta hoda od Katedrale, Baščaršije i svega onoga što pruža glavni grad Bosne i Hercegovine.Stan se nalazi na....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 178)

<< <1 2 3 4 5> >>