• GoHome Professional
namješten grijanje na plin do 120 m2 što manje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • namješten grijanje na plin do 120 m2 što manje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten grijanje na plin do 120 m2 što manje

  • Za upit "namješten grijanje na plin do 120 m2 što manje" pronađeno 178 nekretnina - prosječna cijena 2.503 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 KM
    • do 190000 KM (prosječna cijena)
    • do 230000 KM
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 128.000 KM, 53,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 2-stan na grbavici nova nadogradnja iz 2005 stan je novo uraden vrijedi pogledati cjena nije fiksna postoji mogucnost i namjesten stan kupiti, moze i zamjena za veci uz moju doplatu Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 

www.nekretnine.ba

prodajem 2-soban stan nadogradnja na grbavici sve je novo cjena nije fixna po dogovoru moze i zamjena za veci uz doplatu.kontakt tel.061864161 ili 061474601.Vrijedi pogledati Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan – Ilidža (Otes), 53 m² + balkon 6m2, mogućnost proširenja iznad stana potkrovlje. Privatna prodaja, stan je 1/1 vlasništvo, papiri uredni. Prodaje se funkcionalan i renoviran stan površine 55 m² u samom početku naselja Otes, općina Ilidža, 30 metara od Džamije 50m....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 179.900 KM, 54,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje renoviran dvosoban stan na Kovačićima u ulici Zagrebačka. Udarna gradska lokacija nudi sav potreban sadržaj za lagodan život. Škole, vrtići, fakulteti, Vilsonovo šetalište, supermarketi, restorani su na dohvat noge, dvije trolejbuske stanice vas dovode na Skenderiju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plasticna stolarija uradjena Kupatilo uradjeno Blindirana vrata u zgradi Bingo(supermarket) Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za Hrvatsko primorje,trosoban stan u centru Vogosce,54m2,namjesten,na prvom spratu,nova petokomorna PVC stolarija,blindo vrata,2 balkona,dva podruma.82.000 KM. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Struja Namješten Blindirana vrata Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 89.500 KM, 55,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u olimpijskom naselju Mojmilo, ulica Olimpijska. Stan je namjesten ali nije renoviran, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja + trpezarija, wc, soba, hodnik i balkon (vidi se na tlocrtu), stan posjeduje i plinsku instalaciju. Sprat VII, zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOZNICA, 54.000 KM, 55,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je u samom centru Banje Koviljace, idealan za odmor ... Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 96.000 KM, 56,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

renoviran i odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 58.000 KM, 56,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

prodajem namješten stan na Ćobaniji, u obzir dolazi zamjena za stan na Dobrinji ili Aerodromsko naselje Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 128.000 KM, 57,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na cetvrtom spratu zgrade izgradene u '60-tim godinama , nedavno adaptiran i dekoriran u posebnom stilu , tako da je cijeli prostor otvoren osim toaleta i kupatila koji su razdvojeni .Sa dosta svijetla jako ugodan za zivot sa osijecajem potpune slobode . Stan je povezan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Banja Luci na Mejdanu. Stan je kompletno uređen i namješten te se nalazi 5 minuta od centra grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja je novogradnja te ima lift. Posjeduje balkon, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, WC, hodnik, spavaću sobu, podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 152.000 KM, 58,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban stan od 58 m2 sa mogucnoscu prosirenja na tavan (soba od cca 25 m2) ' - kompletno adaptiran : nova stolarija ,blind.vrata ,nova banja,kuhinja,podovi,spusteni stropovi,klima - kompletno namjesten novim namjestajem (Alples,Natuci) Uz stan se u paketu prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 199.900 KM, 58,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Da se razumijemo na samom početku ove priče, stan prodajemo baš ovakav kao na slikama. Nedavno renoviran i po mjeri namješten, s kuhinjom i aparatima (Gorenje Simplicity linija). U stanu ostaju i ugradbeni ormari, krevet rađen po mjeri od punog drveta i višnja na tufahiji - novi madrac....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 494.968 KM, 59,00 m2 cca 8390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se moderno namješten dvosoban stan u novoizgrađenom objektu sa vanjskim parking mjestom, naselje Pionirska Dolina, općina Centar. Stan je površine 59m2 + terasa, a sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, garderobera, prostrane terase,....

 
 
 
  Poslovni prostor, HADŽIĆI, 170.000 KM, 59,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Hadzicima u ulici zlatni ljiljana 13 na prvom spratu..U blizini stana se nalaze igraonice skole marketi..Stan je renoviran..Kvadratura stana je 58.5 kvadrata..Stan posjeduje zaseban podrum.. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 150.000 KM, 59,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Grbavica. Stan je registriran kao poslovno stambeni objekat tako da postoji mogucnost ili stanovanja ili obavljanja poslovne djelatnosti. Prije tri godine izvrsena je kompletna adaptacija stambenog prostora. tj. Nova kuhinja, sa svim elementima i aparatima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je renoviran na 4 spratu, centralno grejanje, namesten, na odlicnom mestu, u odlicnom stanju e-mail: vlada1712@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u novogradnji, Stup, zgrada BH BAUU. Stan je površine 60m2 i nalazi se na 7.spratu od ukupno 7. Zgrada je useljena 2011 godine i posjeduje lift. Stan je u odličnom stanju. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Sarajevu na Dobrinji 2 cca 60 m2, 6 kat s liftom. Kompletno je renoviran i namjesten (kuhinja po mjeri, americki plakar, protuprovalna vrata, centralno grijanje, gradski plin i dr. ) , cisto vlasnistvo. Za detaljnije informacije kontak na e-mail: denis-pu@hotmail.com....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Sarajevu, u općini Novi Grad. Stan se nalazi na 1 spratu. Površina stana je 60 m². Stan sadrži predsoblje, veliki dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, kabinet i spavaću sobu. Kompletno je namješten. U blizini te zgrade u kojem je taj stan su restorani, trgovine, apoteka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 61,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namješten trosoban stan (61,21m2) u Istočnom Sarajevu, ulica Spasovdanska. Godina gradnje-2017. godina. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, dječije sobe, dva wc-a i balkona. Stanu pripada i ostava (1,83m2). Stan se nalazi na prvom spratu od ukupno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 62,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 15. spratu (predzadnji) Uniprometove zgrade u ulici Marka Marulića. Kako je orijentacija stana zapadna, stan je vrlo sunčan, svijetao i pozitivan. Stan posjeduje i klimu ukoliko neko ipak želi da se rashladi tokom sunčanog perioda, kao i samoregulaciju grijanja tokom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 55.000 KM, 63,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, 63m2, 2.5soban stan, prizemlje, vlasništvo 1/1 Cent.plin grijanje +385953929023 +385915642820 Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 160.680 KM, 64,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje kompletno namješten stan sa garažom u BH bau na Stupu, ulica Stupska, opština Ilidža-Sarajevo. Stan je pozicioniran na sedmom spratu stambene jedinice koja posjeduje lift. Raspolaže površinom od 64 m2, a sastoji se od: ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 105.000 KM, 65,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 65 kvadrata + lode 7 kvadrata stan u odlicnom stanju sastoji se od primace 20 kvadrata spavace 20 kvadrata kuhinja sa terpezarijom 15 kupatili wc spajz u sve prostorije se ulazi iz hodnika 2 sprat stan se nalazi adema buce 5 odma uz imzit pumpu gleda na otoku 105 000....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Gorica, 160.000 KM, 65,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Manja kuca cc65 m na parceli od 200 m sa mogucnosti nadogradnje Novi krov prije 2god promjenjen,PVC prozori osim u kuhinji Dvoriste u ogradi Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 209.990 KM, 66,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Zadovoljsvo mi je prezentirati za prodaju stan koji je drukaciji, originalan i svojom lokacijom daje vecu vrijednost ovom predivnom stanu. Nalazi se na trecem spratu ,ujedno i zadnjem u zgradi koja sadrzi prizemlje i tri sprata. Stan je pravljen 2001.godine , pri cemu je vrsen veoma....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Kuća, LOPAR, 300.000 KM, 66,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na otoku Rabu,RH.vikendica, s 2jednosobna app, sve namješteno i uređeno te opremljeno,svi priključci,svi papiri uredni, 100m od pješčane plaže Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 66,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje renoviran dvosoban stan od 66m2 u samom centru Sarajeva u neposrednoj blizini zgrade Predsjedništva BiH i BBI centra.Stan se nalazi u ulici Branislava Đurđeva na idealnom prvom spratu a sastoji se od ulaznog hodnika, vrlo prostranog kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 67,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan na novoj breci, ekstra lokacija, sve prednosti savremenog zivljenja su vam na dohvat ruke kao npr. trzni centri, parkovi za djecu,igraliste,vjerski objekti, restorani, autobusko stajaliste,blizina uze jezgre centra grada, bolnica i slicno Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran, moderan dvosoban stan u ulici Stjepana Radića 60. Zgrada bijeli soliter do MUP-a, ispod se nalazi frizerski salon Gloria i odvjetnički ured Šilić. Stan ima 2 spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, hodnik, kupatilo i 3 balkona. Nalazi se na 10. katu i kvadrature....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 104.999 KM, 68,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je idealan za mlade porodice sa djecom, ali i za sve ljude koji vole život u dobro organizovanim, mirnim dijelovima grada. U naravi se radi o dvoiposobnom stanu od 68m2 grijnog prostora, prostrane terase od cca. 5m2 i podruma cca 5m2. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja predstavljaju....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 178)

<< <1 2 3 4 5> >>