• GoHome Professional
namješten grijanje na plin 120 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten grijanje na plin 120 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten grijanje na plin 120 m2

  • Za upit "namješten grijanje na plin 120 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.696 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 550.000 KM, 120,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom GraduKuća je izgrađena 2007 god i u odličnom je i funkcionalnom stanju.Nalazi se u ulici Dugi sokak na veoma lijepom i mirnom mjestu, samo 300 m od Baščaršije.Objekat je izgrađen na placu od 160 m2, dok kuću čine dvije etaže ukupne površine 120 m2Uz samu kuću....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 115,00 m2 cca 3910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se luksuzni trosoban stan u centru Sarajeva površine 115m2. Stan je nedavno kompletno adaptiran, luksuzno opremljen te se prodaje sa kompletnim namještajem i svim uređajima koji se nalaze u njemu. Lokacija stana je svega 10m od Vječne vatre te gleda direktno na ulicu Maršala....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.000 KM, 126,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Hajdemo u planine evo prilike za fantastičnom nekretninom za kupovinu u ponudi Rentala. Riječ je o dvoetažnom apartmanu na našoj ljepotici Bjelašnici. Smješten je na petom i šestom spratu zgrade s liftom i skijašnicom izgrađene 2006. godine. Stan je dizajnerski dotjeran i namješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 126,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stambena kuca na ilidzi naselje Pejton povrsine 126 m2 na sprat Dvoriste velicine 285m2 Uz kucu Se nalazi i jedan poseban Stan Sa odvojenim ulazom Kuca posjeduje garaza, mjesto za parkiranje i poslovni prostor u sklopu kuce Centralno grijanje /Gas Nalazi Se u mirnom dijelu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine prodaje kuću na Bistriku u Sarajevu. Kuća se sastoji od dva sprata od po 60m2, dvorište površine cca.450m2. Kuća posjeduje sve priključke, struja, voda i plin. Pristup kući omogućen sa dvije strane i to samo plješačkim putem i putem za automobil....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje četverosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u naselju Skenderija u ulici Podgaj u stambenom objektu novije gradnje. Stan se nalazi na drugom spratu i po struktruri je četverosoban ukupne površine 100 m2. Kompletan stan je u potpunosti kvalitetno opremljen....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca u bijeljini . Kuca se nalazi na mnogo lijepom I mirnom mjestu grade . Novogradnja. Nalazi se uz sami put tako da ima prilaz sa svih strana. Sve ostale informacije na tel. 065/161-459 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Telefonski priključak Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, Na upit, 121,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu u Starom Gradu, povrsine 121m2. Iz kuhinje gleda Trebevic i na Begovu dzamiju, a s druge strane, tj. iz dnevnog boravka gleda na Staru pravoslavnu crkvu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 117,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja petosoban stan na Grbavici Prodaje se petosoban dvoetažni stan površine 117m2, na petom spratu stambene zgrade,na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kemala Kapetanovića, naselje Grbavica, Novo Sarajevo. Stan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 124,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 480.000 KM, 110,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće sobe, te posebno dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 90.000 KM, 130,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

http://webpolaris.com/house/index.html Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

STAN 130m2 u strogom centru Sarajeva - "SUPER A ZONA" na raskrsnici ulica Kulovića - Titova preko puta Centralne Banke BiH. Stan je nedavno adaptiran sa novim instalacijama i centralnim grijanjem na plin. Postoje 2 fiksna telefonska priključka sa 2 tel. broja, kablovska tv, ADSL internet,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Višnjik, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na vrlo atraktivnoj lokaciji, u strogom centru grada. Vrlo mirno naselje, u ulici Cekalusa Cikma, a opet u neposrednoj blizini svih neophodnih sadrzaja (glave saobracajnice, trznih centara, fakulteta). Ulaz u zgradu potpuno je obnovljen 2007 godine te su tom prilikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, RIJEKA, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Brajda, 4S KL, 110 m2, č.v, bez otkupa, namješten, brzo useljiv, klima, gradski parking, blizina svega, održavan, prodaje vlasnik za 105.000 eura. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, VISOKO, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca u strogom centru Visokog .... s dvije okucnice i bastom ! Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .