• GoHome Professional
namješten grijanje na plin što manje - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • namješten grijanje na plin što manje - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten grijanje na plin što manje

  • Za upit "namješten grijanje na plin što manje" pronađeno 338 nekretnina - prosječna cijena 2.261 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 112.000 KM, 168,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševskom brdu, općina Centar, ulica Maria Mikulića 26, u blizini Avaz Twist Tower-a. Kuća se sastoji od dva sprata sa odvojenim ulazima i satovima za plin i struju. Kvadratura: Kućište i stambeni objekat, dvorište: 168 m2 Kućište i stambena zgrada 57 m2 Dvorište....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 420.000 KM, 174,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Poslovni prostor površine trostrane orijentacije 174,3m² nalazi se na prizemlju zgrade i opremljen je kao igraonica, nudi i mogućnost bašte.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Bistrik, Na upit, 174,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan povrsine 174m2 u stambenoj zgradi u ulici Avdage Sahinagica(novogradnja). Cijena je 3000KM po m2+ PDV Kontakt: +387 62 169706 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 900.000 KM, 177,00 m2 cca 5090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Rijetka prilika stan u centru Marijin Dvor Dvoetažni sa velikom terasom nompletno namješten prodaje se sa svim stvarima. Ukupne površine 210 m2 Mogučnost lifta. Nekretnina posjeduje Plin Telefonski priključak Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 177,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT sa ponosom izdvaja iz svoje ponude luksuzan stan u novogradnji. Stan se nalazi u objektu GARDEN u ulici Put Mladih Muslimana, izgrađenom prije par godina. Stan po strukturi ima 5 soba, od čega je 4 spavaće, dnevna boravak te 2kupatila, kuhinja, trpezarije , sve ukupne....

 
 
 
  Kuća, ČELINAC, 320.000 KM, 178,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Parcela 840 m2, koja graniči sa dvije strane uličnim rasvjetama. Pomoćni objekti radioničkog tipa 40 m2, na parceli industrijska struja, gradsko grijanje, kanalizacija atmosverska i fekaliska. Mogućnost gradnje još jedne kuće ili stambeno poslovnog objekta dimenzija 38x13 m2 (494....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 160.000 KM, 180,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se restoran " Sanski Most. Objekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji "Karica ",gdje posjeduje i privatni parking. Restoran ima terasu nad rijekom Sanom, centralno grijanje, ventilaciju,kuhinju pogodnu za druge djelatnosti (piceriju,rostiljnicu i sve ostalo). Objekat posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA NA DVIJE ETAZE,DVA ZASEBNA ULAZA,180M2 STANBENOG PROSTORA,PODRUM,GARAZA ZA DVA AUTA,OKUCNICA 35M2,CENTRALNO GRIJANJE,PAREKTNI POD,ALU STOLARIJA,OPREMLJENA KUHINJA I KUPATILO,DOBAR PRILAZ SA CESTE,VODA,TELEFON,SVA INFRASTRUKTURA Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 165.000 KM, 184,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

visoko prizemlje,podrum dva sprata odvojena,basta iza kuce,veranda balkon podrum ostava,parking ispred kuce,grijanje plin.cvrsta goriva struja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 180.000 KM, 184,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 1.850.000 KM, 185,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Samostojeća kuca 1/1 5 Min do carsije.trolejbusa.dva stana zasebna.podrum Basta ostave.parking ispred kuce. Obdaniste 50m grijanje plin čvrsta goriva..moze novije auto u racun.manja nekretnina na moru M. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se ili izdaje na duži period poslovni prostor. Prostor se nalazi u naselju Otoka u ulici Brčanska u prizemlju stambene zgrade. Ukupna površina prostora je cca 190 m2, a sačinjava ga podrum površine 100 m2, prizemlj i galerija površine 90 m2. Kompletan poslovni prostor je u....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, lokacija Vrbanjusa. Za sve detaljne informacije mozete kontaktirati telefone: 033 236 773 062 256 176 062 968 346 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 700.000 KM, 200,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2025.,

www.indomio.ba

Etažna kuća sa suterenom ukupnog stambenog prostora cca 200 m2, na placu površine 805 m2. Prizemlje kuće se sastoji od izdvojenog apartmana sa zasebnim kupatilom (za goste), prostranog dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom, trpezarijom i izlazom na terasu. Unutrašnje stubište vodi....

 
 
 
  Kuća, PALE, 135.000 KM, 200,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja lijepo uređenu kuću na lokaciji Ćemanovići, Pale. Prodaje se predivna planinska kuća površine 200m2 sa 4 etaže u Ćemanovićima, Pale. Imanje se nalazi na 950m nadomorske visine. Do kuće se dolazi asfaltnim putem,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stupsko Brdo, 450.000 KM, 200,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je oblozena toplotnom fasadom (Stiropor 10cm). Kuca se takode moze iznajmiti za sve svrhe. Cijena po dogovoru ! Dimenzije Kuce 13x9m Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 420.000 KM, 200,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se 3- spratna kuća površine 220 m2 u naselju Donji Hotonj, sa 1080 m2 okućnice i voćnjak. Udaljena je cca 500 m od Hifa pumpe. U dvorištu je montažna garaža Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Podlugovima u prelijepom ambijentu sa 60 vocki i 20 borova. Kuca posjeduje pratece objekte bazen-ribnjak sa vlastitim izvorom, 3 garaze i 7 parking mjesta. Kuca je udaljena svega 20 m od auto puta Sarajevo-Zenica. Kompletno imanje je ogradjeno zidovoma 2 m visine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

prvi sprat podrum garaza drugi sprat stan sve uradzeno odmah useljiv oko 70 m2 3 sprat visoko potkrovlje ne opravljeno sa stolarijom okucnica sa lijepom bastom sa nesto voca prilazni put sve 1/1 posjeduje urbanisticku saglasnost komunalije sve legalno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, HADŽIĆI, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca u mirnom naselju pokraj hadica 5 minuta setanja do centra neposredna blizina osnovne skole i srednje kao i igralista,ambulante,setalista..idealna za porodice i starije ljude,ugodna klima blizina olimpijskih planina Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ulica Titova Stan se sastoji od dvije etaže: 1 etaza cca 150 m2 sastoji se od: kupatilo , kuhinja sa krušnom peci, šankom, dnevni boravak, trpezarija i spavaca soba sa kupatilom. 2 etaza: 2 spavace sobe. Grijanje etazno (plin i struja) Kamin Alarm i video nadzor Cijena 450 000 KM....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća , P+P, 200 m2 stambene površine na placu od 373 m2 u ravnom dijelu Sarajeva, 5 minuta od tramvajskog stajališta.Posjeduje 2 garaže i 2 parking mjesta ispred garaža, kovana ograda, uređen vrt, kameni trotoari oko kuće. Prizemlje se sastoji od kuhinje, ostave, trpezarije....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je dimenzija 13x9 m sa garažom. Godina gradnje 2006. Manje naselje od desetak kuća, putem iz Zvornika posle navožnjaka kod restorana MIG lijevo skretanje oko 500 m. Naselje ima centralnu kanalizaciju i dovedenu gradsku vodu. Kuća je sređena, struja, voda, telefon, internet, stolarija,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Lijepa porodicna kuca Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, GORANCI, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 12 kilometara od Mostara nadmorske visine 730 metara. Može zamjena za odgovarajuće stanove. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 204,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptirana i namjestena kuca u Azicima,opstina Ilidza. Povrsina: 204m2 stambenog prostora 480m2 okućnice Na 1.spratu se nalaze: Dnevni boravak/balkon/trpezarija/kuhinja Spavaća soba Kupatilo Vešeraj Na 2.spratu se nalaze: Master spavaća soba sa kupatilom i balkonom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

vlasništvo 1/1 ;3 stana površine 70 m2,okučnica,dvije garaže Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Ozimice 1, 169.000 KM, 220,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća je adaptirana 2002 god., djelimično PVC stolarija, centralno grijanje na tečno gorivo i pelet. Neposredno u blizini ambulante, marketa, kafića, udaljenost 500m od centra grada. Posjeduje 3 balkona, u niskom prizemlju garaža i kotlovnica. Kontakt: MOB -062 673 124 KUĆNI - 037....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 440.000 KM, 220,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se sastoji od 3 etaze: 1 etaza: Garaza, ostava sa lozionicom i veserajom, dnevni boravak. 2 etaza: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, ostava, izlaz na bastu. 3 etaza: 3 spavace sobe, kupatilo, 2 balkona. Grijanje etazno na: plin, struja, cumur. Kuca je moderno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća i zemljište u naselju Vratnik, Stari Grad. Parcela se nalazi 10 minuta od Bašćaršije i pogodna je za investicije (gradnja zgrade, hotela) ili za porodično imanje. Kuću je potrebno adaptirati ili izgraditi novu. Parcela je oko 1500m2 i jedna je od najvećih na Vratniku.....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Čekrekčijama, Visoko sa 5000 m2 okućnice. Cijelo imanje je ograđeno a teren je ravan. Kuća je nedavno adaptirana i luksuzno opremljena.. urađena je termo fasada. Kuća je na dvije etaže.. posjeduje podrum, garažu Sve informacije na: 061 330 522 ili 066 666 013 Više nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 150.000 KM, 240,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 350.000 KM, 250,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Alifakovac, 700.000 KM, 250,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Bistriku (Alifakovac) sa velikom bašćom u kojoj se nalazi šadrvan i fontana, sve sa fantastičnim pogledom na Sarajevo i na Vijećnicu (200m udaljenost). Kuća je na 3 etaže, 5 terasa, veliki podrum, garaža. Prvi vlasnik. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Sokolovicima na Ilidzi. Pored rijeke Zeljeznice. Udaljena je 1 km od Ilidze, 15 minuta voznjom autom do centra Sarajeva. Nekih 600 m udaljena od komplexa univerziteta i srednje Internacionalne skole Burch. Nekih 500 m do osnovne skole i 100 m do prve autobuske stanice.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 338)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>