• GoHome Professional
namješten do 160000 km kablovska što skuplje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • namješten do 160000 km kablovska što skuplje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 160000 km kablovska što skuplje

  • Za upit "namješten do 160000 km kablovska što skuplje" pronađeno 337 nekretnina - prosječna cijena 1.451 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
    • do 1300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 140.000 KM, 27,00 m2 cca 5190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja studio apartman na Jahorini, Naselje Šator Studio apartman ukupne površine 27m2 pozicioniran u dijelu Šatorskog naselja na našoj olimpijskoj planini Jahorini,općina Trnovo. Apartman se prodaje u potpunosti opremljen....

 
 
 
  Kuća, GORNJI VAKUF, 140.000 KM, 85,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u centru Uskoplja koja se nalazi u ulici fra Grge Martića (odmah blizu crkve i župnog ureda). Osnovna i srednja škola, a i svi uslužni i javni objekti su na par minuta hoda od kuće. Kuća se sastoji od: 2 spavaće sobe 1 dnevne sobe velikog hodnika WC-a kuhinje. Isto je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 140.000 KM, 74,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno namješten stan Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 33,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi u nizu uz hotel Kosuta cije je renoviranje nedavno zapocelo nakon prodaje. Zgrada je prva u nizu, najbliza hotelu Nebojsa i udaljena svega 50-tak metara od gondole Djokovic. Sastoji se od dnevne sobe u cijem je sastavu kuhinja i male spavace sa krevetom na sprat.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 140.000 KM, 54,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten, useljiv stan 54m2, nadogradnja. Stan se nalazi na 7 spratu zgrada posjeduje lift. Stan se nalazi na Grbavici Ulica Behdžeta Mutevelića 81 preko puta "Željinog" stadiona. Cijena stana 140.000KM Kontakt osoba Sadin GSM 061 811 785 ili putem e-mail adrese www.info@iron.ba....

 
 
 
  Kuća, MARIJINA VODA, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa vlastitim grijanjem na pelet, okucnicom, manji vocnjak, posebno garaza i radiona. Prvi sprat kompletno renoviran, potkrovlje do pola. Kuca je utopljena. Prodaje se namjestena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 140.000 KM, 68,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako ocuvan i osuncan dvosoban stan u ulici Armije BiH u Lukavcu. Dalje u tekstu procitajte par izdvojenih posebnosti stana: - odlicna orijentacija (jugoistok) - centralno gradsko grijanje (takodjer klimatiziran za tople ljetne dane) - dva balkona: jedna zatvorena lodja....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 140.000 KM, 82,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je pogodan za strance, firme. U slučaju preuređenja, pogodan za ambulantu ili bilo koji drugi poslovni prostor. Useljiv bez ulaganja. Preuređivanje i renoviranje je po žeji kupca. Stan sadrži: kupatilo, wc, ostava, kuhinja, trpezarija, hodnik, tri sobe, podrum i dvorište. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 140.000 KM, 42,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan na izrazito atraktivnoj lokaciji kod Hotela Europe i Ferhadije džamije. Stan je dvostrano orijentisan i isti posjeduje dvije sobe,hodnik,terpezariju,kuhinju, kupatilo, ukupne površine 42m2 + 3m2 Balkona i podrum u sklopu zgrade. Stan je djelimično renoviran 2010 god kada je urađeno....

 
 
 
  Kuća, PAPARI, 140.000 KM, 252,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća,ima sve potrebne priključke.Papiri su uredni 1/1.Kuća ima 252 kvadrata,a zemljina površina je 1.800 kvadrata.Posjeduje 6 spavaćih soba,boravak,kuhinju,2 kupatila,velika ljetna kuhinja/špajz i velika garaža.Nova pvc stolarija,nova ulazna i garažna vrata.Odmah je useljiva.Završena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.000 KM, 217,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vrlo povoljno kuća u općini Novi Grada, Sarajevo, naselje Rajlovac. Kuća posjeduje sve komunalije, te je udaljena od glavne saobraćajnice oko 300 metara. Cijena nekretnine je više nego povoljna i sada je 139 000KM. Za više informacija možete me kontaktirati na broj tel....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 137.000 KM, 66,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno svijetao i osuncan stan sa prelijepim pogledom, na petom, zadnjem spratu, sa tavanom iznad. Prodaje se namjesten, sa kuhinjom i plakarima radjenim po mjeri. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 65,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena vikendica koja se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, ostave, spavaće sobe, kupatila, hodnika i garaže sa dva ulaza. Kablovska i internet su priključeni. U dvorištu se nalaze tri pomoćne zgrade, bunar, veliki voćnjak (šljiva,jabuka,kruška,smokva,trešnja, višnja,aronija,lješnik)....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUGOJNO, 135.000 KM, 66,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Vrbas naselju na 4. spratu zgrade. Posjeduje 66m2, dodatno balkon i plus dodatnih 25m2 koji se mogu uraditi po želji ali i ne moraju jer je poseban ulaz za taj dio. Stan se nalazi na sunčanoj strani. Stolarija je renovirana prije 6 mjeseci. U stanu se nalaze stvari....

 
 
 
  Kuća, BREZIK, 133.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 132.000 KM, 65,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE NAMJEŠTEN STAN 65 m2, CENTAR, KOD TC MEPAS MALL. CIJENA 132 000 KM. Prodaje se namješten stan, površine 65 m2, vlasništvo 1/1, čisti papiri. Zgrada "Uglovnica", adresa Kneza Višeslava br.7. 8.sprat (ukupno 9 spratova, posjeduje lift, prekrasan pogled, bez buke). Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 132.000 KM, 49,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan površine 48.92m2 na četvrtom spratu u centru grada, Tuzla. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan je komplet renovirana i prodaje se sa svim namještajem. Ulaz u zgradu je kontrolisan putem interfona. Ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Bijeli Brijeg, 131.000 KM, 64,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Suncan, namjesten stan u mirnom naselju, treci sprat stambene zgrade u naselju Bijeli brijeg.Povrsine 64m/ kvm, u dobrom stanju..Odlicno orijentisan ka istoku i jugu.Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dvije spavace sobe,kupatila, dva hodnika i 2 balkona - manji ustakljen.....

 
 
 
  Kuća, DUBOKI POTOK, 130.000 KM, 160,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaji u Doboki Potok Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 130.000 KM, 75,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Grijanje na struju, nova pvc stolarija sa roletnom. Za ozbiljne kupce cijena prilagodljiva. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 130.000 KM, 64,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U najljepšem dijelu grada prodajem konforan dvosoban stan 64m², prizemlje u ulici Gundulićeva 82, Centar (Krajina naselje), na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini zgrade Vlade, sudova, Zenita, preko puta Notara gosp.Milenka Delića, ATV, stadiona „Borac“, Konzuma (bivšeg....

 
 
 
  Kuća, DONJA ZIMĆA, 130.000 KM, 126,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se kuca u donjoj zimci kod visokog.kuca je na sprat dimenzija 7x9,kuca je u potpunosti opremljena sa dva stana useljivo odmah.grijanje je centralno,voda,struja kanalizacija telefon i internet.kuca ima dva prilaza,zemljiste je 840 kvadrata a u tome je skladiste(poslovni prostor)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u mirnom dijelu Sarajeva i pogodan za porodice sa malom dijecom. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Kuća, RAKOVICA, 130.000 KM, 300,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SVE INFORMACIJE NA BROJ 38762612812 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se adaptiran dvosoban stan sa dva balkona, površine 57 m2, na osmom spratu stambene zgrade u naselju Hrasno (uz sami Bosmal centar) Nekretnina je potpuno adaptirana 2009. godine, tom prilikom su promjenjene elektro i vodo instalacije, postavljene nove pločice u kuhinji i prebrušen....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 129.000 KM, 64,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan 64 m² u centru Doboja (ulica Jug Bogdana 19)! Drugi sprat, odličan raspored: dnevni boravak (južna orijentacija), kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dječija soba, kupatilo + dva balkona od kojih je jedan zatvoren i može poslužiti kao dodatna prostorija a drugi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 129.000 KM, 36,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, strogi centar, 36 m2, 3.sprat, 65.000 Eura Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 128.000 KM, 57,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na cetvrtom spratu zgrade izgradene u '60-tim godinama , nedavno adaptiran i dekoriran u posebnom stilu , tako da je cijeli prostor otvoren osim toaleta i kupatila koji su razdvojeni .Sa dosta svijetla jako ugodan za zivot sa osijecajem potpune slobode . Stan je povezan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 127.000 KM, 57,00 m2 cca 2230 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 125.900 KM, 68,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan na slatini. Potrebna manja adaptacija.Drugi sprat u zgradi sa liftom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Mokušnice, 125.000 KM, 70,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Bihaća, iza Konzuma, 70m2, 2 balkona-3 sobe-1 kupatilo-dvije zasebne supe(ostave) i vesh kuhinja u podrumu. Stan je pogodan i za poslovni prostor.Za vise informacija, kontakt na broj 061713888 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 125.000 KM, 67,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kmpletno adaptiran stan u Mostaru u ulici Marsala Tita. Kontakt telefon 063/288-954 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 125.000 KM, 54,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep stan od 54m2 u sarajevskom naselju Hrasno.Stan se nalazi na visokom prizemlju dobro odrzavane zgrade u blizini slasticarne Palma.Potpuno je renoviran i namjesten modernim namjestajem i uredjajima visoke tehnologije.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 122.000 KM, 210,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prelijepa kuća do glavnog puta u Starom Ilijašu. Tri u potpuno i kvalitetno opremljena sprata 10 x 9 m garaža (registrovana kao poslovni prostor). Zadnja adaptacija kuće urađena 2000. godine. Sve informacije na: 061 330 522 ili 066 666 013 Više nekretnina na: www.nekretnine-licina.com.ba....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 337)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>