• GoHome Professional
namješten do 160000 km kablovska što jeftinije do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 160000 km kablovska što jeftinije do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 160000 km kablovska što jeftinije do 1300 km/m2 120 m2

  • Za upit "namješten do 160000 km kablovska što jeftinije do 1300 km/m2 120 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 919 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 68000 KM
    • do 85000 KM (prosječna cijena)
    • do 100000 KM
    • do 857 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je na sunčanoj strani,pored džamije i trgovačkog centra.Okućnica je zidana ogradom od finog kamena i željezne ograde.Sve je zidano iz prvoklasnih materijala.Ostale informacije na telefon 0038640487487 ili na mail sani.vranic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, TRNOVO, 70.000 KM, 120,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Vikendica ima dva odvojena apartmana, jedan je površine 42 m2 a drugi ima 78m2. Svaki apartman ima svoje kupatilo. Objekat se nalazi na oko 250 metara od ski staze. Posjeduje kotao na struju i kotao na čvrsto gorivo. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa poslovnim prostorom cca 120 m2, sa zemljistem cca 600 m2. Kuca je u potpunosti sredena i poslovni prostor takoder. Cijena 80000 eura fixno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u turistickom mjestu Kiseljak opstina Zvornik. Kica je opremljena,garaza,ostava,podrum,tel.prikljucak,struja,internet,voda,kablovska,pomocni objekti. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poštovani, prodajem: 1. novu namještenu kuću dvokatnicu cca 130 m² + veliki tavan 2. okućnica s voćnjakom cca 1.000 m² 3. bukova šuma 1.200 m² Kuća se nalazi u Međeđi srednjoj i odmah je useljiva. Dakle, kuća je izgrađena 2015 g. i namještena na obadva kata. Nova kupaonica, nova....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Tušanj, 100.000 KM, 130,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Hitno radi selidbe u inostranstvo prodajem fenomenalnu kucu (s namjestajem) u centru grada Dervente + uz prodaje kuce ide Audi Jaje besplatno za ozbiljne kupce: Kuca posjeduje: • alarmni ured • video nadzor • klima uredzaj • centralno grijanje (pelet) • podno grijanje • dvije nove....

 
 
 
  Kuća, DONJA ZIMĆA, 130.000 KM, 126,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se kuca u donjoj zimci kod visokog.kuca je na sprat dimenzija 7x9,kuca je u potpunosti opremljena sa dva stana useljivo odmah.grijanje je centralno,voda,struja kanalizacija telefon i internet.kuca ima dva prilaza,zemljiste je 840 kvadrata a u tome je skladiste(poslovni prostor)....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 150.000 KM, 112,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u samom centru Busovače, kod ambulante. Tiho i mirno naselje. Kuća tlocrtno ima 56 kvadrata, a sastoji se od prizemlja, prvog kata s terasom i 2 balkona te tavana visine cca 4 metra. Prizemlje se sastoji od hodnika, toaleta, ostave, dnevne sobe s blagovaonicom te kuhinje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat komplet namjestena i useljiva sa dva mjesta za parkiranje... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 113,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kontaktirati isključivo pozivom na 066/694-791! U banjalučkom naselju Lauš, u ulici Dušana i Vlade Kopanje prodaje se porodična kuća ukupne površine 113m2. Kuća je izgrađena 1977.godine (drugi dio 1988) i prostire se na tri etaže (prizemlje, prvi sprat i potkrovlje) na placu površine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)