• GoHome Professional
namješten do 160000 km 1.sprat što manje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • namješten do 160000 km 1.sprat što manje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 160000 km 1.sprat što manje

  • Za upit "namješten do 160000 km 1.sprat što manje" pronađeno 65 nekretnina - prosječna cijena 1.747 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 129.999 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca na dva sprata,prvi sprat 65m2,drugi sprat 65m2 ima odvojen ulaz plus ljetnja kuhinja na sprat 60m2. ispred prve kuce je parcela od 1000m2 kroz koju ide potok, iza ljetnje kuhinje nalazi se druga parcela od 1300m2 na kojoj se nalazi supa i objekat sa strujom,vodom i dozvolom za....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM, 140,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje i sprat. Prizemlje je potpuno opremljeno i namješteno. Sprat nije izrađen. Građena 2002.godine. Posjeduje građevinsku dozvolu. Nalazi se u Hadžićima, ulica Brezovačke do broja 108., oko jedan i po kilometar od centra, uz put za Igman i Bjelašnicu. Udaljenost od Sarajeva....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOBILJAČA, 79.000 KM, 140,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću i dvorište na vrlo atraktivnoj lokaciji, u naselju Kobiljača, opština Ilidža, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi odmah pored glavne ceste u blizini Pravnog fakulteta (Travnički Univerzitet), od Kiseljaka je udaljena 15 minuta, dok....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 90.000 KM, 144,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća nije plavljena 2014.g., odvojeno ulazi u prizemlje i sprat, te mogu biti 2 stana, pomocni objekat pored se moze lako koristiti za nesto drugo, ima mokri cvor..Kanalozacija standardna, grijanje centralno etazno, voda gradska itd.itd. Moze zamjena za adekvatan stan u Doboju. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Janji pored Bijeljine. Sastoji se od 2 sprata ukupno 150m². Kuca posjeduje dvoriste, garazu, bastu i spoljni wc. Prizemlje: 2 sobe, kupatilo i hodnik. I sprat: 3 sobe, kupatilo i 2 balkona. Grijanje na cvrsto gorivo i/ili struju. Namjestena i adaptirana! Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tinji, 7x8m (ukupno 150 m2). Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podkrovlja. Prizemni dio kuće obuhvata kuhinju, dnevnu sobu, spavaču, wc i ostave. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i velikog balkona. Podkrovlje kuće obuhvata....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 144.000 KM, 160,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2024.,

www.realitica.com

Povoljno se prodaje useljiva i namještena kuća sa okućnicom u Bosanskoj Krupi, naselje Tećija - Dolovi. Kuća je udaljena od samog centra grada par minuta vožnje autom, nedaleko od autobusne stanice i kružnog toka u gradu. Kuća je sa izgrađena u tri etaže sa urednim priključcima struje....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 140.724 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, MARIJINA VODA, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa vlastitim grijanjem na pelet, okucnicom, manji vocnjak, posebno garaza i radiona. Prvi sprat kompletno renoviran, potkrovlje do pola. Kuca je utopljena. Prodaje se namjestena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 94.000 KM, 180,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2021.,

asoglas.com

Po vrlo povoljnoj cijeni prodaje se imanje sa kućom u Cazinu, mjesna zajednica Pećigrad. Na imanju je izgrađena, useljiva i namještena kuća sa dva sprata. Ukupna površina posjeda je: 23 074 m2 zemljišta, od toga je 3250 m2 hrastove i cerove šume. Ostatak posjeda od 19 824 m2 je sačinjen....

 
 
 
  Kuća, JEGINOV LUG, 140.000 KM, 200,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću od 200 kvadrata sa voćnjakom i pomoćnim objektima i 50 duluma zemlje (uvezano) i 3 duluma šume. Kuća ima dva sprata, na prvom spratu su kuhinja i dnevni boravak, dvije sobe i kupatilo, takodje na drugom spratu su dnevni boravak i kuhinja kao i dvije sobe sa terasom i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 165.000 KM, 230,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća od 230 m2 u Ljubuškom u blizini Croatie osiguranje na zemljištu od 450 m2. Posjeduje 2 etaže, prizemlje i sprat. Prvi sprat izrađen 1983, a drugi 1995. Kuća je useljiva. Moguća prodaja namještene ili nenamještene kuće. Sastoji se od velike kuhinje i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 140.000 KM, 240,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću (dimenzija: 10 x 9 metara) sa dva trosobna stana (prizemlje i prvi sprat) i nedovršeno potkrovlje. Prizemlje i sprat je odmah useljivo. Svaki sprat ima poseban ulaz. Sve je prikljućeno: struja, voda, telefon i kanalazacija. Mogućnost parkiranja za auta u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-65 (od ukupno 65)

<< <1 2> >>