• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 moderan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 1600 km/m2 moderan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 moderan

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 moderan" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 1.146 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIHAĆ, 693.848 KM, 448,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENO ZA 50.000 KM Poslovno stambeni objekat Bihać-izazov za investitore Prodaje se poslovno-stambeni objekat u Bihaću, u naselju Ozimice I, u ulici Mehmed-paše Sokolovića. Objekat se nalazi u mirnoj gradskoj ulici izdvojenoj od buke i prometne gužve, u samom centru grada što osigurava....

 
 
 
  Hotel, MOSTAR, 720.000 KM, 480,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo motel, odlicna lokacija,posao uveden,vise info na www-villa-anri-mostar.ba,8 moderno uredjenih soba,recepcija, loby,bar,sala za dorucak,Ispred objekta 200m2 javne povrsine,povoljno za parking gostiju,stolove za bastu, mogucnost otkupa. Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 185.000 KM, 143,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opremljena kuća na atraktivnoj lokaciji u blizini moderno opremljene skijaške staze Blidinje. Za detaljne informacije javiti se na e-mail ili broj mobitela. Dijana Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten do 1600 km/m2 moderan'
299.038 KM
369.300 KM
  Kuća, BRČKO, 360.000 KM, 216,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena i dizajnirana kuća na sprat površine 108 m2 u osnovi, na placu površine 612 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostave i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 113.900 KM, 67,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednoiposoban stan površine 67m2 na IV spratu u strogom centru grada u zgradi "Delta". Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i dvije zatvorene lođe. Opremljen je ALU stolarijom, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 700.000 KM, 407,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju tri kuće na placu od 3.059m2 Kuća 1 Moderno namještena stambeno poslovna zgrada površine 130 m2 u osnovi sa visokim potkrovljem. Prizemlje se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene trpezarije, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kotlovnice, vešeraja, hodnika I kupatila.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 144,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine objavljuje za prodaju odlicnu kucu za odmor/vikendicu u naselju Rakovica, Kakrinjski put. Svi papiri uredni, kuca nova sa svom pratecom infrastrukturom, ogradjena sa odlicnim prilazom i uredjenom parcelom od 1000 kvadrata. Gradjena na dva sprata,....

 
 
 
  Kuća, ČIZMIĆI, 310.000 KM, 360,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoetažna kuća na parceli od 540 m2 u naselju Čizmići, Cazin, BiH, sa sređenom i lako prevodljivom dokumentacijom. Zgrada ima izvedenu toplotnu izolaciju fasade, centralno grijanje na drva, ali samo u prizemlju i na prvom spratu. Opremljena je s videonadzorom i alarmnim....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 150.000 KM, 190,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća je potpuno nova uknjižena i potpuno moderno namještena uz to i vrlo jeftina Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Kuća, BLAŽUJ, 80.000 KM, 160,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE novoizgrađena kuća sa baštom u Blažuju ,taćnije na Mostarskom raskršću.Kuća je na dvije etaže i locirana na parceli cca 400 m2,udaljena od glavne Rakovićke ceste oko 50 metara. Kuća posjeduje uređenu baštu sa hladnjakom i roštiljem.Građena je od najkvalitetnijih materijala....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)