• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 do 110 m2 što veće - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • namješten do 1600 km/m2 do 110 m2 što veće - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 do 110 m2 što veće

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 do 110 m2 što veće" pronađeno 389 nekretnina - prosječna cijena 1.193 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, GORNJI VAKUF, 130.000 KM, 79,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u potkrovlju. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, kuhinja na U, prostor za trpezariski stol, funkcionalnim kaminom, ukrašen drvenim gredama. Iz hodnika se ide u Kupatilo, malu dijeciju sobu i na kraju hodnika velika glavna spavaća prostorija. Ispred zgrade....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stambena kuća sa velikom prelijepom okućnicom i garažom, dvodjelnom pomoćnom zgradom u blizini Busovače i Zenice. Do kuće postoji asfaltiran put, ulična gradska rasvjeta. Cjelom površinom kuće dominira prelijepa terasa sa roštiljem. U sklopu dvorišta obradiva površina pogodna za vrtlarstvo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 99.000 KM, 78,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Veoma lijep, funkcionalan trosoban stan koji se lako moze pretvoriti u dvije stambene jedinice. Sastoji se od 3 sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, zatvorene lodje. Kompletno opremljen.Uknjizen 1/1 Mogucnost pretvaranja u dve stambene jedinice Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u mirnom dijelu Sarajeva i pogodan za porodice sa malom dijecom. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 79.500 KM, 77,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Komforan, prostran stan na odlicnoj lokaciji u centru grada. Trosoban stan 77 m2 na četvrtom spratu, u strogom centru grada, sastoji se od hodnika, kupatila, ostave, velikog dnevnog boravka sa interesantno izvedenim prostorom za trpezariju između dnevnog boravka i kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 111.000 KM, 77,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na 8-mom spratu - nije zadnji. Jako prostran i svjetao. Namjesten. 061 098 111 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 124.000 KM, 77,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju namještena kuća kvadrature 77m2 u mirnom naselju nedaleko od grada. Kuća Pr+Pot se nalazi na parceli ukupne površine 591 m2 pored glavne saobraćajnice. Strukturu kuće čini: Prizemlje: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, hodnik i balkon. u Prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Apartman, SANSKI MOST, 85.000 KM, 77,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se šarmantan stan od 77 m² na posljednjem spratu u traženom dijelu Jezernice, Sanski Most. Izgrađen oko 2000. godine, stan je dobro očuvan i nudi 2 spavaće sobe, 1 kupatilo, 1 zaseban WC, prostran hodnik te otvoren dnevni boravak s kuhinjom. Stan ima dvije terase—jedna gleda....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 120.000 KM, 77,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 44.000 KM, 77,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je 2010 godine renoviran i potpuno namjesten, od tada u njemu nije niko stanovao. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 77,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi 800 m od Baščaršije. Nalazi se na najsunčanijoj strain grada Sarajeva. Na prvom je spratu troetažnog stambenog objekta. Stambeni proctor je 77 m2, sa dva balkona južne i istočne strane. Potpuno je namješten i nanovo adaptiran. Grijanje je etažno na gas putem kombi bojlera,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Ozimice 2, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem trosoban stan sa tri odvojene spavace sobe,renoviran,klima,centralno grijanje,kuhinja sa svim elementina i uređajima ugrađena prije godinu dana,drugi sprat Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 60.000 KM, 76,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 75.000 KM, 75,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena prizemna kuća sa tavanom površine 75 m2, sa okućnicom površine 5270 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom (unutrašnjom i vanjskom) a grijanje je na drva ili na struju (grijalice).....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 130.000 KM, 75,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Grijanje na struju, nova pvc stolarija sa roletnom. Za ozbiljne kupce cijena prilagodljiva. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, RAKOVICA, 89.500 KM, 75,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 97.500 KM, 75,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stanu 75 m2 u strogom centru grada na desetom spratu, sastoji se od dnevnog boravka, dvije sobe, kuhinje, spajiza, kupatila, wc-a, dvije terease na suprotnim stranama od kojih je jedna pregradjena, ozidana i zatvorena. U stanu postoje dva mala predsoblja koja su u sastavu....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 73,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban namješten stan od 73 m2, smješten na petom spratu stambene zgrade u samom centru grada. Stan ima funkcionalan raspored koji obuhvata dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo, hodnik, ostavu i balkon. Nekretnina je useljiva, ali zahtijeva....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 70.000 KM, 72,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Donjem Dragaljevcu.Na placu se pored iste nalazi manja kuca, kompletno renovirana, dve garaze i radionica sa kanalom.Lepo mirno mesto, a veoma blizu magistrale Bijeljina -Brčko.U ponudi je i voćnjak pored kuće, star 8 godina( zasad dunje-kruške- preko 300 stabala)....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 38.000 KM, 72,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Prnjavoru, selo Drenova Kuća 72m2 +3000m2 okućnice + 9000m2 oranica+šuma priključci:struja,voda telefon pristupni put Papiri uredni 1/1 ,građevinska i uporabna dozvola. Blizina istoimenog jezera Drenova Nazvati na broj mobitela u HR 00385 98 9367455 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Kuća, OTOK, 31.000 KM, 72,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se odlična kuča na otoku Rab.Dodatne informacije na: http://www.nepremicnine.net/nepremicnine.html?id_regije=33&nep=2&posr=1&detail=5679010&pic=2385810.jpg Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Crkvice, 82.800 KM, 72,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan površine 72,35m2 Stan je u dobrom stanju i odmah je useljiv. CIJENA:1150KM/m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 42.000 KM, 72,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Dolac Malti u zgradi "Šibica", ulica Ložionička, Općina Novo Sarajevo. Stan se nalazi na 19 (devetnaestom) spratu stambene zgrade koja posjeduje dva lifta. Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca na tri etaze, izradjeno prizemlje i sprat, sa centralnim grijanjem i parking prostorom, te okucnicom od 1500 m2. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 72,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem adaptiran trosoban stan povrsine 72 m2 na trecem spratu u ulici Hakije Turajlica, naselje Dobrinja-C5, sa garazom u neposrednoj blizini stana. Stan je potpuno adaptiran, posjeduje svu infrastrukturu, etazno plinsko grijanje, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 84.000 KM, 72,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 85.000 KM, 71,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten etažni stan površine 71 m2 na IV spratu u nadogradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika i ostave. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 71,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća na sprat u sklopu imanja, površine 71 m2 u osnovi. Sastoji se u prizemlju od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od 2 spavaće sobe, hodnika i tri mračnjaka. Uz....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 75.000 KM, 71,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, naselje Mahmutovac ulica Paje sokak u neposrednoj blizini kombi stanice. Kuća je građena 1985 god i tad je useljena, sastoji se od podruma, gdje je smještena kompletno namještena garsonjera sa zasebnim ulazom. Sprat se sastoji od tri prostorije, kuhinje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 48.000 KM, 71,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan renoviran, spavaca i hodnik sa ugradbenim ormarima, kuhinja ugradbena begex sa bjelom tehnikom, blindirana vrata, Stolarija ALG, gelenderi kovano zeljezo. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Kuća, NOVA TOPOLA, 37.000 KM, 71,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom i dva pomocna objekta na 12935m2 plodne obradive zemlje. Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 112.000 KM, 71,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvoiposobni stan 71 km na najboljoj lokaciji na Dobrinji,Slovenacka izgradnja. Super komforan,veliki dnevni boravak povezan sa trpezarijom. Odvojen spavaci dio sa drugim hodnikom. Na prvom katu 1/1 ustakljen balkon . NAMJESTEN Vrlo povoljno!!! Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, DONJI SMRTIĆI, 85.000 KM, 70,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Građeno sitnom ciglom. Na vrlo povoljnom položaju. Za sve ostale ingormacije nazovite broj telefona. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan površine oko 70 m2 na trećem spratu stambene zgrade, naselje Vogošća. Nekretnina je adaptirana u više navrata. U toku 2006. godine je izvršena potpuna adaptacija kuhinje, te postavljanje karemičkih pločica u predsoblju i toaletu. U toaletu je postavljena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 100.000 KM, 70,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 70,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoopremljena vikendica, 15min. udaljena od Sarajeva,svi priključci u funkciji, papiri uredni, prizemlje 42m2 + potkrovlje 30m2 + garaza + velika terasa i balkon i okolnog dvorišta 500m2 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, DRAKSENIĆ, 30.000 KM, 70,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Draksenicu,opstina Kozarska Dubica sa stalom i 12.990 m2 zemljista koja je neprskana organska sto se moze provjeriti analizom. Kuca je renovirana i u nju je ulozeno preko 30.000 eura jer su vlasnici mislili tu zivjeti,sa bambusovim podovima i mermerom. Krov i sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 95.000 KM, 70,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, TEŠANJ, 50.000 KM, 70,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na odlicnoj lokaciji pored asfaltnog puta, udaljena dva kilometra od centra grada! kuca 1/1 Moguca zamjena za kucu ili stan u Teslisu! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 

Primjetili ste pogrešku?