• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 do 110 m2 što manje povolj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 1600 km/m2 do 110 m2 što manje povolj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 do 110 m2 što manje povoljan

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 do 110 m2 što manje povoljan" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.166 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BRČKO, 49.900 KM, 48,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno dvosoban namjesten stan u ulici Cvijete Zuzorić 24/3, Srpska Varoš. Stan je veličine 48 m2.nije potrebna nikakva adaptacija- useljiv. Posjeduje dnevnu sobu sa odvojenom nišom, spavaću i dječiju sobu. Grijanje - mermerne ploče, klima uređaj, balkon zatvoren eloksiranom....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljna prilika, odmah useljiv namješten stan s pogledom na Avaz Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 58,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno se prodaje namješten stan, useljiv odmah, na 5 spratu s pogledom na Avaz. Stan ima spavaću sobu, dnevnu sobu i blagavaonicu veliku, kuhinju i kupaonicu. Za sve informacije pisite na inesambrus@mail.com ili zovite na tel 061 566 678. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 58.000 KM, 65,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća 65 m2 sa 700 m2 okućnice, sa idiličnim pejsažem, na riječici Goruši (Podvinjački potok), ca. 10 min. od Visokog i autoputa, u Bogošićima kod Mlina (blizu Gračanice, od Bogošića ca. 500m prema Podvincima). Svi papiri uredni 1/1, građevinska i upotrebna dozvola, struja, voda, odvod,....

 
 
 
  Kuća, KLOKOT, 35.000 KM, 70,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca u blizini Bihaca (Klokot) izgradjena 2014 godine se povoljno prodaje. Kuca se nalazi na samom pocetku odmorista rijeke Klokot sa lijepim pogledom na Grad Bihac i okolinu. Na zemljistu od 506m2 nalazi se kuca sa garazom za auto i velikom terasom, a ispod kuce se nalazi isto veliki....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 70.000 KM, 70,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

na prodaju seosko domacinstvo sa pomocnim objektima,uz to ide 16 duluma zemle koja je us magistralni pur i jednom je komadu.Povoljno.tel.003816567322 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 122.200 KM, 94,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Pale,Koran novoizgradjen, cetverosoban, trostrano orjentisan jug-istok-zapad.Extra sredjen.Povoljno Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)