• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 do 110 m2 što manje - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • namješten do 1600 km/m2 do 110 m2 što manje - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 do 110 m2 što manje

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 do 110 m2 što manje" pronađeno 389 nekretnina - prosječna cijena 1.193 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, GORNJE MOŠTRE, 159.000 KM, 120,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću novije gradnje u naselju Gornje Moštre, općina Visoko. Predmetna nekretnina je smještena u mirnom dijelu naselja na samo 5 km udaljenosti od centra grada Visoko. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli pored lokalne saobraćajnice. Površina parcele....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u ul. Frana Supila u Banja Luci, ca. 2 minute hoda do Delta Planet. Kuca je na placu od 470m2,prilaz sa dvije strane,istok - zapad, prizemlje (kuhinja,spajz,ostava,dnevna soba,spavaca soba), potkrovlje dvije sobe i balkon,ali postoji mogucnost prosirenja za dodatne dvije....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat komplet namjestena i useljiva sa dva mjesta za parkiranje... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je na sunčanoj strani,pored džamije i trgovačkog centra.Okućnica je zidana ogradom od finog kamena i željezne ograde.Sve je zidano iz prvoklasnih materijala.Ostale informacije na telefon 0038640487487 ili na mail sani.vranic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa poslovnim prostorom cca 120 m2, sa zemljistem cca 600 m2. Kuca je u potpunosti sredena i poslovni prostor takoder. Cijena 80000 eura fixno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, TRNOVO, 70.000 KM, 120,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Vikendica ima dva odvojena apartmana, jedan je površine 42 m2 a drugi ima 78m2. Svaki apartman ima svoje kupatilo. Objekat se nalazi na oko 250 metara od ski staze. Posjeduje kotao na struju i kotao na čvrsto gorivo. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 115.000 KM, 120,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 379-389 (od ukupno 389)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>